Mile nekompromisní show, která se nutně neschovává za veseloučký televizní odér, ani nemá potřebu se ve finále někomu omlouvat. Zda občas nedošlo k zinscenování není podstatné, jelikož se zpětně zdá, že pořad s českou gastronomickou scénou vážně pohnul. Navíc je atraktivně natočen, skvěle ohudebněn (!) a solidně prohláškován. Zdeněk Pohlreich je řízek. "Vy nevidíte, že máte v kuchyni pneumatiky?" P. S. Každý, komu vadí v první řadě vulgarita a kritika, patrně nepochopil podstatu pořadu, kterou je pokus o nápravu ŠPATNĚ fungujících zařízení. Však u špatnýho filmu taky nechrochtáte blahem. Jinak je zábavné (zejména u mladé generace) pozorovat neschopnost snášet tvrdou ruku a zaměstnaneckou posloupnost, stejně jako fakt, že slovo "profesionalita" se neslučuje s "hovorovou pohodou", pokud je zaměstnanec jednoduše idiot - já totiž v jediném díle neviděl, že by Zdeněk Pohlreich napadal někoho, kdo si to nezasloužil. Přeju všem pohodičkovým lenochům, hledajících místo způsobů důvody, hodně štěstí do života.(31.12.2012)

Při sledování tohoto pořadu (v podstatě reality show) si lze přát pouze jediné - jen víc Zdeňků Pohlreichů do všech provozoven, penzionů, restaurací, hospůdek a hotelů, co jich jen v celém Česku máme. Kdo má totiž ty místní šlichty, s odpuštěním, žrát?!(12.11.2010)

Na televizní poměry vpravdě luxusní záležitost!! Boj o ne/nažraného diváka naše komerční televize vzaly pěkně od podlahy a obě vyrazily s netradičními kulinářskými pořady. Mediální amatér Jiří Babica v cooking-show Babicovy dobroty versus charismatický "prdelní" Zdeněk Pohlreich, který gastronomii skutečně rozumí. Prima tu boduje na plné čáře, jen by to do budoucna chtělo více výstředních podniků a více stereotypních jídelníčků i způsobů úpravy!! Kdo někdy do gastronomie nakouknul, moc dobře ví, že realita je mnohdy ještě více alarmující.. Jen ta rádoby skrytá kamera je do očí bijící..!! "Si byl zarostlej jak rezervní Kristus!" Uvidíme, zda-li to celé postupně nezabředne do stereotypu..(20.3.2009)

Ne, že by snad nebyly Ramsay´s Kitchen Nightmares o třídu lepší, ale... Stejně je to trefa do černého, byť hlavně díky Zdeňku *píp* Pohlreichovi. Jakkoli je někdy teda strašlivá „hérečka“. Má to ovšem výrazně rostoucí kvalitu a zatímco první série je pouze takový "sympatický čecháčkovský pokus o Gordona", tak druhá série je již více svá a třetí již je bez výhrad "na nálepku". A vývoj pokračuje, jelikož kupříkladu šestá série je bez jakékoli nadsázky dokumentaristická sociální studie a nastavování zrcadel čecháčkovství, která onen původní převzatý a slepě překlopený koncept geniálně posunuje do zcela jiné roviny.(17.5.2010)

Drsných nadávajících kuchařů jsou plné hospody, ale Zdenda Pohlreich to alespoň myslí konstruktivně. Je s ním přitom docela slušná zábava a i když jsou jednotlivé díly v podstatě na jedno brdo, tak výrazně přispívají ke kvalitě stravování. Sám jsem se o tom mohl přesvědčit a jelikož jídlo je pro mne jedním z nejdůležitějších smyslů života, tak pevně doufám, že už mi nikde nezamění guláš s pětima za kapra na modro.(8.3.2014)

• - Dva díly z pořadu se odehrávají mimo Českou republiku. 11. díl 4. série se odehrává v Chicagu a 7. díl 5. série v Bavorsku. (Kmotr76)

• - Na základě velkému počtu výroků vznikl Pohlreicho-český slovník. (Kmotr76)

• - Zdeněk Pohlreich vařil v pražských restauracích Marriott, Renaissance, Radisson SAS Alcron a Villa Voyta. (anni.)