poster

Pod vlivem lásky (festivalový název)

 • Japonsko

  Ai no mukidashi

 • EN název

  Love Exposure

Akční / Komedie / Drama / Romantický

Japonsko, 2008, 237 min

Režie:

Šion Sono

Scénář:

Šion Sono
 • lenuse
  **

  Stačí vidět do poloviny, pak už to byla otrava k nevydržení. Asi jsem z těch japonských filmů už vypadla a nejsou pro mě ty hysterické příběhy už přijatelné. 13. kapitolu 1. dopisu Korinťanům taky nebylo nutné recitovat celou.(5.2.2010)

 • GilEstel
  ***

  Netradičně pojatý film, který mísí mnoho žánrů. Najdeme zde romantiku, komedii, krvavou akci, obscénní scény i teenagerské motivy. To vše ve stopáži, která může trumfnout některé známé ságy nebo historické eposy. Přes velkou šíři záběru na mě snímek tvoří dojem nenáročné zábavy, určené primárně pro mladé asijské publikum. Zdárně aplikovaná zápletka, kdy si dva mladí lidé k sobě obtížně hledají cestu, nenabízí drama ale nadsázku. Dramaticko – společenské měřítko, které nabízí vedlejší zápletka v podobě vlivu církve, víry a vymývání mozků, je též hnáno do absurdna. Vcelku pohodový film, který by mohl vyhovovat hlavnímu proudu, se nakonec utápí v přetažené stopáži a přehnaném závěru.(22.1.2012)

 • misterz
  *****

  Dynamický, pod kožu lezúci epos o láske, náboženských otázkach a umení nepozorovaného fotenia ženských nohavičiek. Hlboká sonda do vnútra sveta rôznych úchyliek, mánií a duševne narušených jedincov. Sonovi sa podarilo vytvoriť akúsi čudno smiešnu karikatúru, v ktorej spoločenské problémy (hlavne v súvislosti s mladšou generáciou a pozeraním animovaných seriálov) nadobúdajú bizarný, uletený charakter. Užil som si každú minútu, neuveriteľne uhrančivé veľdielo. Videné v rámci Season Challenge Tour.(18.9.2015)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - V 47. minúte filmu pózuje Yu (Takahiro Nihijima) s troma priateľmi pri soche psa Hačikó pred stanicou Šibuja. Tento pes je notoricky známy či už z japonského alebo amerického prevedenia jeho príbehu. (georgieMT82)

 • - Původní verze filmu byla 6 hodinová, ale na přání producentů ji režisér Sion Sono musel sestříhat na 4 hodiny. (DailyDreamer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace