poster

V hlavní roli já

 • Irsko

  Film with Me in It, A

Komedie / Thriller

Irsko, 2008, 89 min

Režie:

Ian Fitzgibbon

Kamera:

Seamus Deasy
 • MMR
  ****

  Černota jak uhel, nic černějšího jsem ještě neviděl.(29.1.2012)

 • Jericho666
  *****

  Upřímně řečeno, nehrát tam Dylan Moran tak to nemá takové "grády" jako to mělo... Nicméně super příběh, upřímně sem do konce nevěděl, jak to může dopadnout... A samozřejmě skvělý výkon Morana a i Dohertyho... Na vrch černý humor jak ho známe z Black Books a je to.. :)(23.5.2010)

 • Bluntman
  *****

  Výborná černá komedie hitchcockovského ražení, ve které se precizně dávkují informace a výchozí nápad s domem a sérií nešťastných úmrtí se využije v největší možné míře. Přitom nejde jen o celovečerní britcom, čemuž by nasvědčovalo obsazení i omezenost lokací, ale o uvědomělou hru se žánrovými klišé a schématy, jimž se přizpůsobuje styl filmu, a diváckými očekáváními danými moderními trendy především bruckheimerovských seriálů. Za uvědomělostí, kdy postavy aplikují svou znalost popkultury a především filmů na svou skutečně neskutečnou situaci, se skrývá důmyslná kritika hollywoodských sázek na jistotu (ať již těch ryze komerčních nebo oscarových). Takhle k dokonalosti vysoustruženou, formálně podvratnou a přitom sebereflexivní komedii, u které jsem téměř umíral smíchy, jsem neviděl od TROPICKÉ BOUŘE.(24.10.2009)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Natáčení probíhalo v irském Dublinu. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace