poster

Králíček Sameťáček aneb Jak hračky ožívají

 • USA

  Velveteen Rabbit, The

Rodinný

USA, 2009, 97 min

Kamera:

Eric Cayla

Kostýmy:

Mario Davignon
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mr.bredok
  ****

  Celkem dojemné, díval jsem se na to dcerkou a ohodnotil to ako dost silný doják. Mám tyhle snové filmy rád, ačkoli jsou tak daleko od reality. Hezká animace i výprava hraných částí.(7.12.2009)

 • Fridecka
  ***

  "Jedině láska nás činí úplnými. Ne být milován, ale milovat nás činí úplnými!" Dojemný příběh, při kterém se vrátíte zpátky do dětství. Pálení králíčka a ostaních hraček bylo moc moc smutné!!!(1.1.2013)

 • AngiS
  ****

  To bylo tak sladce a dojemně roztomilý :)(14.12.2009)

 • sidzej
  *****

  Jeden z tych guilty pleasure filmov, ktore ma behom 90tich minut dokazu vratit spat do detstva. 90%(28.2.2010)

 • Natally21
  ****

  Skvělý film u kterého jsem na konci koukala s otevřenou pusou. Posledních cca půl hodiny jsem jenom zírala jak to nakonec dopadlo. Bylo mi z toho opravdu smutno, když jsem viděla co udělal králíček Sameťáček pro svého Tobyho. Potom, když pálí pytel s nebezpečnými věcmi pro Tobyho, bylo mi smutno ještě víc, dokud jsem neviděla, jak z pytle vyskakuje něco překrásného. Byl to králíček Sameťáček, který byl milován a i sám miloval, a proto ožil ve skutečného králíčka. Určitě doporučuji se podívat.(31.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace