poster

Greenberg

 • USA

  Greenberg

Drama / Komedie

USA, 2010, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rob Roy
  ****

  (Tarantinova TOP 20 za 2010) -- Měl bych se podívat na Wall Street...(9.12.2011)

 • Shit
  ***

  Nuda a Stiller šlápnul timhle filmem hodně vedlě. To, že umí solidně zahrát i charakterní roli, to už ukázal, tak nevim proč se cpal do tohohle dramatu, který nemá žádnej pořádnej cíl, žádnej pořádnej stěžejní příběh a komediální talent Stillera tu je využitej na 0%, v podstatě to nemá co říct příběhem a ani nic, čim by to dokázalo zabavit.(6.7.2010)

 • Langy10
  **

  No nevim jak jinak hodnotit. Já většinou 2 hvězdy nedávám, ale tady prostě jinak nevim. Zdálo se mi to jako naprostá hovadina, kterou jsem nemohl pořád pochopit. Ty 2 hvězdy jsou spíš za konec (za těch posledních 15-20 minut) ...sice to bylo nic moc, ale dalo se to. Jinak co se týče Bena Stillera, tak mám moc rád filmy s nim i když je režíruje, ale tohle, to byla jeho katastrofa. Do role Rogera Greenberga se vůbec nehodil. V takovymhle filmu, které je zde označeno jako drama-komedie, to vůbec se tam prostě nehodil do žádný role. A hlavně mi to vůbec ani nepřišlo jako komedie, zasmál jsem se jen dvakrát a je to paradoxní, ale zasmál jsem se Benovi :D..... Ale jinak vůbec spíš psycho film ( Béčkovej) :((( ..Zklamal mě moc...(14.7.2010)

 • jhrasko
  **

  Florence says: HURT PEOPLE HURT PEOPLE. I say: modelový príklad, ako divákovi naservírovať dve frustrované a tým iritujúce postavy, pričom jedna sa životne môže nájsť, druhá je bez akejkoľvek šance. A spolu ? LEN na plátne. Hviezdičky za objav s krásnymi iniciálmi, GG.(5.4.2011)

 • rt12
  ****

  Ben konečně není za kašpárka, ale za solidního herce, který umí. Roli neurotického, úzkostlivého, sebestředného ztroskotance zahrál na výbornou, skvěle mu sekundovali jak Jennifer Leigt tak i Dave Franco. Greenberg by měl spíše svými vlastnostmi odpuzovat, přesto je něčím sympatický a držíte mu palce, aby se konečně našel. Florenc odzbrojuje a překvapuje svojí přímočarostí. Americký nezávislý dramatický film, který nezklamal. (Jen tak na okraj,nevím proč je to označeno i jako komedie,po ní ani náznak),(27.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace