Villa Amalia (festivalový název)

• Francie

Villa Amalia

Villa Amalia

Francie, 2009, 94 min

• jefff

Chvílemi to vypadalo na strhující drama s excelentní herečkou a chvílemi (bohužel daleko delšími) to byly pouze natahované nicneříkající směsky scén. Huppertová nepředvádí nic zvláštního co by v jiných filmech již nepředstavila. Vila Amalia je typickým příkladem snímku, který neměl co říci a sloužil pouze jako lákadlo pro diváky zajímavýmy jmény.(5.7.2009)

• claudel

Takhle to dopadá, když se dělají kompromisy s přítelkyní, ona musela vydržet dvouhodinový pohled na Vina Diesela v nátělníku a nasraným výrazem a já hodinu a půl Isabelle Huppert pobíhající bezcílně po Francii a Itálii. Tuhle herečku opravdu nemusím a místo tohohle snímku bych si mohl pustit cestopisný pořad podbarvený příjemnou hudbou a bez Huppert. Výsledek by byl naprosto stejný. Hudba a kamera je opravdu vynikající, proto ty dvě hvězdičky, děj a vše ostatní stojí za nic.(12.4.2009)

• ZsuZska

Jen za Isabelle Huppert 2 hvězdy.(7.7.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,643,219(8.7.2010)

• Houdini

Křišťálový glóbus - výběr(2.7.2009)