poster

Návrat Růžového pantera

 • Velká Británie

  Return of the Pink Panther, The

 • slovenský

  Návrat Ružového pantera

Komedie / Krimi

Velká Británie, 1975, 113 min

Režie:

Blake Edwards

Scénář:

Blake Edwards

Hudba:

Henry Mancini

Producenti:

Blake Edwards

Střih:

Tom Priestley
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  *****

  Pro tenhle dil plati prakticky to same co pro A Shot in the Dark, az na par detailu. Herbert Lom tu je jeste silenejsi, coz je plus. Pribeh je opet originalni, ale je tu krapet mene forku, nektere uz se opakujou a od zacatku je jasne, kdo diamant ukrad. Coz by se zdalo jako minus, ale ono to vlasne vubec nevadi. Takze jediny minus je, ze Littona nehraje Niven, ale dost nevyraznej Plummer, kteryho teda moc nemusim. Ale celkove se jedna opet o skvelou blaznivou komedii.(2.5.2007)

 • Sarkastic
  ****

  Zdařilý n(N)ávrat Růžového Pantera. Škoda, že zde Sira Charlese Lyttona už nehraje David Niven (ten byl prostě stylovější). Jinak je tu kompletní sestava v čele se skvělým Sellersem, Lomem a samozřejmě Kwoukem. Sice se mi ta scéna s téměř dokonale provedenou loupeží líbila, ale humoru na úkor stylizace do žánru krimi znatelně ubylo. Přesto se divák dočká jako vždy nadprůměrné zábavy. Dreyfus: "Žebrák patřil k tomu gangu, dělal jim očko." Clouseau: "Nemožné. Byl slepý. Jak může slepý muž dělat očko?" Dreyfus: "Jak může být idiot policistou?" Clouseau: "Jednoduše. Stačí jen podat přihlášku..."(17.12.2007)

 • WANDRWALL
  odpad!

  Když mě to nechytlo, tak ještě aby mě chytil návrat.(9.9.2010)

 • BoPo
  ***

  Stále dokáže robiť tie najjednoduchšie veci tým najmenej vhodným spôsobom.(27.3.2010)

 • Frenegonda
  *****

  Spinava opoceee a telefeeen(3.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace