Butterfly Effect 3: Revelations, The

Patrick Banister

Kostýmy:

Roemehl Hawkins
  • IllIlIlIIl

Jako samotný film bych hodnotil třema hvězdičkama, ale z důvodu, že si tento snímek troufá nést označení Butterfly Effect a také kvůli tomu - SPOILER - , že v závěru filmu přijde to samé vyřešení problému jako v jedničce - KONEC SPOILERU -, dávám za dvě hvězdičky.(1.4.2009)

• eraserhead666

Ve filmech o cestování v čase se stejně vždycky většinou ztratíte a je fakt, že já byl tady už v půlce zmatený jak okurkový salát, nic se nesnažil pobírat a už jen prostě čekal jak to skončí. A skončilo to přesně tak blbě a nudně, jak by jste od filmu s pořadovým číslem 3 očekávali. Naštěstí tu je pár zajímavých postav, občas až nechtěný humor (když hlavní hrdina během dost energické soulože najednou odmítne pokračovat, nebo to znásilnění, respektive rozhovor po něm) ale dodívat se na to dá. Asi bych měl jít do dvou předchozích dílů, abych zjistil proč měl někdo chuť točit třetí.(14.2.2014)

Kdybych měl hodnotit třetí díl jako pokračování, schýlil bych se jistojistě k hvězdičkám dvěma - ovšem tento film jako pokračování neberu - a odpustím producentům i jeho název, který ono pokračování právě evokuje. A teď už dost tlachání o 'pokračování'. :D Když na něj nahlížím jako na samostatnou záležitost, jedná se o příjemně průměrný snímek, který má sice ne úplně promyšlené logické návaznosti a všechno je až moc jednoduché, ale koukat se na to dá bez problému. :) I když jsem psal, že to neudělám - přesto musím upozornit - The Butterfly effect s Ashtonem Kutcherem je o tisíc procent lepší. :)(2.4.2009)

• PetrPan

Od trojky Osudového doteku jsem nečekal nic, ale díky tomuhle je to přece jen o stupínek pohlednější než dvojka :) Hrátky s časem jsou tu ještě "lepší" , scénárista se s tím tady opravdu nesral - pointa, která má zalepit a vysvětlit vše opravdu stojí za to, zhruba něco ve smyslu: Tomu nerozumím, dali mi víno v krabici a já vůbec netušil, že jsou v tom nějaké peníze.(6.11.2012)

• Chermy

určitě lepší, než druhý "díl"(15.4.2009)

• - Na plagáte filmu je zobrazený motýľ, ktorý zďaleka vyzerá ako skutočný, no ak sa bližšie prizriete zistíte, že je poskladaný z odtlačkov prstov, DNA a tvárí zavraždených. (Greenpeacak)

• - Film mal premiéru na festivale hororov After Dark Horror Fest, ktorý je známy aj pod názvom 8 Films to Die For. (Greenpeacak)

• - Špeciálne efekty filmu zabezpečovali spoločnosti CIS Vancouver a Image Engine Design. (Greenpeacak)