2 blbouni v Paříži

Seuls two

Komedie

Francie, 2008, 93 min

• Dexter1

2 blbé hviezdičky na CSFD. Myslite si, či som divný alebo nie, niektoré vtípky sa mi fakt dosť páčili. Škoda, že tam tych vtipov nebolo viac.(19.10.2009)

• predators

Po počátečních "inspirativních" hodnocení si troufám tvrdit, že tihle blbouni klesnou ještě mnohem hlouběji. Komedie s jediným dobrým nápadem, vykrádající však W. Smytha a jeho Legendu. :-) Nic víc a jinak všechno ostatní míň. :-) Nezasmál jsem se ani jednou, a jak oba hlavní protagonisté hráli, tak i režírovali :-) Zajímavosti: .... spolu s lidmi mizel i celý natáčecí štáb...škoda jen, že se vždy vrátili a stihli to dotočit... :-) 5%(11.4.2009)

• Tommassi3

"Je lepší bejt sám než mrtvej.."(18.10.2014)

Taková odpočinková komedie. Člověk se zasměje, i když chvílemi mi přišlo, že film totálně ztrácí pointu. Co si budeme povídat režiséři se do toho museli trošičku zamotat. Ale na druhou stranu vidět například prázdný Shanzelize, to se jen tak nevidí a ještě s hlupákem uprostřed :D. Já se docela bavil. 58%(29.10.2012)

• SeBig

Hrozná kravina, špatně zahráné ale u pár scén jsem se zasmál za to dávám jednu hvězdu a za hudbu dávám druhou. Jinak fakt blbost(30.1.2012)