poster

Bitten

 • Kanada

  Morsure

  (Kanada)
 • slovenský

  Zvodná upírka

Komedie / Horor

Kanada, 2008, 80 min

Režie:

Harvey Glazer

Kamera:

Simon Shohet

Producenti:

Robert Wilson

Scénografie:

Brian Rice

Kostýmy:

Soo Luen Tom
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • petero
  ***

  Erica Cox je sakra sexy a svoje prednosti sa rozhodne nebojí ukázať.(14.10.2010)

 • ricci.s
  ****

  Kvalitná romantická hororová komédia. Vtipné scénky, vtipné hlášky, pekná a stále hladná upírka, trošku tej erotiky, kopa krvi a skvelá hudba. Vlastne ani nemám čo vytknúť, ja som sa výborne bavil. A bolo to oveľa lepšie, ako Twilight!(1.10.2010)

 • Šakalík
  **

  Další ukrutně nezábavná upírovina, která nemá hlavu ani patu. Životem znuděný záchranář Jack najde na ulici holku celou od krve, vezme si jí domů a z ní se po čase vyklube hladový upír. No úžasný scénář. Celý film pak tlachají o ničem, upírka vysaje pár feťáků a maje čím dál tím větší absťák, směřuje to k nevyhnutelnému. Co ve filmu jakž takž funguje, je Jackův kolega Roger, který má občas dobré hlody a správně pozitivní přístup k životu. A ta upírka Danika má moc pěkné oči. To je ale po hříchu vše, co tenhle k uzoufání nudný film divákovi nabídne.(20.10.2010)

 • claudel
  ****

  Výborná zábava na nedělní noc. Naprosto dokonalá směsice hororu a komedie, plná bláznivých vtípků, gagů a hlášek. Další příjemné překvapení.(17.1.2011)

 • Rodriguez
  **

  Perverzní snímek pro úchyly, kteří ujíždí na upírech, kozičkách a hnědých dírkách, kterých je film plný od začátku až do konce. Sem tam padne nějaká vysátá mrtvola do lodního kufru nebo na stojáka do kumbálu s košťaty, ale to je asi tak všechno. Filmu by neuškodilo trošku svižnější tempo, pak bych svoje hodnocení pozměnil, takhle se musí spokojit s 40% za ten pokus pobavit diváka.(2.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace