Família

(pořad)
  • Slovensko Família na každý deň

Sonda do života súčasnej rodiny. (oficiální text distributora)

Autogram

Zaujímavé príbehy, skôr tie ťažké alebo tie úplne najťažšie. Bez moderátora, bez provokatívnych otázok ukazuje bežný život nie celkom bežných ľudí, s ktorými by sme asi nemenili, nech už máme akékoľvek svoje problémy. ()

Marek1991

Úplne normálna relácia o rodinách na Slovensku, ktoré sú vždy niečím špecifické, aby sa zachytil život rôznych ľudí s rôznymi radosťami a starosťami, ale je to dosť fádne. O normálnosti svedčí dĺžka trvania tejto relácie, ktorá funguje dlho, dokonca aj Bibiane Ondrejkovej to sedí. Myslím, že dosť priemerné a celkom vydarené. ()

tron

Relácia má ďaleko od verejnoprávnych patetických "Strážnych anjelov" (Heribanová) a gýčovej "Pošty pre teba" (Brychtová). Dokumentárnou formou sa sústredí na zaujímavé životné príbehy z rôzneho spektra, cez "bežné" problémy (aký život má Slovenka vydatá za Afroameričana a aký život s ňou má on u nás?) až po smutnejšie (zdravotné postihnutia, úmrtia). Príbehy sú dojímavé samé osebe, bez toho, aby ich musela do citového vydierania diváka tlačiť moderátorka (ktorá vlastne nie je moderátorkou, len povie zopár slov na úvod a epilóg). ()

Marina111

Relácia, ktorá sa medzičasom stala stálicou a takpovediac i istotou medzi produktmi stv. Celkom zaujímavo a hlavne verne poňaté príbehy "obyčajných" rodín, ktoré aj dojmú, aj inšpirujú, aj potešia. Možno by to chcelo trošku kvalitnejšiu kameru a zaujímavejšie poňatie tém, ale inak je to ozaj relácia, na ktorú môžeme byť hrdí ()

Marze

Staromódní, ale záslužný pořad na podporu instituce rodiny, kterou antikonzervativní a protináboženské hodnoty, které EU přejímá z USA již nepovažují za základ státu.  https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14147/365649#0 ()