„Jsem herečka,“ tvrdí Erni Levierová alias Encarnación, a tak se také vidí. Sice ví, že nejlepší léta má už za sebou, ale snaží se nevšímat si potutelných úsměvů za zády. Svůj byt v Buenos Aires má vyzdobený plakáty z béčkových filmů, v nichž hrála. Jinak vede normální život. Má šťastný milostný vztah s mužem středního věku. Zakládá si webové stránky, aby se udržela v podvědomí veřejnosti. Teprve pozvání na oslavu narozenin neteře Any ji donutí podívat se pravdě do očí. Ana díky tetě objeví něco ze života dospělých a pro Erni bude návštěva obtížným střetem s vlastními kořeny. Minimalistický styl filmu připomene současnou argentinskou režisérskou špičku, ale zde neslouží k estetizujícím hrátkám, nýbrž k pokusu o psychologickou sondu. (Febiofest)

Heraldika

Takový film skoro o ničem a byla jsem z něj téměř nadšená. Zejména představitelkou hlavní role, která se nechala ve svém věku (a to vůbec není myšleno pejorativně, je to opravdu krásná žena) nasnímat "nemilosrdnou" kamerou velmi zblízka a intimně - záběry na obličej s vráskami, povadlou pokožku, spolu se zachycením jejího výrazu během situací, kde byla konfrontována se svým ulétlým mládím, stejně jako s mládím všude kolem ní a přesto si zachovala hrdost a krásu. Moc mě bavilo s ní proplout několika horkými dny v jižní Americe. ()