poster

Pod vlivem lásky (festivalový název)

 • Japonsko

  Ai no mukidashi

 • Japonsko

  愛のむきだし

 • USA

  Love Exposure

Akční / Drama / Komedie / Psychologický / Romantický

Japonsko, 2008, 237 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Adrian
  *****

  Southland tales na japonsky sposob. So vsetkymi "pre" a "proti"... .(2.5.2009)

 • Skejpr
  ****

  Navzdory čtyřem hodinám příjemně odsýpající komediální drama, ve kterém je snad všechno, co bysteod asie chtěli - sladké slečny, krátké sukně, kalhotky, krev a dokonce jeden ustřižený penis. Naproso mě ale iritovala totálně nezvládnutá zvuková složka filmu.(11.7.2009)

 • Chrustyn
  *

  Neskutečná japonská fantasmagorie rozcapená v nechutných čtyřech hodinách, které jsou v tomto případě za trest. Unikal mi smysl konání postav i celého příběhu a vlastně ani nevím o čem to bylo. Myslim, že o lásce ...(3.6.2011)

 • JFL
  *****

  Dynamický čtyřhodinový epos o lásce, víře a dovednosti nepozorovaně fotit spodní prádlo kolemjdoucích žen. Dost bylo líbezných romancí, kde se outsideři nakonec poslušně zařadí do společnosti. Japonský režisér Shion Sono přichází s uhrančivou vizí perverzního světa prosvětleného nepřemožitelnou láskou._____Recenze na Rejže.cz(18.3.2009)

 • Sobis87
  *****

  Shion Sono v tomto bezmála čtyřhodinovém filmu stihl zkombinovat velké množství žánrů, aniž by to budilo dojem jakékoliv nesourodosti. Právě neobvykle dlouhá stopáž mu dovolila dostatečně rozvinout množství dějových linií, které se v závěrečné kapitole (film je rozdělen do čtyř kapitol) protínají. Vedle centrální romantické linie film pojednává o křesťanství a fanatismu, o úchylkách, dospívání a o rodinných problémech, přičemž Sono se při psaní tohoto eposu nezdráhal kombinovat jednotlivá témata do originálních a vcelku odvážných vzorců (např. fakt, že hlavní hrdina – syn pedantského kněze – hledá svou „Pannu Marii“ skrze fotografování kalhotek nic netušících dívek, které je zde prezentováno jakožto specifický druh umění). Jedná se o velmi zábavný, nápaditý a myšlenkově podnětný film.(20.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace