Bitten

Kanada, 2008, 80 min

Harvey Glazer

Simon Shohet

Robert Wilson

Čas od času dostanu potřebu sáhnout po nějaké hororové komedii, pro zlepšení nálady. Bitten byl již několikrát v televizi, ale vždy jsem se mu nějakým záhadným způsobem vyhl a tak nadešel čas, abych to napravil. Kanadská produkce sice moc kvalitních filmů (hororových) nestvořila, ale ani to mě nedokázalo odradit. I tentokrát jde o dost ujetou podívanou plnou laciných hlášek a situací, ale svůj účel to dokázalo splnit. Zvláště pokud od podobných filmů moc neočekáváte. Harvey Glazer měl k dispozici 2 500 000 kanadských dolarů a dokážu si představit, že většina těchto peněz padla především na honorář herců a solidní kameru. Žádných excelentních triků a efektů se tu nedočkáme, ale možná to tak bylo lepší. Hlavním lákadlem byl samozřejmě Jason Mewes. Přiznám se však, že bez dlouhých vlasů a té jeho pověstné čepičky jsem ho málem nepoznal. Tentokrát to však nebyl ani tak on, kdo se staral o zábavu, ale spíše jeho kolega Fitzpatrick. Jeho postava vyprodukovala díky scénáři nejvíce ujetých hlášek v celém filmu. Pro někoho trapné gagy, pro jiné solidní porce místy až fekálního humoru. Puritáni by se na tento film rozhodně dívat neměli! Oběma však zdatně konkurovala sexy upírka Erica Cox. Ta dozajista potěší převážně mužskou část publika, protože se rozhodně nestyděla a několikrát ukázala své přednosti v celé své kráse. 50%(30.6.2016)

• Abiosis

*NIE AŽ TAKÁ NA ZAHRYZNUTIE UPÍRKA* Štvrtinu filmu tvorí "ochutnávka" obetí, ďalšiu štvrtinu tvorí predvádzanie sa umeloprsky (raz nahej, inokedy zase takmer nahej) a celú zvyšnú polovicu filmu tvoria akože neuveriteľne vtipné dialógy týkajúce sa sexu, najmä toho análneho. Obraz o tom, v akom duchu sa celý film niesol, je v podstate možné si urobiť z vystrihnutých scén v závere filmu. Verdikt v 1 vete: Moment, kedy ste ochotní si radšej pozrieť Twilight. 19.12.13(19.12.2013)

• Rodriguez

Perverzní snímek pro úchyly, kteří ujíždí na upírech, kozičkách a hnědých dírkách, kterých je film plný od začátku až do konce. Sem tam padne nějaká vysátá mrtvola do lodního kufru nebo na stojáka do kumbálu s košťaty, ale to je asi tak všechno. Filmu by neuškodilo trošku svižnější tempo, pak bych svoje hodnocení pozměnil, takhle se musí spokojit s 40% za ten pokus pobavit diváka.(2.2.2014)

Morbídna komédia o chlapovi, ktorí sa musí rozhodnúť či je preňho dôležitejšie s ľadovým pokojom ládovať do skrine stále nové mŕtvoly od jeho bývalej až po drogového dílera a mať pritom pri sebe hypersexy nymfo-upírku, alebo počúvnuť svoje svedomie, ktoré predstavuje jeho tiež hyper-, ale úchylacký kolega.(23.5.2011)

• sedm.1

Opravdu neskutečně debilní brak, kde mám velký problém dát i tu jednu * ze soucitu za pohlednou nestydu Ericu Cox, zbytek mě ale prostě jen urážel svou absolutně neopodstatněnou existencí. I ta krátká stopáž mi přišla neskutečně dlouhá, tak šíleně nudná a hloupá podívaná to byla. Zápletka je zralá tak na nějaký maximálně čtvrthodinový kraťas, zbytek nekousatelná a ubíjející nuda, atmosféra absolutně žádná, z hororových prvků tu byly dohromady asi tak dvě zakousnutí, takže vlastně nic, pokusů o vtipnost nespočet, ovšem výsledek jedním slovem trapnost gigantických rozměrů, to byl prostě kanální rádobyhumor, vymýšlený nefalšovanými primitivy, což se nakonec ukázalo i při závěrečných titulcích, kdy se naplno projevila inteligence zúčastněných při natáčení, na tohle musí mít divák prostě žaludek. Krom otřesné režie je pak hlavním spoluviníkem tohoto průseru herec v hlavní roli, Jason Mewes, člověk krajně nesympatický, až odpudivý, který by měl okamžitě ukončit „hereckou“ kariéru, kdy už nějak nevynikal ani jako mladík ve Smithových Clerks, ovšem dnes je to skutečně jen peklo. Bitten je zkrátka strašná sračka, tupost, ubohost, nuda, ve všech ohledech hnůj!(13.9.2016)