2 blbouni v Paříži

• Francie

Seuls two

Komedie

Francie, 2008, 93 min

Taková odpočinková komedie. Člověk se zasměje, i když chvílemi mi přišlo, že film totálně ztrácí pointu. Co si budeme povídat režiséři se do toho museli trošičku zamotat. Ale na druhou stranu vidět například prázdný Shanzelize, to se jen tak nevidí a ještě s hlupákem uprostřed :D. Já se docela bavil. 58%(29.10.2012)

• freddy

Naprosto ulítlý nápad bohužel jen málokdy dokáže přinést ovoce nebo v tomto případě tedy divácký úspěch, z mého pohledu se totiž jedná o velmi zvláštní komedii, která je založena na naprosto šíleném nápadu, který nemá absolutně žádné opodstatnění. Už je dost divné, že všichni lidé zmizí a ve městě zůstanou jen dva lidé, ale ještě divnější je, že ti dva, co úplnou náhodou zůstanou ve městě sami, jsou docela velcí nepřátelé. S prominutím dějově naprosto neskutečná kravina, kterou snad ani tvůrci nemohli myslet vážně. Tenhle film měl ale docela štěstí, že jsem se na něj plně nesoustředil, protože jsme u něj ještě vykonával jinou činnost, takže mi zase nepřišel tak strašný, ale kdyby měl být můj zrak upřený jenom na obrazovku, tak bych asi hodnotil ještě podstatně hůř. Takhle můžu konstatovat, že jako podkres to nebylo nikterak špatné, ale i přesto mi neuniklo, na jak imbecilním příběhu tenhle film staví. Závěrečné vysvětlení, proč dochází k pohybu hlavních hrdinů v časoprostoru, je velice chabé a celkově mám z tohoto filmu dost smíšené pocity. Tentokrát se bohužel francouzská komedie příliš nevyznamenala a kdyby nikdy nevznikla, tak by to rozhodně žádná velká škoda pro světovou kinematografii nebyla. Z mého pohledu je to hodně slabý film, který balancuje v podprůměru, a proto hodnotím dvěma hvězdami.(28.5.2010)

• Arkos

Komedie, při které jsem se ani jednou nezasmál. Totální ztráta času.(15.5.2009)

• Dexter1

2 blbé hviezdičky na CSFD. Myslite si, či som divný alebo nie, niektoré vtípky sa mi fakt dosť páčili. Škoda, že tam tych vtipov nebolo viac.(19.10.2009)

• Dever

Soundtrack: 1. People Get Up And Drive Your Funky Soul 2. Le clan des siciliens 3. I Let You Go 4. I Had A DreamIncredible 5. (Your Love Keeps Lifting Me) Higher And Higher 6. Zadok the Priest 7. Raindrops Keep Falling On My Head 8. A Shot in the Dark 9. Love is Love 10. Coeur de loup 11. Final Countdown 12. Koutiom(10.6.2011)