Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  ***

  Tolik pekáčů buchet, až by z toho jeden dostal cukrovku.. Díky provázanosti se Snyderovou třístovkou, komiksovému vizuálu s Millerovým štemplem a statusu filmu, kterého by se měli vyvarovat historici (nejen ti, jenž trpí fobií při pohledu na krev), se nelze vyhnout srovnání. Že se za těch osm let vyrojilo kvantum Spartaků a modelů z okolí Olympu a že filmařskou formou nemůže využít momentu překvapení, za to Murro nemůže, ale že jej absence jakékoliv varlata drásající scény zařadila na pozici jednoho z mnoha autorů moderních pojednání o svištění mečů v rukou sošných majitelů sandálů, tam už je chyba na jeho straně. A když člověk ještě přihlédne ke skutečnosti, že Stapleton (přes veškerou snahu) na to spartské übermacho, chroustající jablko na kupě mrtvých Peršanů, zkrátka nemá, zůstane jen unifikovaná šeď námořních rubaček, motivačních proslovů zastánců svobody a psychopatických výlevů uctívačů tyranie.. Musím přiznat, že při větě: „Bojuješ tvrději, než šukáš!“ mi zaskočil popcorn. Pochopím, že by to řekl Elton John při souboji v blátě Georgeovi Michaelovi, ale takový slovník v bitvě u Salamíny..?(10.3.2014)

 • Adrian
  **

  Najvacsim pozitivom je pre mna to, ze Callan Mulvey (aka kultovy Drazic so serialu mojho teen obdobia - australske Highbreak high) dostava stale vacsierole v Hollywoode. Tento rok sa este objavi v druhom Captain America. Tak nech sa mu dari...(10.3.2014)

 • Aluska88
  ***

  300: Vzestup CGI krve:) Ze začátku by si člověk až pomyslel, že se dívá na Spartaka:) Až na to, že 300: Bitva u Thermopyl byla natočena mnohem dřív, než tento populární seriál. Já tam zkrátka viděla vše, čím tento seriál vyniká. Podmanivý vizuál, barevné zpracování, zpomalené scény, digitální krev cákající všude, sexy chlapi a sexy ženy... ehm, vlastně jedna žena. Lena Headey má sice hezkou tvář, ale Eva Green je prostě... bohyně. Jako tvrdá a nelítostná velitelka Artemisia, je úžasná. Ty její vlasy, líčení, šaty... perfection. Řekla bych, že se jedná o docela vydařené pokračování, ale na první díl to rozhodně nemá.(19.9.2015)

 • choze
  *****

  Vizuální i akční orgáč. Jeden zpomalený efektní záběr potažmo souboj střídá druhý, digitální krev stříká na všechny strany a Eva Green je okouzlující vyšinutá záporačka.(8.6.2014)

 • D.Moore
  ****

  V něčem horší, v něčem lepší než první díl, ale ve výsledku stejně dobrá podívaná. Hlavní hrdina sice není tak charismatický jako Leónidás, ale je zajímavě vykreslen jako důmyslný stratég dělající i chyby. Souboje a bitevní scény se mi líbily snad více než ve 300, obzvláště ta úvodní v bouři se zpomalenými blesky brala dech, Eva Green zahrála velmi nevyzpytatelnou divoženku výtečně a celé to vůbec příjemně uteklo. Předloha Franka Millera zatím česky nevyšla, takže na rozdíl od předchozího snímku nemáme možnost srovnávat, nakolik se jí inspirovali scenáristé, režisér a výtvarníci, nicméně líbilo se mi, že film nepůsobil dojmem opakování toho, co se dříve osvědčilo, ale přišel s řadou nových věcí.(19.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace