poster

Ach, ty vraždy! (TV seriál)

Krimi / Komedie

Česko, 2010, 7x97 min

Režie:

Zdeněk Zelenka

Hrají:

Jiřina Bohdalová, Václav Jílek, František Němec, Filip Blažek, Jiří Schmitzer, Josef Dvořák, Jan Hrušínský, Viktor Preiss, Petr Kostka, Martin Kraus, Filip Cíl, Jan Čenský, Markéta Frösslová, Jitka Sedláčková, Jana Boušková, Jaroslava Obermaierová, Jiří Schwarz, Helena Brabcová, Jan Cina, Jaromír Dulava, Martin Preiss, Zdeněk Hruška, Simona Postlerová, Petr Štěpánek, Martin Dejdar, Dana Syslová, Filip Tomsa, Jiří Štěpnička, Michal Novotný, Jiří Plachý ml., Jan Dolanský, Roman Štabrňák, Hana Doulová - Krobotová, Stanislav Fišer, Zdena Keclíková, Jiří Kraus, Hartmut Krug, Rostislav Novák st., Martin Sitta, Miroslav Šnajdr, Kamil Švejda, Jana Altmannová, Věra Uzelacová, Petr Vágner, Zdeněk Vencl, Pavel Zatloukal, Václav Postránecký, Veronika Gajerová, Hana Igonda Ševčíková, David Prachař, Markéta Hrubešová, Hana Seidlová, Jakub Grafnetr, Karel Hábl, Jiří Hána, Stanislav Lehký, Norbert Lichý, Jana Plodková, Petra Tenorová, Jitka Smutná, Dana Bartůňková, Lucie Březovská, Vlastimil Čaněk, Zdeněk Dušek, Iva Hüttnerová, Halina Pawlowská, Roman Svoboda, Alice Šnirychová-Dvořáková, Ivan G'Vera, Radka Stupková, Naďa Konvalinková, Martin Bohadlo, Marie Durnová, Radana Herrmannová, Klára Jandová, Ota Jirák, Václav Knop, Jiří Knot, Nikola Navrátil, Alena Procházková, Eva Režnarová, Barbora Seidlová, Svatopluk Skopal, František Skřípek, Libuše Švormová, Oldřich Vlach, Valérie Zawadská, Zdeněk Žák, Barbora Valentová, Luděk Jelen, Patrik Jílek, Michal Dalecký, Ondřej Brett, Miroslav Kudela, Ingrid Chrastinová, Monika Timková, Miroslav Etzler, Jiří Dvořák, Otakar Brousek ml., Vladislav Beneš, Robert Jašków, Pavel Rímský, Zdeněk Maryška, Jan Hofman, Simona Prasková, Kristýna Maléřová-Podzimková, Zuzana Maxa
(další profese)
 • YURAyura
  ***

  5/10 Pomerne rozkolisana uroven jednotlivych pasazi, kazdopadne napad super - Zelenka se pochlapil, ze to napsal herecce, kterou nemam rad, uplne na telo, takze nemusela vubec hrat. Na jejiho vnuka se ale zvyka dost tezko, ale pravdou je, ze nekdo jiny typove vyraznejsi by lehko zastinil hlavni predstavitelku a to by neslo... Nicmene je super, ze kazdy dil je pojaty jinak ma rozdilnou skladbu, tempo a ruzne aktualne reaguje na deni u nas. Tesim se na avizovane pokracovani(7.12.2010)

 • gabin(a)
  **

  Ty dvě hvězdy jsou za splnění protiúkolu - v civilu až parodicky protivná megera Bohdalová zde hraje noblesní advokátku! Kdybych ji nezažila jako nechutně držkující babu princmetálovou beze špetky soudnosti a pokory, možná bych jí to i zbaštila, ale já jí to její ubohé chování fakt nikdy nezapomenu, a to jsem se prosím při zvěstech o jejím držgrešlovství a protivné nafoukanosti této paní zastávala. Asi proto mi to pak dala sežrat:-)(20.11.2012)

 • dyfur
  **

  Jiřinu Bohdalovú mám rád,ale tu je vek už dosť vidieť-žiaľ... a celé je to také moooc súčasné až je to trapné.(17.1.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Odborný poradce JUDr. Jiří Komorous, který byl vždy jedním z prvních, kdo měl možnost číst scénáře Jiřího Zelenky, prozradil, že ačkoliv ho režisér přesvědčoval o neokopírování skutečných kauz, v každé epizodě našel nějaký reálný případ. (Olík)

 • - V epizodě „Smrt lobisty“ Kalendová (Jiřina Bohdalová) při úklidu ve vile se zmíní film Ucho (1970), ve kterém její představitelka Jiřina Bohdalová hrála. (vyfuk)

 • - Je možné zaznamenat, že všechny "zvraty" ve vztazích Kamila Kalendy (Václav Jílek) se odehrávají v lichých epizodách, a to 1., 3., 5. a 7. (dmk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace