2 blbouni v Paříži

• Francie

Seuls two

Komedie

Francie, 2008, 93 min

Taková odpočinková komedie. Člověk se zasměje, i když chvílemi mi přišlo, že film totálně ztrácí pointu. Co si budeme povídat režiséři se do toho museli trošičku zamotat. Ale na druhou stranu vidět například prázdný Shanzelize, to se jen tak nevidí a ještě s hlupákem uprostřed :D. Já se docela bavil. 58%(29.10.2012)

• Z0oMb3E

Odpad!, ale taký lepší odpad. Áno splnil všetko, prečo ho hodnotím odpad: nezaujal ma, nedopozeral som ho a nepáčil sa mi. Niektoré fórky sa celkom dali (boli asi dva), inak otrasná "komédia" s otrasne nesympatickými hercami a strašne trápnym scenárom. Osobne by ma zaujímala logistika celého natáčania filmu, či jeden režíroval druhého, alebo polovicu filmu jeden a pol druhý, tak či tak obaja sú mizerní herci aj režiséri. štvrť*(18.3.2010)

• Danny F.

Agenti nula nula tentokráte v paříži. Stejně zábavné jako oba filmy s těmi blbouny. 35%(22.12.2009)

• Arkos

Komedie, při které jsem se ani jednou nezasmál. Totální ztráta času.(15.5.2009)

Na francouzskou produkci je to slabá komedie, ale tři hvězdy si zaslouží aspon za zajímavý nápad a charismatického Ramzyho Bediu.(1.9.2009)