Králíček Sameťáček aneb Jak hračky ožívají

USA, 2009, 97 min

Eric Cayla

Kostýmy:

Mario Davignon

Rozpočet $5,5miliónaTržby USA $143,715Tržby Celosvetovo $143,715▐ klasická rodinná polo-rozprávka, ktorá má svoje čaro ale nedá nič viac na vrch /50%/(4.8.2014)

Skvělý film u kterého jsem na konci koukala s otevřenou pusou. Posledních cca půl hodiny jsem jenom zírala jak to nakonec dopadlo. Bylo mi z toho opravdu smutno, když jsem viděla co udělal králíček Sameťáček pro svého Tobyho. Potom, když pálí pytel s nebezpečnými věcmi pro Tobyho, bylo mi smutno ještě víc, dokud jsem neviděla, jak z pytle vyskakuje něco překrásného. Byl to králíček Sameťáček, který byl milován a i sám miloval, a proto ožil ve skutečného králíčka. Určitě doporučuji se podívat.(31.12.2013)

Roztomilost tu sahala až za hranice možnosti - opravdové pozitivum.(28.10.2011)

Jeden z tych guilty pleasure filmov, ktore ma behom 90tich minut dokazu vratit spat do detstva. 90%(28.2.2010)

Moc krásná pohádka. Jeden můj znamý říká synovi, že jsou na světě místa, kde se vchází do jiného světa :,,země nezemě´´ a tahle pohádka to krásně dokazuje.(2.4.2012)