V hlavní roli já

Eleanor Wood

Kostýmy:

Maeve Paterson
  • Chrustyn

Dylan Moran mě daleko více pobaví při svých cynických vystoupeních než v této černé komedie těžící z jednoho obyčejného nápadu.(12.8.2012)

Jednoaktovka s Morenom, kde sa riešia témy "what the fuck we do?" počas celého filmu. Progresívny kamerový filter však niekedy pokazie zbytočné Dorethy-ho a Moran-ové šaškárny, ktoré akoby príliš tlačili na pílu. Ak pri pive radi riešite otázky typu "ako sa najluxusnejšie zbaviť mŕtvoly/vol", máte radi nepredvídané situácie a obľubujete anglický humor prídete si na svoje. Mŕtvolky sa mne osobne viac páčili v Death at Funeral.(7.4.2010)

Nápad, který nemá šanci utáhnout celovečerní film, a to ani v případě, že ten film má jen 90 minut a v hlavních rolích Dylana Morana a Marka Dohertyho. Rád se zasměju idiotům s blbými nápady, kterým se hroutí svět, ale tohle dílko, které si vzalo za cíl vystavět zápletku trochu jinak, než v běžných filmech, mi to neumožnilo. Protože postavy mi byly ukradené a hlavně - protože to nebylo vtipné. Scény, u nichž bych se aspoň pousmál, bych spočítal na prstech.(11.7.2010)

Už dlouho mě děj žádného filmu tolik (a tolikrát) nepřekvapil. Na mysli mám samozřejmě tu smršť nešťastných náhod... A taky (co na tom, že velice absurdní) odstraňování jejich následků. Stopáž akorát, černé to bylo náramně, pobavit mě to dokázalo... Tak čtyři. "Ale to je lež, Pierci!" - "Mlč! Je to nová pravda."(31.5.2012)

Hodně příjěmná komedie s nijak zvlášť inovativním námětem. Přesto je ale scénář vtipný a film se stopáží 90 minut dokáže zabavit. Herci v čele s Dylanem Moranem samozřejmě výborní. Výsledek neurazí ani nenadchne. Lepší 3*.(26.11.2009)