2 blbouni v Paříži

Seuls two

Komedie

Francie, 2008, 93 min

• zipper111

Celou dobu jsem přemejšlel, kolik neskutečnejch prachů muselo stát vyklidit centrum Paříže....To mi vrtalo hlavou celej film...Což je celkem málo, na to že jsem se měl u komedie bavit. Ne, ne, takhle to opravdu nejde.(12.10.2009)

• MMR

Dva blbečci, co se honí po prázdním městě. Když se rozhádali, město bylo prázdné, jakmile se usmířili, město ožilo. Kdyby to alespoň bylo vtipné. Ale ono nebylo. I přes zdejší hodnocení jsem od toho čekal daleko více. Teď mohu říct, že zdejší hodnocení je příliš vysoké (jsem si vědom, že mé hodnocení průměr zvyšuje:-)).(20.3.2011)

• Bobik9

Proboha! Těšil jsem se na vtipnou francouzskou komedii. A nic! Zajímavá myšlenka, ale výsledek tragický. herci špatní a nezajímaví. Vtipy trapné nebo žádné. Obrovské zklamání pro mě. Trapný film!(23.12.2009)

• MáŠa

Takový celkem laciný. Něco vtipnýho tam bylo, ale tohle je takový ten typ komedie, kde je všechno takový nerealistický / mírně přemrštěný, což na mě nikdy nepůsobí moc dobře,(30.8.2010)

• Dexter1

2 blbé hviezdičky na CSFD. Myslite si, či som divný alebo nie, niektoré vtípky sa mi fakt dosť páčili. Škoda, že tam tych vtipov nebolo viac.(19.10.2009)