poster

V hlavní roli já

 • Irsko

  Film with Me in It, A

Komedie / Thriller

Irsko, 2008, 89 min

Režie:

Ian Fitzgibbon

Scénář:

Mark Doherty

Kamera:

Seamus Deasy

Střih:

Tony Cranstoun

Scénografie:

Eleanor Wood

Kostýmy:

Maeve Paterson
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  **

  Dylan Moran mě daleko více pobaví při svých cynických vystoupeních než v této černé komedie těžící z jednoho obyčejného nápadu.(12.8.2012)

 • Hellboy
  ***

  Nápad, který nemá šanci utáhnout celovečerní film, a to ani v případě, že ten film má jen 90 minut a v hlavních rolích Dylana Morana a Marka Dohertyho. Rád se zasměju idiotům s blbými nápady, kterým se hroutí svět, ale tohle dílko, které si vzalo za cíl vystavět zápletku trochu jinak, než v běžných filmech, mi to neumožnilo. Protože postavy mi byly ukradené a hlavně - protože to nebylo vtipné. Scény, u nichž bych se aspoň pousmál, bych spočítal na prstech.(11.7.2010)

 • boshke
  ***

  Kdo tohle zase vymyslel? Málo vtipu, málo atmosféry, málo děje. Zhruba v půlce to začalo vypadat nadějně, pak mne to však opět bavit přestalo. Potěšil mne Keith Allen, kterého jsem od Robina Hooda, kde hrál Šerifa, viděl poprvé. Každopádně jediným důvodem, proč na to koukat, je Dylan Moran, který si tu v podstatě znovu střihl Bernarda (on chudák také asi s tím svým ksichtem nic jiného neumí). A Mark byl zoufale nesympatický po všech stránkách... 60%(15.6.2012)

 • Skip
  **

  Když se někdy dívám na Příběhy Alfreda Hitchcocka, říkám si, že tenhle film by se mu možná mohl líbit. Černá komedie by to byla, jenže ono jaksi, čeho je moc, toho je příliš, a zvlášť když hlavní hrdinové nejsou moc zábavní, a to se pak všichni ti mrtví mohou snažit umřít jakkoliv zábavně, když jim to přeživší kazí. No aspoň jeden kvadruplegik má díky osvětlení klid v nebi. Jinak bohužel nic moc.(25.12.2011)

 • fmash
  **

  Další z formičky filmů o outsiderech. Tentokrát si nesympatické postavy dají předsevzetí, že se budou chovat opravdu kreténsky, což jsme ještě neviděli. Jo, sorry, viděli jsme to. Asi stokrát. Britsky (vlastně irsky) pokerové tváře to skoro vylepšují, ale tady se chtěnost prostě neprojevuje dychtivostí, to je jen polehčující okolnost, nikoli omluvenka. No a když se všechny ty neuvěřitelné náhody neuvěřitelně náhodně vyřeší, oddychnete si a jdete se podívat, jak se jmenoval ten film, který si nemůžete vybavit, ale který byl skoro úplně stejný. Ještě že si to zapisujete na čsfd, protože jinak byste si nikdy nevzpomněli. Zkrátka nuda od nudy pojde. 1¾.(19.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace