V hlavní roli já

Ian Fitzgibbon

Mark Doherty

Seamus Deasy

Tony Cranstoun

Zhrozil som sa sám zo seba, keď prišiel prvý výbuch nekontrolovaného smiechu. Do tej chvíle som si totiž myslel, že pozerám drámu s komediálnymi prvkami (niečo na štýl Aki Kaurismäkiho) a že až taký hulvátsky rehot teda asi nebude na mieste (a zvieratká mám rád). Príval nasledujúcich scén ma však vyviedol z preľaknutia že či už som dočista zvrátený a i keď to ku koncu začalo strácať dych (upadať do jednotvárnosti), štylizovaný koniec nakoniec k celkovému nadpriemernému dojmu výrazne dopomohol. Hail to Britain!(31.5.2010)

Černý humor není pro každého. Irský humor je ještě pro méně lidí, nežli humor černý. No a irský černý humor - to je kombinace pro poměrně vyhraněnou skupinu lidí. Jsem rád, že právě tito lidé hodnotí snímek na ČSFD. Jelikož podívaná je to skutečně parádní. Prostinkou a v samotném jádru naprosto idiotní zápletku se podařilo tvůrcům rozvinout do zábavného celku, podpořeného mimo jiné dobrou hudbou.(29.12.2009)

Ve chvíli, kdy si člověk myslí že je na úplném dně není lepší volby než zvolit film, ve kterém má dno i sklep. Ne, tento film není vtipný. Absurdnosti celé té šílené série naprosto stupidních náhod následované idiotickými nápady dvou ztroskotaných parodií na muže se přesto nedá nesmát. Nejeden úsměv mi ale vzápětí zamrzl na obličeji s otázkou "Není toto už přece jenom příliš?". Film určitě není pro každého, ale za sebe můžu prohlásit, že příliš to není - bavil jsem se totiž královsky.(22.5.2011)

• - Natáčení probíhalo v irském Dublinu. (Terva)