Tenhle seriál si zamilujete po pár vteřinách. Neobvykle chytlavá znělka "I need dollar" vám nedovolí přeskočit úvodní titulky, pokud to u jiných seriálů po čase děláte. To je ale jen začátek. Příběh dvou mládenců, kteří sní svůj americký sen prosadit se na módní scéně je sice možná trochu neobvyklý, ovšem překvapivě zabírá. Dobrý výběr sympatických herců je natolik účinný, že i bad guy Rene s vizáží Russella Hantze, je klaďas, jehož nemůžete nemít rádi. ... Tak moc jsem chtěl dát seriálu plný počet, ale bohužel. To, že seriál byl utnut po dvou sériích je obrovskou škodou a nenapravitelným omylem. Ona neucelenost je vlastně jedinou chybou. Nedořešený vztah Bena a Rachel nedokážu překousnout.(6.8.2015)

Skvelá ukážka toho s čím sa v tejto dobe potýkajú mladí dizajnéri a ako sa snažia uspieť. Je to taký jemne zábavný, veľmi pekne grafický upravený seriál s dobrou hudbou, sympatickými luďmi a krásnym prestrihmi s fotkami.(25.2.2012)

Tohle je opravdu svěží závan do poněkud zatuchlého světa amerických seriálů. Sympatické postavy, které jsou dobře napsané, chytrý a svižný děj, perfektní kamera a střih, a naprosto vynikající soundtrack, to dělá z tohoto seriálu to nejlepší za poslední roky. Už se těším na pokračování(19.2.2011)

Přinudnělý seriál je milý, ale neuchvátí. 1) Nejzajímavější jsou příjemný 32letý Bryan Greenberg (návrhář Ben), sexy 26letý Victor Rasuk (latino Cameron) a pěkný 30letý Eddie Kaye Thomas (úspěšný Benův kamarád David). 2) Ovšem na Entourage to nemá.(18.12.2015)

z 5-ky migrujem na 4-ku, za to že to odstrihli ako šnúru. Mohli dať aspoň námahu, a čestne to ukončiť. Potenciál to malo výborný! nazdar(30.12.2012)