• Fanita
  *****

  Skvelá ukážka toho s čím sa v tejto dobe potýkajú mladí dizajnéri a ako sa snažia uspieť. Je to taký jemne zábavný, veľmi pekne grafický upravený seriál s dobrou hudbou, sympatickými luďmi a krásnym prestrihmi s fotkami.(25.2.2012)

 • Kulmon
  ****

  Tenhle seriál si zamilujete po pár vteřinách. Neobvykle chytlavá znělka "I need dollar" vám nedovolí přeskočit úvodní titulky, pokud to u jiných seriálů po čase děláte. To je ale jen začátek. Příběh dvou mládenců, kteří sní svůj americký sen prosadit se na módní scéně je sice možná trochu neobvyklý, ovšem překvapivě zabírá. Dobrý výběr sympatických herců je natolik účinný, že i bad guy Rene s vizáží Russella Hantze, je klaďas, jehož nemůžete nemít rádi. ... Tak moc jsem chtěl dát seriálu plný počet, ale bohužel. To, že seriál byl utnut po dvou sériích je obrovskou škodou a nenapravitelným omylem. Ona neucelenost je vlastně jedinou chybou. Nedořešený vztah Bena a Rachel nedokážu překousnout.(6.8.2015)

 • papaJA21
  *****

  Tohle je opravdu svěží závan do poněkud zatuchlého světa amerických seriálů. Sympatické postavy, které jsou dobře napsané, chytrý a svižný děj, perfektní kamera a střih, a naprosto vynikající soundtrack, to dělá z tohoto seriálu to nejlepší za poslední roky. Už se těším na pokračování(19.2.2011)

 • BarryLyndon
  *****

  Obrovské dramedy překvápko, s pravda ne uplně povedeným castem, ale Luis Guzmán vládne a to mu stačí cca hrát Luize Guzmana. V čem ale tahle neselhávající produkce HBO exceluje, nejsou to ani oči Shannyn Sossamon ani jiné přednosti profesionální sympaťandy Lake Bell, je to asi nejrealističtější zobrazení podnikání a businessu co v áčkovém haném seriálu pamatuji, křivka vzestupů a pádů hodně divoká a k úspěchu vede cesta spodem a ne horem, kdo zažil, pochopí.... Neuvěřitelně poučné pro všechny ty lidi, co si myslí, že jim stačí nápad a motivační poučky od Kyiosakiho. 10/10(14.1.2016)

 • bouncer
  ****

  Pěkný seriál oslavující New York a novodobý American Dream. Možná bych uvítal méně shit happens situací a více humoru, ale i přes tuhle malou výtku se jedná o zajímavý a koukatelný seriál. (1. sezóna - 80%)(19.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace