poster

The Runaways

 • USA

  Runaways, The

 • Slovensko

  The Runaways

  (festivalový název)

Hudební / Drama / Životopisný

USA, 2010, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jacinda
  ***

  průměr který mě zanechal chladným. nemám ráda styl: je mi všechno jedno, kašlu na celý svět. možná to ty holky dotáhly daleko, na mě dojem neudělaly. Jinak Dakota i Kristen super(24.11.2011)

 • Rogue
  ****

  Floria Sigismondi svůj videoklipový původ nezapírá a to je dobře. Po Whip It další chick oddechovka o zfetovaných teens z doby kožených bund a flanelových košilí. Skvělé.(25.7.2010)

 • Morien
  **

  Kdyby hrdinky nepůsobily tak dětinsky, možná bych jim věřila, že jsou něco víc než jen rozmazlení frackové, kteří z nudy začnou ukazovat světu, jak jim je všechno strašně u prdele, a jenom levobočkem k tomu občas mlátí do kytary. Takhle je obsazení věkově autentičtější, ale když vidím ty tváře, tak mi za nimi něco chybí. A tím pádem mi něco chybí v celém filmu. A pokud je to šablonovitý životopisný film bez špetky invence, tak chci aspoň zajímavé herce, ne bandu puberťaček. Ufff, to jsem dneska ale zlá. Chci už konečně vidět dobrý film!(22.1.2011)

 • moviesfan
  ***

  Velmi slušný film s poměrně dobrým zpracováním. Holky (Kristen a Dakota) zvládly své role skvěle a bylo se na co dívat. Škoda, že jsem nebyl zatažen do děje na maximum, ale jen z poloviny. Ať je to jak chce, The Runaways se mi líbilo.(1.7.2010)

 • Pilda17
  ***

  Kristen Stewart a první film ve kterém aspoň trošku hrála. Říkám jen hrála, ale že by to byl perfektní výkon to ne. Na ženský snímek The Runaways není nejhorší.. 6/10 = 60%(4.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace