V hlavní roli já

Scénografie:

Eleanor Wood

Kostýmy:

Maeve Paterson

Geniálně absurdní černá komedie, přecpaná momenty, u kterých člověk neví, jestli se má radši smát nebo brečet.(17.1.2010)

Vždyť to nebylo vlastně vůbec vtipné, ale přiznávám, že jsem se všem těm smrtím tragicky smála.(26.9.2009)

Velice solidní černá komedie, ve které se na střídačku smějete, tajíte dech a modlíte se, aby to těm dvěma moulům všechno vyšlo.. Škoda jen, že to mohlo bejt ještě lehounce (ale skutečně jen LEHOUNCE) humornější, rafinovanější.... A bohužel výrazně svižnější.. Přesto spokojenost. Dostal jsem víceméně přesě to, co jsem čekal.. A Dylan Moran je (ne)skutečně skvostnej...(29.3.2010)

Dost šmrncovní a neobvyklé dílko, ve kterém ústřední dvojici ztvárnili Mark Doherty a Dylan Moran. Přestože jsme ve filmu svědky mnoha vražd, celý snímek je především konverzační, což je vzhledem k obsazení naprosto skvělou volbou. Příjemně jsem se celou dobu bavil. :)(3.3.2010)

Černočerný Irský humor s vynikajícím Dylanem Moranem. Nic víc, nic míň.(20.9.2009)

• - Natáčení probíhalo v irském Dublinu. (Terva)