poster

Králíček Sameťáček aneb Jak hračky ožívají

 • USA

  Velveteen Rabbit, The

Rodinný

USA, 2009, 97 min

Kamera:

Eric Cayla
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bastinka
  ****

  Moc krásná pohádka. Jeden můj znamý říká synovi, že jsou na světě místa, kde se vchází do jiného světa :,,země nezemě´´ a tahle pohádka to krásně dokazuje.(2.4.2012)

 • AngiS
  ****

  To bylo tak sladce a dojemně roztomilý :)(14.12.2009)

 • rob_troy
  ***

  Roztomilost tu sahala až za hranice možnosti - opravdové pozitivum.(28.10.2011)

 • piglit
  **

  Tyhlety emocionální sračky mě vždycky dostanou. Šarlatová horečka (Scarlet Fever) je ve skutečnosti spála - v současnosti poměrně snadno léčitelná pomocí antibiotik, dříve byla patrně vyšší úmrtnost. Pálit povlečení a hračky bylo samozřejmě zbytečné - na zničení baktérií stačilo normálně vyprat. To platí i pro králíčka. Přesto na můj vkus bylo ve filmu málo sexu... :-p(8.12.2009)

 • Natally21
  ****

  Skvělý film, u kterého jsem na konci koukala s otevřenou pusou. Posledních cca půl hodiny jsem jenom zírala, jak to nakonec dopadlo. Bylo mi z toho opravdu smutno, když jsem viděla co udělal králíček Sameťáček pro svého Tobyho. Poté, když pálí pytel s nebezpečnými věcmi pro Tobyho, bylo mi smutno ještě víc, dokud jsem neviděla, jak z pytle vyskakuje něco překrásného. Byl to králíček Sameťáček, který byl milován a i sám miloval, a proto ožil ve skutečného králíčka. Určitě doporučuji se podívat.(31.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace