Bitten

Kanada, 2008, 80 min

Harvey Glazer

Simon Shohet

Robert Wilson

Výborná zábava na nedělní noc. Naprosto dokonalá směsice hororu a komedie, plná bláznivých vtípků, gagů a hlášek. Další příjemné překvapení.(17.1.2011)

Morbídna komédia o chlapovi, ktorí sa musí rozhodnúť či je preňho dôležitejšie s ľadovým pokojom ládovať do skrine stále nové mŕtvoly od jeho bývalej až po drogového dílera a mať pritom pri sebe hypersexy nymfo-upírku, alebo počúvnuť svoje svedomie, ktoré predstavuje jeho tiež hyper-, ale úchylacký kolega.(23.5.2011)

Kvalitná romantická hororová komédia. Vtipné scénky, vtipné hlášky, pekná a stále hladná upírka, trošku tej erotiky, kopa krvi a skvelá hudba. Vlastne ani nemám čo vytknúť, ja som sa výborne bavil. A bolo to oveľa lepšie, ako Twilight!(1.10.2010)

• Šakalík

Další ukrutně nezábavná upírovina, která nemá hlavu ani patu. Životem znuděný záchranář Jack najde na ulici holku celou od krve, vezme si jí domů a z ní se po čase vyklube hladový upír. No úžasný scénář. Celý film pak tlachají o ničem, upírka vysaje pár feťáků a maje čím dál tím větší absťák, směřuje to k nevyhnutelnému. Co ve filmu jakž takž funguje, je Jackův kolega Roger, který má občas dobré hlody a správně pozitivní přístup k životu. A ta upírka Danika má moc pěkné oči. To je ale po hříchu vše, co tenhle k uzoufání nudný film divákovi nabídne.(20.10.2010)

• *CARNIFEX*

Jack pracuje ako záchranár na pohotovosti, ktorý vďaka nočným službám takmer vôbec nevedie súkromný život. Jeho vzťah sa práve rozpadol a on sa cíti absolútne nepotrebný. Situáciu môže zdanlivo vylepšiť zoznámenie s mladou, krásnou Danikou, ktorú zranenú nachádza pod oknami svojho bytu. Napriek ranám na krku ju Jack považuje za pouličnú feťáčku, ktorá sa zaplietla s nesprávnymi ľuďmi. Už čoskoro sa presvedčí o tom, že sa sakramentsky mýli! Slabšia upírina, ktorá je rozhodne viac komédiou než hororom. Pár krát som sa schuti zasmial, no tak či onak, na komédiu, rovnako ako na horor, musí snímok ponúknuť viac ako len samotný prejav myšlienky jej tvorcov či pár násilných scén, ktoré nie sú ani len vyobrazené. Takže za pozornosť stoja najmä erotické scény, lebo verte neverte, tá hlavná hrdinka je riadna raketa ;) - 45%.(25.9.2015)