poster

V hlavní roli já

 • Irsko

  Film with Me in It, A

Komedie / Thriller

Irsko, 2008, 89 min

Režie:

Ian Fitzgibbon

Scénář:

Mark Doherty

Kamera:

Seamus Deasy

Střih:

Tony Cranstoun

Scénografie:

Eleanor Wood

Kostýmy:

Maeve Paterson
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rikitiki
  **

  Černohumorných historek o kupení mrtvol a zoufalých snah se jich zbavit, je spousta. Ať už v literatuře nebo ve filmu. Tahle verze ale místo černého humoru nabízí vlekoucí se utahanost, posmutnění a totální nedostatek zábavy. Tempo je příliš pomalé a snahy o vtipy jsou tak bezzubé, že jim nevěřili snad ani jejich tvůrci. /5. 2. 15./(5.2.2015)

 • Ant
  ***

  Hodně příjěmná komedie s nijak zvlášť inovativním námětem. Přesto je ale scénář vtipný a film se stopáží 90 minut dokáže zabavit. Herci v čele s Dylanem Moranem samozřejmě výborní. Výsledek neurazí ani nenadchne. Lepší 3*.(26.11.2009)

 • Bluntman
  *****

  Výborná černá komedie hitchcockovského ražení, ve které se precizně dávkují informace a výchozí nápad s domem a sérií nešťastných úmrtí se využije v největší možné míře. Přitom nejde jen o celovečerní britcom, čemuž by nasvědčovalo obsazení i omezenost lokací, ale o uvědomělou hru se žánrovými klišé a schématy, jimž se přizpůsobuje styl filmu, a diváckými očekáváními danými moderními trendy především bruckheimerovských seriálů. Za uvědomělostí, kdy postavy aplikují svou znalost popkultury a především filmů na svou skutečně neskutečnou situaci, se skrývá důmyslná kritika hollywoodských sázek na jistotu (ať již těch ryze komerčních nebo oscarových). Takhle k dokonalosti vysoustruženou, formálně podvratnou a přitom sebereflexivní komedii, u které jsem téměř umíral smíchy, jsem neviděl od TROPICKÉ BOUŘE.(24.10.2009)

 • Sonnery
  **

  Ten večer, kdy jsem šel do kina, byl plný krásných, příjemných, toužebných, voňavých a nádherných zážitků, ale bohužel (pro film ne pro mě) nikoli těch filmových.(2.10.2009)

 • Martinibaby
  ****

  Geniálně absurdní černá komedie, přecpaná momenty, u kterých člověk neví, jestli se má radši smát nebo brečet.(17.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace