Tenhle seriál si zamilujete po pár vteřinách. Neobvykle chytlavá znělka "I need dollar" vám nedovolí přeskočit úvodní titulky, pokud to u jiných seriálů po čase děláte. To je ale jen začátek. Příběh dvou mládenců, kteří sní svůj americký sen prosadit se na módní scéně je sice možná trochu neobvyklý, ovšem překvapivě zabírá. Dobrý výběr sympatických herců je natolik účinný, že i bad guy Rene s vizáží Russella Hantze, je klaďas, jehož nemůžete nemít rádi. ... Tak moc jsem chtěl dát seriálu plný počet, ale bohužel. To, že seriál byl utnut po dvou sériích je obrovskou škodou a nenapravitelným omylem. Ona neucelenost je vlastně jedinou chybou. Nedořešený vztah Bena a Rachel nedokážu překousnout.(6.8.2015)

V tomto případě není co řešit. Stanice HBO zase jednou vyprodukovala seriál, který je zajímavý, který je koukatelný, který umí zaujmout a který mě s každou další scénou vtahoval stále hlouběji do děje a nakonec mi nezbývá než říci, že tento seriál považuji za absolutně geniální. Téma amerického snu mám ve filmech a seriálech docela rád, a když je to navíc natočeno a ztvárněno tak perfektně, jako v tomto případě, tak prostě nemohu mít žádné výtky. Jen je škoda, že seriál má zatím pouze osm dílů, hrozně rychle to uteklo a jen velmi nerad jsem se s tímto seriálem loučil. Nezbývá než se těšit za rok na druhou sérii, která už je nyní ohlášena, budu ji očekávat s velkým napětím a už nyní jsem na ní velice natěšený. Zkrátka po "True Blood" a "Nahoru a dolů" je tohle třetí seriál z produkce HBO během posledního roku a půl, kteý mě dokázal nadchnout a zaujmout. Těžko říci, co je právě na tomhle tak zajímavého, každopádně každý z těch tří příběhů, které průběžně sledujeme (prvním aktérem jsou Ben a Cameron, kteří se snaží zbohatnout; druhým aktérem je René, Cameronův bratranec, který byl na podmínku propuštěn z vězení a na trh uvádí nový energy drink s názvem Rasta Monsta; třetím aktérem je pak Benova bývalá přítelkyně Rachel) je zajímavý, je atraktivní a stojí za sledování. Celý tenhle seriál mě zkrátka přinutil po celou dobu mít na tváři jakýsi nenucený úsměv a naprosto jsem si užíval každou scénku. Tohle rozhodně stálo za to vidět a jak říkám, už se velice těším na druhou sérii. Co se týče hereckých výkonů, tak mám pět favoritů, kteří v tomto seriálu zaujali nejvíce. Všem hercům naprosto vévodí Luis Guzmán jako bratránek René, troufám si říci, že tahle role je jeho životní rolí, ten to hraje tak, že mu všechno absolutně věřím a jeho postava má v celém seriálu nepopiratelné kouzlo a charizma (a když je v kostele u zpovědi, tak to prostě nemá chybu). Navíc jeho snaha prorazit s nápojem Rasta Monsta je docela pozoruhodná, zkrátka podle mě předvedl Luis Guzmán nejlepší výkon. Na druhé místo bych asi dal Bryana Greenberga v roli Bena. Je to sympaťák, a úplně stejně působí i jeho postava, celý seriál příjemně prozářil. Na třetí místo bych umístil Eddieho Kaye Thomase, který sice má jen vedlejší úlohu Davida Kaplana, ale i tak ten krátký prostor dokázal naplno zužitkovat a jeho výkon a především jeho postava vnesla do seriálu trochu elegance a snobismu, což dost dobře funguje. Na čtvrtém místě mého osobního žebříčku oblíbenosti jednotlivých zdejších herců a hereckých výkonů skončila Lake Bell, která hraje Benovu bejvalku Rachel. Trocha ženské krásy není nikdy na škodu, zvláště když mám pro brunetky slabost, a krom toho její experiment s extází byl v seriálu jednou z nejvtipnějších scén. A na páté místo bych zařadil Victora Rasuka, který v roli Camerona podává solidní herecký výkon, jeho chvílemi až bezstarostné chování a urputná snaha za každou cenou zbohatnout jsou kořením tohoto seriálu. Celkově všichni tito herci tvoří dohromady úžasný seriál, který se já osobně nebojím označit za nejlepší seriálovou novinku tohoto roku. A nesmím zapomenout na naprosto vynikající seriálovou znělku, která vyniká nejen perfektním songem, ale také opravdu perfektně nasmínanými záběry z New Yorku. Je to jedna z nejlepších seriálových znělek, které jsem kdy viděl. HBO zase jednou mělo dobrý čuch na kvalitní seriálovou látku a já samozřejmě velice rád uděluji pět hvězd.(31.5.2010)

Přinudnělý seriál je milý, ale neuchvátí. 1) Nejzajímavější jsou příjemný 32letý Bryan Greenberg (návrhář Ben), sexy 26letý Victor Rasuk (latino Cameron) a pěkný 30letý Eddie Kaye Thomas (úspěšný Benův kamarád David). 2) Ovšem na Entourage to nemá.(18.12.2015)

Skvelá ukážka toho s čím sa v tejto dobe potýkajú mladí dizajnéri a ako sa snažia uspieť. Je to taký jemne zábavný, veľmi pekne grafický upravený seriál s dobrou hudbou, sympatickými luďmi a krásnym prestrihmi s fotkami.(25.2.2012)

z 5-ky migrujem na 4-ku, za to že to odstrihli ako šnúru. Mohli dať aspoň námahu, a čestne to ukončiť. Potenciál to malo výborný! nazdar(30.12.2012)