poster

Bitten

 • Kanada

  Morsure

  (Kanada)
 • slovenský

  Zvodná upírka

Komedie / Horor

Kanada, 2008, 80 min

Režie:

Harvey Glazer

Kamera:

Simon Shohet

Producenti:

Robert Wilson
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • *CARNIFEX*
  **

  Jack pracuje ako záchranár na pohotovosti, ktorý vďaka nočným službám takmer vôbec nevedie súkromný život. Jeho vzťah sa práve rozpadol a on sa cíti absolútne nepotrebný. Situáciu môže zdanlivo vylepšiť zoznámenie s mladou, krásnou Danikou, ktorú zranenú nachádza pod oknami svojho bytu. Napriek ranám na krku ju Jack považuje za pouličnú feťáčku, ktorá sa zaplietla s nesprávnymi ľuďmi. Už čoskoro sa presvedčí o tom, že sa sakramentsky mýli! Slabšia upírina, ktorá je rozhodne viac komédiou než hororom. Pár krát som sa schuti zasmial, no tak či onak, na komédiu, rovnako ako na horor, musí snímok ponúknuť viac ako len samotný prejav myšlienky jej tvorcov či pár násilných scén, ktoré nie sú ani len vyobrazené. Takže za pozornosť stoja najmä erotické scény, lebo verte neverte, tá hlavná hrdinka je riadna raketa ;) - 45%.(25.9.2015)

 • Šakalík
  **

  Další ukrutně nezábavná upírovina, která nemá hlavu ani patu. Životem znuděný záchranář Jack najde na ulici holku celou od krve, vezme si jí domů a z ní se po čase vyklube hladový upír. No úžasný scénář. Celý film pak tlachají o ničem, upírka vysaje pár feťáků a maje čím dál tím větší absťák, směřuje to k nevyhnutelnému. Co ve filmu jakž takž funguje, je Jackův kolega Roger, který má občas dobré hlody a správně pozitivní přístup k životu. A ta upírka Danika má moc pěkné oči. To je ale po hříchu vše, co tenhle k uzoufání nudný film divákovi nabídne.(20.10.2010)

 • sedm.1
  odpad!

  Opravdu neskutečně debilní brak, kde mám velký problém dát i tu jednu * ze soucitu za pohlednou nestydu Ericu Cox, zbytek mě ale prostě jen urážel svou absolutně neopodstatněnou existencí. I ta krátká stopáž mi přišla neskutečně dlouhá, tak šíleně nudná a hloupá podívaná to byla. Zápletka je zralá tak na nějaký maximálně čtvrthodinový kraťas, zbytek nekousatelná a ubíjející nuda, atmosféra absolutně žádná, z hororových prvků tu byly dohromady asi tak dvě zakousnutí, takže vlastně nic, pokusů o vtipnost nespočet, ovšem výsledek jedním slovem trapnost gigantických rozměrů, to byl prostě kanální rádobyhumor, vymýšlený nefalšovanými primitivy, což se nakonec ukázalo i při závěrečných titulcích, kdy se naplno projevila inteligence zúčastněných při natáčení, na tohle musí mít divák prostě žaludek. Krom otřesné režie je pak hlavním spoluviníkem tohoto průseru herec v hlavní roli, Jason Mewes, člověk krajně nesympatický, až odpudivý, který by měl okamžitě ukončit „hereckou“ kariéru, kdy už nějak nevynikal ani jako mladík ve Smithových Clerks, ovšem dnes je to skutečně jen peklo. Bitten je zkrátka strašná sračka, tupost, ubohost, nuda, ve všech ohledech hnůj!(13.9.2016)

 • petero
  ***

  Erica Cox je sakra sexy a svoje prednosti sa rozhodne nebojí ukázať.(14.10.2010)

 • Abiosis
  *

  *NIE AŽ TAKÁ NA ZAHRYZNUTIE UPÍRKA* Štvrtinu filmu tvorí "ochutnávka" obetí, ďalšiu štvrtinu tvorí predvádzanie sa umeloprsky (raz nahej, inokedy zase takmer nahej) a celú zvyšnú polovicu filmu tvoria akože neuveriteľne vtipné dialógy týkajúce sa sexu, najmä toho análneho. Obraz o tom, v akom duchu sa celý film niesol, je v podstate možné si urobiť z vystrihnutých scén v závere filmu. Verdikt v 1 vete: Moment, kedy ste ochotní si radšej pozrieť Twilight. 19.12.13(19.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace