The Runaways

The Runaways

(festivalový název)

Hudební / Drama / Životopisný

USA, 2010, 102 min

průměr který mě zanechal chladným. nemám ráda styl: je mi všechno jedno, kašlu na celý svět. možná to ty holky dotáhly daleko, na mě dojem neudělaly. Jinak Dakota i Kristen super(24.11.2011)

Floria Sigismondi svůj videoklipový původ nezapírá a to je dobře. Po Whip It další chick oddechovka o zfetovaných teens z doby kožených bund a flanelových košilí. Skvělé.(25.7.2010)

• Morien

Kdyby hrdinky nepůsobily tak dětinsky, možná bych jim věřila, že jsou něco víc než jen rozmazlení frackové, kteří z nudy začnou ukazovat světu, jak jim je všechno strašně u prdele, a jenom levobočkem k tomu občas mlátí do kytary. Takhle je obsazení věkově autentičtější, ale když vidím ty tváře, tak mi za nimi něco chybí. A tím pádem mi něco chybí v celém filmu. A pokud je to šablonovitý životopisný film bez špetky invence, tak chci aspoň zajímavé herce, ne bandu puberťaček. Ufff, to jsem dneska ale zlá. Chci už konečně vidět dobrý film!(22.1.2011)

Velmi slušný film s poměrně dobrým zpracováním. Holky (Kristen a Dakota) zvládly své role skvěle a bylo se na co dívat. Škoda, že jsem nebyl zatažen do děje na maximum, ale jen z poloviny. Ať je to jak chce, The Runaways se mi líbilo.(1.7.2010)

Kristen Stewart a první film ve kterém aspoň trošku hrála. Říkám jen hrála, ale že by to byl perfektní výkon to ne. Na ženský snímek The Runaways není nejhorší.. 6/10 = 60%(4.3.2011)