Důstojné pokračování přikrášlené toliko vzdělanými Američany..(16.6.2014)

• Djoker

Sice už teď vůbec nevím, o čem to vlastně bylo, ale i tak dávám dvě hvězdy a to za dvě krásný kůzlata Evy Green. Určitě nejsem jediný, kdo byl rád, že je před kamerou tak stylově vyvenčila. Komentář odpovídající mentální úrovni filmu.(2.9.2014)

Tolik pekáčů buchet, až by z toho jeden dostal cukrovku.. Díky provázanosti se Snyderovou třístovkou, komiksovému vizuálu s Millerovým štemplem a statusu filmu, kterého by se měli vyvarovat historici (nejen ti, jenž trpí fobií při pohledu na krev), se nelze vyhnout srovnání. Že se za těch osm let vyrojilo kvantum Spartaků a modelů z okolí Olympu a že filmařskou formou nemůže využít momentu překvapení, za to Murro nemůže, ale že jej absence jakékoliv varlata drásající scény zařadila na pozici jednoho z mnoha autorů moderních pojednání o svištění mečů v rukou sošných majitelů sandálů, tam už je chyba na jeho straně. A když člověk ještě přihlédne ke skutečnosti, že Stapleton (přes veškerou snahu) na to spartské übermacho, chroustající jablko na kupě mrtvých Peršanů, zkrátka nemá, zůstane jen unifikovaná šeď námořních rubaček, motivačních proslovů zastánců svobody a psychopatických výlevů uctívačů tyranie.. Musím přiznat, že při větě: „Bojuješ tvrději, než šukáš!“ mi zaskočil popcorn. Pochopím, že by to řekl Elton John při souboji v blátě Georgeovi Michaelovi, ale takový slovník v bitvě u Salamíny..?(10.3.2014)

Žádnej vzestup říše, ale vzestup Evičky Green a u kluků pak možná ještě vzestup nejmenovanýho orgánu. Digitální krev mě nebrala, výkvět manekýnů taky ne a ty kecy o svobodě beru spíš jako takový retro, protože už stejěn ani nevíme co to je, ovšem film má skvělý digitální námořní bitvy, hudbu která film pocáká adrenalinem až po prdel a především neskutečně luxusní Evičku Green, ta je tady tak sexy, že by nenechala v klidu ani homíky a jako bobnus předvádí svůj herecký standart což znamená totální nadprůměr, ale není to jen Evě, i ten příběh na to, že je to vlastně taková adrenalinově - vizuální kravinka je docela neurážející, tím hlavně myslím provázanost s prvním dílem.(7.4.2014)

Nehrát v tom Eva Green, tak má Noam Murro vážný problém. Bitvy na moři, digitální krev a snaha naroubovat a orámovat příběh první řežby se velmi rychle okouká, ale je to právě správně psychopatická Eva Green, kdo pevně drží otěže divákova zájmu. V jejím stínu ochabuje nejeden six-pack.(25.3.2014)

• - Eva Green byla pro roli Artemisie jedinou volbou. (Nathanielmon)

• - Kvůli akčním scénám musela Eva Green projít intenzivním tréninkem bojových umění. Rovněž se musela naučit zacházet s mečem. (R´Hell)

• - Herci měli k dispozici během natáčení kaskadéry, přesto si většinu choreograficky náročných bojových scén zahráli sami a nenechali se zastupovat, aby filmový děj vypadal co nejvíce autenticky. (Lynette)