poster

Bitten (video film)

 • Kanada

  Morsure

  (Kanada)
 • slovenský

  Zvodná upírka

Komedie / Horor

Kanada, 2008, 80 min

Režie:

Harvey Glazer

Kamera:

Simon Shohet

Produkce:

Robert Wilson
(další profese)
 • Rodriguez
  **

  Perverzní snímek pro úchyly, kteří ujíždí na upírech, kozičkách a hnědých dírkách, kterých je film plný od začátku až do konce. Sem tam padne nějaká vysátá mrtvola do lodního kufru nebo na stojáka do kumbálu s košťaty, ale to je asi tak všechno. Filmu by neuškodilo trošku svižnější tempo, pak bych svoje hodnocení pozměnil, takhle se musí spokojit s 40% za ten pokus pobavit diváka.(2.2.2014)

 • Saintes
  *

  Dějově naprosto hloupé a nezábavné, což v případě filmu primárně avizovaného jako komedie (a navíc s Jasonem Mewesem...) divák tak trochu očekává. Marně. A hlavní hrdinka v podání Ericy Cox by se hodila maximálně do porna - jak hereckým umem, tak i svou vizáží. Přesto potěší, že svou naprosto dokonalou postavu dává na odiv v každé scéně - jen zřídka má totiž na sobě něco jiného než tanga a podprsenku.(16.5.2011)

 • ricci.s
  ****

  Kvalitná romantická hororová komédia. Vtipné scénky, vtipné hlášky, pekná a stále hladná upírka, trošku tej erotiky, kopa krvi a skvelá hudba. Vlastne ani nemám čo vytknúť, ja som sa výborne bavil. A bolo to oveľa lepšie, ako Twilight!(1.10.2010)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace