2 blbouni v Paříži

Seuls two

Komedie

Francie, 2008, 93 min

• Terva

Nějak mně to nepobavilo.(2.5.2009)

• MáŠa

Takový celkem laciný. Něco vtipnýho tam bylo, ale tohle je takový ten typ komedie, kde je všechno takový nerealistický / mírně přemrštěný, což na mě nikdy nepůsobí moc dobře,(30.8.2010)

• mysiak

Niekedy mi to príde zvláštne...ako u tohto filmu...prečo je tam prázdny Paríž???...a prečo sú títo dvaja "herci" v tomto filme?...občas sa zasmejem, ale väčšinou som odrátaval minútky do konca...(10.4.2009)

• LIVINGDEAD

Totální vypatlaná sračka - dva blbečci, prázdné město..........no hrůza. Po 45 min. jsem to nevydržel a DVD zničil!(14.4.2009)

• mil@n.fanatik

Zaujala mě scénka, kdy frajeři skákali ze střechy a mysleli si, že se nic nestane, podobně jako ve filmu Benga v záloze...:-))) Ono tam nebylo ani křoví, ani nic co by je zachytilo...:-)) Celkově film neurazil, dalo se to v poho shlédnout... Lepší 2 hvězdy(5.6.2011)

• - Gervais (Eric Judor) vyslýchá na služebně malého kluka, přičemž se však mění rozmístění buřtů na stole. (mkmikes)

• - Film byl natočen v pařížských exteriérech i interiérech, které byly pro potřeby natáčení kompletně uzavřeny pro dopravu a pro chodce. (Terva)