2 blbouni v Paříži

Seuls two

Komedie

Francie, 2008, 93 min

• Tommassi3

"Je lepší bejt sám než mrtvej.."(18.10.2014)

• Kryton

Jeden je nešikovný policista a druhý je nešikovný zlodějíček. Ty dva se honí až najednou jsou sami v Paříži. Myslel jsem si, že to bude francouzská variace na Já legenda. Případně to bude komediální sci-fi. Jenže to není způsobeno virem, válkou anebo časovým skokem. (SPOILER)To se jen musí mít ty dva rádi, aby byli s lidmi. Tomu říkam blbost. Pár věcí vtipných bylo a třeba sebrat formuli a projet se v ní by mě taky napadlo. Nebo si zajit do obchodu a dělat si co chci. Film je chvílema parodií, chvílema si hraje na Já legenda a ve finále je to obyčejná komedie o jednom zloději a druhým policajtovi co se nakonec udobří a jsou přátelé. Velký mišmaš , ale málo komedie.(10.4.2009)

• DivX

Slabý film Bedii a Judora. Suché až trapné hlášky doprovází tento kousek celých 93 minut. Myslím, že tihle dva mají na to aby hráli v lepších filmech, tak nevím kde je problém. 30% (DĚJ * AKCE * VTIP ** HERCI ***) IMDb.com: 5,4/10(4.10.2011)

• mysiak

Niekedy mi to príde zvláštne...ako u tohto filmu...prečo je tam prázdny Paríž???...a prečo sú títo dvaja "herci" v tomto filme?...občas sa zasmejem, ale väčšinou som odrátaval minútky do konca...(10.4.2009)

• genetique

Pekná haluz. Nápad dobrý, spracovanie mizerné, ale niektoré fóry mali šťavu. 50%.(21.7.2009)

• - Gervais (Eric Judor) vyslýchá na služebně malého kluka, přičemž se však mění rozmístění buřtů na stole. (mkmikes)

• - Film byl natočen v pařížských exteriérech i interiérech, které byly pro potřeby natáčení kompletně uzavřeny pro dopravu a pro chodce. (Terva)