poster

Greenberg

 • USA

  Greenberg

Drama / Komedie

USA, 2010, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • st.ranger
  *

  Nehorázně nudný film téměř o ničem, bez nějakého vývoje nebo pointy. Ben Stiller se po mnoho komediálních rolí ujímá vážné, ve stylu Billa Murrayho nebo Jima Carreyho, ale zvolil si tu nejhorší a nejméně zajímavou roli.(26.10.2010)

 • bassator
  ***

  Bohužel každý zná Bena Stillera jen z komedií a ve vážné roli si ho nedokáže vůbec představit. Byl to i můj případ... Myslím si, že svou roli zvládl velmi dobře i když zezačátku jsem se také úsměvům nevyvaroval... - 65%(23.8.2010)

 • jhrasko
  **

  Florence says: HURT PEOPLE HURT PEOPLE. I say: modelový príklad, ako divákovi naservírovať dve frustrované a tým iritujúce postavy, pričom jedna sa životne môže nájsť, druhá je bez akejkoľvek šance. A spolu ? LEN na plátne. Hviezdičky za objav s krásnymi iniciálmi, GG.(5.4.2011)

 • Malarkey
  ***

  Ben Stiller se trošku uklidnil a v tomhle filmu si zahrál brutálního suchara, kterej ke konci trošku ožije a s ním ožije i celý film. Nicméně musím říct, že tohle americký nezávislý drámo mě docela bavilo. Postavy byly zajímavý, děj docela ubíhal a ke konci se to i docela slušně rozjelo. U Bena Stillera je tenhle komorní film ale spíš překvapením, protože na ně nejsem moc zvyklej. Buď to jsou komedie, někdy dobrý, jindy horší, ale tohle je regulérní příběh ze života.(25.4.2013)

 • Langy10
  **

  No nevim jak jinak hodnotit. Já většinou 2 hvězdy nedávám, ale tady prostě jinak nevim. Zdálo se mi to jako naprostá hovadina, kterou jsem nemohl pořád pochopit. Ty 2 hvězdy jsou spíš za konec (za těch posledních 15-20 minut) ...sice to bylo nic moc, ale dalo se to. Jinak co se týče Bena Stillera, tak mám moc rád filmy s nim i když je režíruje, ale tohle, to byla jeho katastrofa. Do role Rogera Greenberga se vůbec nehodil. V takovymhle filmu, které je zde označeno jako drama-komedie, to vůbec se tam prostě nehodil do žádný role. A hlavně mi to vůbec ani nepřišlo jako komedie, zasmál jsem se jen dvakrát a je to paradoxní, ale zasmál jsem se Benovi :D..... Ale jinak vůbec spíš psycho film ( Béčkovej) :((( ..Zklamal mě moc...(14.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace