Králíček Sameťáček aneb Jak hračky ožívají

USA, 2009, 97 min

Eric Cayla

Kostýmy:

Mario Davignon

To bylo tak sladce a dojemně roztomilý :)(14.12.2009)

Jeden z tych guilty pleasure filmov, ktore ma behom 90tich minut dokazu vratit spat do detstva. 90%(28.2.2010)

Moc krásná pohádka. Jeden můj znamý říká synovi, že jsou na světě místa, kde se vchází do jiného světa :,,země nezemě´´ a tahle pohádka to krásně dokazuje.(2.4.2012)

• piglit

Tyhlety emocionální sračky mě vždycky dostanou. Šarlatová horečka (Scarlet Fever) je ve skutečnosti spála - v současnosti poměrně snadno léčitelná pomocí antibiotik, dříve byla patrně vyšší úmrtnost. Pálit povlečení a hračky bylo samozřejmě zbytečné - na zničení baktérií stačilo normálně vyprat. To platí i pro králíčka. Přesto na můj vkus bylo ve filmu málo sexu... :-p(8.12.2009)

Skvělý film u kterého jsem na konci koukala s otevřenou pusou. Posledních cca půl hodiny jsem jenom zírala jak to nakonec dopadlo. Bylo mi z toho opravdu smutno, když jsem viděla co udělal králíček Sameťáček pro svého Tobyho. Potom, když pálí pytel s nebezpečnými věcmi pro Tobyho, bylo mi smutno ještě víc, dokud jsem neviděla, jak z pytle vyskakuje něco překrásného. Byl to králíček Sameťáček, který byl milován a i sám miloval, a proto ožil ve skutečného králíčka. Určitě doporučuji se podívat.(31.12.2013)