poster

Králíček Sameťáček aneb Jak hračky ožívají

 • USA

  Velveteen Rabbit, The

Rodinný

USA, 2009, 97 min

Kamera:

Eric Cayla

Kostýmy:

Mario Davignon
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DinoRaptor
  ***

  Pohádka o klukovi a oživlých hračkách - zvířátkách. Některé části bych možná vyřadil (hlavně ty ubrečené - ty mě štvaly) ale jinak se mi to líbilo.(5.12.2009)

 • Fridecka
  ***

  "Jedině láska nás činí úplnými. Ne být milován, ale milovat nás činí úplnými!" Dojemný příběh, při kterém se vrátíte zpátky do dětství. Pálení králíčka a ostaních hraček bylo moc moc smutné!!!(1.1.2013)

 • piglit
  **

  Tyhlety emocionální sračky mě vždycky dostanou. Šarlatová horečka (Scarlet Fever) je ve skutečnosti spála - v současnosti poměrně snadno léčitelná pomocí antibiotik, dříve byla patrně vyšší úmrtnost. Pálit povlečení a hračky bylo samozřejmě zbytečné - na zničení baktérií stačilo normálně vyprat. To platí i pro králíčka. Přesto na můj vkus bylo ve filmu málo sexu... :-p(8.12.2009)

 • mr.bredok
  ****

  Celkem dojemné, díval jsem se na to dcerkou a ohodnotil to ako dost silný doják. Mám tyhle snové filmy rád, ačkoli jsou tak daleko od reality. Hezká animace i výprava hraných částí.(7.12.2009)

 • Bastinka
  ****

  Moc krásná pohádka. Jeden můj znamý říká synovi, že jsou na světě místa, kde se vchází do jiného světa :,,země nezemě´´ a tahle pohádka to krásně dokazuje.(2.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace