• bouncer
  ****

  Pěkný seriál oslavující New York a novodobý American Dream. Možná bych uvítal méně shit happens situací a více humoru, ale i přes tuhle malou výtku se jedná o zajímavý a koukatelný seriál. (1. sezóna - 80%)(19.7.2010)

 • Kulmon
  ****

  Tenhle seriál si zamilujete po pár vteřinách. Neobvykle chytlavá znělka "I need dollar" vám nedovolí přeskočit úvodní titulky, pokud to u jiných seriálů po čase děláte. To je ale jen začátek. Příběh dvou mládenců, kteří sní svůj americký sen prosadit se na módní scéně je sice možná trochu neobvyklý, ovšem překvapivě zabírá. Dobrý výběr sympatických herců je natolik účinný, že i bad guy Rene s vizáží Russella Hantze, je klaďas, jehož nemůžete nemít rádi. ... Tak moc jsem chtěl dát seriálu plný počet, ale bohužel. To, že seriál byl utnut po dvou sériích je obrovskou škodou a nenapravitelným omylem. Ona neucelenost je vlastně jedinou chybou. Nedořešený vztah Bena a Rachel nedokážu překousnout.(6.8.2015)

 • Duotone28
  ****

  z 5-ky migrujem na 4-ku, za to že to odstrihli ako šnúru. Mohli dať aspoň námahu, a čestne to ukončiť. Potenciál to malo výborný! nazdar(30.12.2012)

 • Fanita
  *****

  Skvelá ukážka toho s čím sa v tejto dobe potýkajú mladí dizajnéri a ako sa snažia uspieť. Je to taký jemne zábavný, veľmi pekne grafický upravený seriál s dobrou hudbou, sympatickými luďmi a krásnym prestrihmi s fotkami.(25.2.2012)

 • Petroff
  *****

  Absolutní pohoda bez nějakejch větších zádrhelů. Sympatičtí herci, sympatický postavy, no a taky ten energy drink RastaMonta .)(6.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace