poster

Miluj svůj život

 • USA

  You Can Heal Your Life

Dokumentární

USA, 2007, 87 min

 • schizmo
  ****

  Film, který by vám měl změnit život, jste-li ochotni se změnit. Velmi zajímavý dokument stroze mapující životopis a práci převratné spisovatelky a duchovní léčitelky Louise L. Hay, která svými jedinečnými teoriemi o způsobu myšlení pomohla změnit životy mnoha lidem. Film, který poodkrývá tajemství pozitivního myšlení, síly lečit sebe samotné, podstatě odpouštění či teorie o tom, že druhé můžete milovat až tehdy, pokud dostatečně milujete sebe...(16.10.2013)

 • Specs
  ****

  Hlášky: host: - "Mým největším úspěchem v životě bylo, když jsem byl schopen odpustit. Vlastnímu otci, který odešel. Opustil rodinu kvůli ženě se třemi dětmi do věku 4 let. Velmi často medituji, modlím se k němu a děkuji mu za to, že přišel na svět a dal mi nejdůležitější lekci, jakou jsem kdy dostal: JAK ODPOUŠTĚT." & vypravěčka: - "Miluji se. Proto věnuji láskyplnou péči svému tělu. Miluji se. Proto si zařizuji pohodlný domov. Miluji se. Proto vykonávám zaměstnání, které mě opravdu baví. Miluji se. Proto se chovám ke všem lidem láskyplným způsobem. Miluji se. Proto odpouštím minulosti a zcela se ji zbavuji. Miluji se. Proto žiji v současnosti, prožívám každý okamžik jako dobrý a vím, že moje budoucnost je jasná, radostná a jistá, protože jsem milované dítě vesmíru a vesmír se o mě láskyplně stará." & vypravěčka: - "Všechny mé vztahy jsou harmonické. Jsem hluboce naplněna tím, co dělám. Každá zkušenost je úspěch. Zasloužím si to nejlepším a přijímám to. Naslouchám s láskou a sdělením svého těla. Jsem zdravá a dokonalá. Vyjadřuji vděčnost za všechno ve svém životě. Každý den mi přináší nová báječná překvapení."(17.9.2011)

 • Destinytte
  ****

  You can heal your life. You CAN.(30.8.2012)

 • Handle
  ****

  Tyhle dokumenty mám rád, věřím, že na tom všem něco bude. Podobných dokumentů viděl už hodně a tento patří určitě k těm lepším. Teď už se jen tím řídit... :)(26.10.2012)

 • Miuri
  ****

  Respekt autorce za to, co si od dětství vše prožila a jak to postupně otočila. Vše je na každém z nás. Inspirující film.(13.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace