Jízdenka do Korsoru

En enkelt til Korsør

Oneway-Ticket to Korsør

Komedie

Dánsko, 2008, 104 min

Moc jsem se pobavila, aneb láska je láska, ale lesbičku novým kouskům nenaučíš. Výborný film.(5.8.2013)

Ja by som v trojuholníku žiť nevedela ... v akomkoľvek :-) príjemný film so sympatickými postavami a čarovným klavírom.(23.1.2016)

• Magyar

Konečně jsem u nějakého filmu zažila ten bájný pocit trapnosti za tvůrce. Ten, kdy se musíte odvrátit od obrazovky a zaslepit obě uši a všechny tři oči, abyste zabránili jakémukoli kontaktu s tím zmutovaným všeprolézajícím infekčním sajratem.(28.7.2010)

Skvelý severský humor na začiatku filmu zbytočne prerušia literárne prednesy, ľahko erotický stred a konečná dráma. Skĺbiť všetko do jedného efektného celku sa nedalo ani prinajmenšom, preto je cesta do Korsøru poriadne premenlivá.(27.7.2010)

Svou lehkostí, nevšedním trojúhelníkem, neotřelým námětem a velmi dobrým dabingem se v mých očích Jízdenka do Korsoru vyšplhala na čtyřku. Jistě, že mají Dánové i lepší kousky v zásobě, ale mně bylo v téhle třídě charakterově různých osobností moc fajn.(7.1.2015)