2 blbouni v Paříži

Seuls two

Komedie

Francie, 2008, 93 min

• mil@n.fanatik

Zaujala mě scénka, kdy frajeři skákali ze střechy a mysleli si, že se nic nestane, podobně jako ve filmu Benga v záloze...:-))) Ono tam nebylo ani křoví, ani nic co by je zachytilo...:-)) Celkově film neurazil, dalo se to v poho shlédnout... Lepší 2 hvězdy(5.6.2011)

• DivX

Slabý film Bedii a Judora. Suché až trapné hlášky doprovází tento kousek celých 93 minut. Myslím, že tihle dva mají na to aby hráli v lepších filmech, tak nevím kde je problém. 30% (DĚJ * AKCE * VTIP ** HERCI ***) IMDb.com: 5,4/10(4.10.2011)

• Dever

Soundtrack: 1. People Get Up And Drive Your Funky Soul 2. Le clan des siciliens 3. I Let You Go 4. I Had A DreamIncredible 5. (Your Love Keeps Lifting Me) Higher And Higher 6. Zadok the Priest 7. Raindrops Keep Falling On My Head 8. A Shot in the Dark 9. Love is Love 10. Coeur de loup 11. Final Countdown 12. Koutiom(10.6.2011)

Taková odpočinková komedie. Člověk se zasměje, i když chvílemi mi přišlo, že film totálně ztrácí pointu. Co si budeme povídat režiséři se do toho museli trošičku zamotat. Ale na druhou stranu vidět například prázdný Shanzelize, to se jen tak nevidí a ještě s hlupákem uprostřed :D. Já se docela bavil. 58%(29.10.2012)

• mysiak

Niekedy mi to príde zvláštne...ako u tohto filmu...prečo je tam prázdny Paríž???...a prečo sú títo dvaja "herci" v tomto filme?...občas sa zasmejem, ale väčšinou som odrátaval minútky do konca...(10.4.2009)

• - Gervais (Eric Judor) vyslýchá na služebně malého kluka, přičemž se však mění rozmístění buřtů na stole. (mkmikes)

• - Film byl natočen v pařížských exteriérech i interiérech, které byly pro potřeby natáčení kompletně uzavřeny pro dopravu a pro chodce. (Terva)