Když vtrhl Zdeněk Pohlreich do české kuchyně, byl to svěží vítr do zatuchlé mašinerie ekonomicky nezvládnutého stravovnictví (ve smyslu zúčastněných potápějících restaurací). Z pořadu se brzy stal jistý fenomén, přitom rozdělil národ na dvě skupiny. Na ty, co Pohlreicha nesnáší pro jeho chování a jednání s lidmi, pro jeho sprostou mluvu a na ty, kteří milují jeho hlášky, jeho projev obecně, jeho kuchařský um a snahu zlepšit ksicht české hospody jako takové. Jednoznačně skvěle vyvedená obdoba pořadů Gordona Ramsaye, tentokrát však veselejší a tím i jaksi zábavnější. Pro mne jednoznačně nejsledovanější český pořad vůbec.(11.9.2011)

Hlavním aktérem je Zdeněk Pohlreich, jakožto uznávaný odborník v oboru gastronomie a vedení restaurace. Cílem celého pořadu je pomoci různým restauracím a hospodám zlepšit kuchyni, celkový dojem podniku a vedení a docílit tak lepších zisků. Nejlepší jsou Polreichovi hlášky ( někdy až extrémně sprosté a vulgární ), Prima asi měla velkou práci všechno vypípat. A člověk někdy až žasne, jaký jsou kuchaři hovada, pomalu nechuť někam vyrazit na jídlo, aby jsem nedostal na talíř nějaký blaf. Výborná změna oproti jiným kuchařským pořadům, které víceméně už dost nudí. Nechtěl bych být v kůži kuchařů, když se Zdenda rozčílí nemá hranice. / Viděné epizody z 1-6 série *76.dílů / Očekávám 7 sérii ( Hodnocení: 9/10 )(6.11.2009)

• MM_Ramone

Profesionálny kuchár, perfekcionalistický gurmán, skúsený odborník a predovšetkým neúprosný kritik Zdeněk Pehlreich sa vydáva na exkurziu po českých pohostinstvách, reštauráciach a hoteloch. V reality show, ktorá sa zaoberá mapovaním úrovne prípravy jedál v konkrétnych podnikoch, je postrachom všetkých kuchárov. Pretože tento holohlavý chlapík nie je spokojný len tak s hoci čím. Vlastne on nie je spokojný skoro s ničím. S jeho ráznymi názormi zväčša súhlasím, ale čo sa týka jeho slovníka ten mi doslova trhá uši. Vyjadruje sa ako buran, ktorého každé druhé slovo je "ty vole", čo hojne prekladá výzazmi ako "hovno", "do prdele", "sere mě to" a podobne. Je to znalec dobrého jedla, labužník, ktorý je však sprostý ako dlaždič. **(23.9.2009)

Mistr Imperialus na křížové výpravě proti oblohám přes půlku talíře, fritovací nekultuře a jídelním lístkům zvíci Kralické bible. Zemité,jadrné, vtipné, pravdivé až na ostří špinavého restauračního nože. Zdeněčku, zbožňuju tě:)(13.3.2009)

Je dobře, že takový pořad vznikl. Člověk mnohdy nevěří vlastním očím v jakých "hygienických" podmínkách nám hostům plichtí něco k snědku. A že je Zdeněk Pohlreich vulgární? Patří to k němu, je upřímný, nikomu nemaže med kolem pusy a hlavně - snaží se majitelům restaurací pomoct svými bohatými zkušenostmi. Jeho hlášky jsou legendární, neuvěřitelné kam na ně chodí :-)))(12.11.2012)

• - Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich se opakovaně vyznával k obdivu k šéfkuchaři původního formátu pořadu Gordonu Ramsaymu. Pohlreich dokonce Ramsayho prováděl při jeho první návštěvě Prahy. (Pitrsss)

• - Skoro v každej časti, kde si veľmi nesadne s personálom, jeho nečakané hlášky šokujú aj štáb. Veľmi často sa aj kameraman nezdrží smiechu, čo je cítiť na rozochvení obrazu. (Jadro)

• - Ve 2. díle 1. série je majitelem restaurace People Martin Horák, který bojoval o titul prvního vyvoleného milionáře v reality show Vyvolení (od r. 2005). (DexMASTER094)