poster

Greenberg

 • USA

  Greenberg

Drama / Komedie

USA, 2010, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dr.horrible
  ***

  Toto asi každému vtipné nepríde.Drvivá väčšina humoru (nie že by ho bolo moc) totiž vychádza z faktu,že Greenberg je kretén.A to poriadny.Žije v minulosti,píše dopisy starostovi (sťažnosti na banality ako trúbenie áut a podobne) a má absolútne nevhodné (a hlavne neopodstatnené) reakcie snáď na každú blbosť.Väčšina humoru teda vychádza z faktu,že nie je psychicky úplne v poriadku (podobne ako napríklad v As Good as It Gets;s tým rozdielom,že v Greenbergovi,dramatická línia značne prevláda).Dosť depresívny malý nezávislák so slušným Stillerom,výbornou Gretou Gerwig a kopou zaujímavých vedľajších postáv(20.10.2012)

 • B!shop
  ***

  Stiller si opet po case dokazuje, ze je kvalitni dramatickej herec, coz samozrejme neni a jelikoz vyfas postavu ztroskotance a kretena, ve vysledku furt jen blbe cumi a obcas zacne rvat. Proste zadny zabavny hovado, tohle je fakt cistokrevny drama. No a aby toho nebylo malo, mame tu druhou postavu, asi 25 letou holku, ktera se chova jak krava, v podani docela pekny Gerwig. No a z obcasnym spestrenim ze strany Ifanse se tu furt motaj, jednu chvily jsou na sebe mily, pak se zas hadaj, trapi se, film se silene vlece, absolutne nic se nedeje, chybi jakejkoliv pribeh i nejakej smysl toho vseho, clovek se pritom o postavach nic moc nedozvi a najednou je konec. Nebo teda konec, najednou je film useklej bez nejaky pointy nebo konce, proste neschopnej reziser, nicmene oproti jeho minuly sracce Svatba podle Margot je tohle solidni pokrok a ty 3* to da.(10.8.2010)

 • Hal_Moore
  **

  Existenciální drama, řešící otázky nezaměstnanosti a bezstarostného života bez práce. Greenberg rozhodně není novým Lesterem, na jeho obranu je však nutno podotknout, že se o to ani nesnaží, i když mnoho diváků tvrdí opak. Ben Stiller si s vážnou rolí poradil bez sebemenších potíží (stejně jako jeho kolegové v podobných rolích - Jim Carrey, Will Ferrell...), škoda že všechno tohle musím psát ke zhola průměrnému filmu, který krom vážného Stillera nenabídne vůbec nic. Ben se do své role ponořil překvapivě hluboko, shodil kvůli ní až nezdravé množství váhy, ale není mu to moc platné. Pokud by si měl člověk film pro něco pamatovat, tak právě pro Bena Stillera. Jenomže na Greenberga se vzpomínat nebude. Tentokrát americký nezávislý film šlápnul vedle.(13.12.2010)

 • Rob Roy
  ****

  (Tarantinova TOP 20 za 2010) -- Měl bych se podívat na Wall Street...(9.12.2011)

 • Shit
  ***

  Nuda a Stiller šlápnul timhle filmem hodně vedlě. To, že umí solidně zahrát i charakterní roli, to už ukázal, tak nevim proč se cpal do tohohle dramatu, který nemá žádnej pořádnej cíl, žádnej pořádnej stěžejní příběh a komediální talent Stillera tu je využitej na 0%, v podstatě to nemá co říct příběhem a ani nic, čim by to dokázalo zabavit.(6.7.2010)

 • - Představitelka Beth (Jennifer Jason Leigh) se spolu s režisérem podílela na psaní příběhu, podle kterého byl později připraven scénář. (est)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace