poster

V hlavní roli já

 • Irsko

  Film with Me in It, A

Komedie / Thriller

Irsko, 2008, 89 min

Režie:

Ian Fitzgibbon

Scénář:

Mark Doherty

Kamera:

Seamus Deasy

Střih:

Tony Cranstoun
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • swamp
  ****

  Dost šmrncovní a neobvyklé dílko, ve kterém ústřední dvojici ztvárnili Mark Doherty a Dylan Moran. Přestože jsme ve filmu svědky mnoha vražd, celý snímek je především konverzační, což je vzhledem k obsazení naprosto skvělou volbou. Příjemně jsem se celou dobu bavil. :)(3.3.2010)

 • iamek
  ***

  Asi jsem divný, ale během snímku jsem se ani jednou nezasmál nepočítam-li úmrtí jednotlivých aktérů. Scénař je zajimavý a slušně propracovaný. Moran jako vždy hraje skvěle a dobře mu sekunduje i Mark Doherty.(14.10.2009)

 • Skejpr
  ****

  Velice solidní černá komedie, ve které se na střídačku smějete, tajíte dech a modlíte se, aby to těm dvěma moulům všechno vyšlo.. Škoda jen, že to mohlo bejt ještě lehounce (ale skutečně jen LEHOUNCE) humornější, rafinovanější.... A bohužel výrazně svižnější.. Přesto spokojenost. Dostal jsem víceméně přesě to, co jsem čekal.. A Dylan Moran je (ne)skutečně skvostnej...(29.3.2010)

 • D.Moore
  ****

  Už dlouho mě děj žádného filmu tolik (a tolikrát) nepřekvapil. Na mysli mám samozřejmě tu smršť nešťastných náhod... A taky (co na tom, že velice absurdní) odstraňování jejich následků. Stopáž akorát, černé to bylo náramně, pobavit mě to dokázalo... Tak čtyři. "Ale to je lež, Pierci!" - "Mlč! Je to nová pravda."(31.5.2012)

 • stiw
  *****

  Perfektní černá komedie....(10.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace