Bitten

Kanada, 2008, 80 min

Harvey Glazer

Simon Shohet

Robert Wilson

Morbídna komédia o chlapovi, ktorí sa musí rozhodnúť či je preňho dôležitejšie s ľadovým pokojom ládovať do skrine stále nové mŕtvoly od jeho bývalej až po drogového dílera a mať pritom pri sebe hypersexy nymfo-upírku, alebo počúvnuť svoje svedomie, ktoré predstavuje jeho tiež hyper-, ale úchylacký kolega.(23.5.2011)

• sedm.1

Opravdu neskutečně debilní brak, kde mám velký problém dát i tu jednu * ze soucitu za pohlednou nestydu Ericu Cox, zbytek mě ale prostě jen urážel svou absolutně neopodstatněnou existencí. I ta krátká stopáž mi přišla neskutečně dlouhá, tak šíleně nudná a hloupá podívaná to byla. Zápletka je zralá tak na nějaký maximálně čtvrthodinový kraťas, zbytek nekousatelná a ubíjející nuda, atmosféra absolutně žádná, z hororových prvků tu byly dohromady asi tak dvě zakousnutí, takže vlastně nic, pokusů o vtipnost nespočet, ovšem výsledek jedním slovem trapnost gigantických rozměrů, to byl prostě kanální rádobyhumor, vymýšlený nefalšovanými primitivy, což se nakonec ukázalo i při závěrečných titulcích, kdy se naplno projevila inteligence zúčastněných při natáčení, na tohle musí mít divák prostě žaludek. Krom otřesné režie je pak hlavním spoluviníkem tohoto průseru herec v hlavní roli, Jason Mewes, člověk krajně nesympatický, až odpudivý, který by měl okamžitě ukončit „hereckou“ kariéru, kdy už nějak nevynikal ani jako mladík ve Smithových Clerks, ovšem dnes je to skutečně jen peklo. Bitten je zkrátka strašná sračka, tupost, ubohost, nuda, ve všech ohledech hnůj!(13.9.2016)

• Rodriguez

Perverzní snímek pro úchyly, kteří ujíždí na upírech, kozičkách a hnědých dírkách, kterých je film plný od začátku až do konce. Sem tam padne nějaká vysátá mrtvola do lodního kufru nebo na stojáka do kumbálu s košťaty, ale to je asi tak všechno. Filmu by neuškodilo trošku svižnější tempo, pak bych svoje hodnocení pozměnil, takhle se musí spokojit s 40% za ten pokus pobavit diváka.(2.2.2014)

• *CARNIFEX*

Jack pracuje ako záchranár na pohotovosti, ktorý vďaka nočným službám takmer vôbec nevedie súkromný život. Jeho vzťah sa práve rozpadol a on sa cíti absolútne nepotrebný. Situáciu môže zdanlivo vylepšiť zoznámenie s mladou, krásnou Danikou, ktorú zranenú nachádza pod oknami svojho bytu. Napriek ranám na krku ju Jack považuje za pouličnú feťáčku, ktorá sa zaplietla s nesprávnymi ľuďmi. Už čoskoro sa presvedčí o tom, že sa sakramentsky mýli! Slabšia upírina, ktorá je rozhodne viac komédiou než hororom. Pár krát som sa schuti zasmial, no tak či onak, na komédiu, rovnako ako na horor, musí snímok ponúknuť viac ako len samotný prejav myšlienky jej tvorcov či pár násilných scén, ktoré nie sú ani len vyobrazené. Takže za pozornosť stoja najmä erotické scény, lebo verte neverte, tá hlavná hrdinka je riadna raketa ;) - 45%.(25.9.2015)

Výborná zábava na nedělní noc. Naprosto dokonalá směsice hororu a komedie, plná bláznivých vtípků, gagů a hlášek. Další příjemné překvapení.(17.1.2011)