Jízdenka do Korsoru

En enkelt til Korsør

Oneway-Ticket to Korsør

Komedie

Dánsko, 2008, 104 min

Vydařená Dánská komedi z povedeným herním obsazením.(8.5.2012)

Líbila se mi tahle exkurze na dánské maloměsto o trochu více, než bych čekala. Jen nechápu, proč je problém, aby si něco začal učitel se studentkou ve večerní škole... Rozhodně byla plnoletá.... Takhle to vypadalo spíš jako na psychoterapii. :-) Ale tak ty čtyři dám...(15.3.2009)

Ja by som v trojuholníku žiť nevedela ... v akomkoľvek :-) príjemný film so sympatickými postavami a čarovným klavírom.(23.1.2016)

• Magyar

Konečně jsem u nějakého filmu zažila ten bájný pocit trapnosti za tvůrce. Ten, kdy se musíte odvrátit od obrazovky a zaslepit obě uši a všechny tři oči, abyste zabránili jakémukoli kontaktu s tím zmutovaným všeprolézajícím infekčním sajratem.(28.7.2010)

Další brilantní seveřina, která mě jen tak uklidnit nedokázala. Dokonce jsem kvůli ní hledal město Korsor a zjistil, že se nachází u toho nejdelšího Dánského mostu, který také ve filmu vidět je. Krom toho je ve filmu také vidět solidní peněžitý příjem průměrného Dána, o kterém si může Český divák nechat jenom zdát. No a jako bonus nabízí také kvalitní koloběh života, který zrovna dopadnout dobře nemusí, ale funguje hezky. Zaobalený do lehce komediálního hávu a já si opět rochním jako ve snu.(28.12.2009)