poster

Den D (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2008, 39x42 min

Režie:

Vladimír Forst
 • Tommy.D
  ***

  Konečně nějaký zajímavý ČT pořad. Plejáda všech možných podnikatelů, naivků, nebo lidí, co si spletli pořad s receptářem zaručuje slušnou zábavu. Navíc připomínky investorů jsou pro ekonomicky nevzdělaného člověka (jako mě) občas celkem přínosné.(3.3.2011)

 • iamek
  ****

  Poměrně originální a dobře moderovaný pořad. A hlavně investoři jsou velcí sympaťáci.(6.4.2009)

 • Sonnery
  *****

  Koukám až čučím a nestačím se divit: Je to sice reality show, ale nikde žádnej Mareš, ani ta, co už hodně dětí porodila. Žádné sms hlasování, žádná vila a ani Vladko. Nevidím milionáře, co hledá manželku z řad utajených pornohvězd. Nikdo tu nehledá tátu ani mámu a ani kmen tu nepromluví a nezhasí pochodeň. Nikde tu neběhá 42 centimetrový Paklíč a i Takeshiho hrad zůstane nedobyt. Den D všechno uvedené nemá a přesto je nejzábavnější. A nejlepší na tom je, že ho vysílá ČT - alespoň na něco mi jdou ty koncesionářské poplatky(6.4.2011)

 • Djkoma
  ****

  Netradiční a (ne)zajímavé nápady proti pětici velmi věcných a upřímných investorů, kteří nic neprotahují. Prakticky každá poznámka investorů je přesně mířený úder do domečku z karet nabízejícího, který často odchází buď velmi naštván nebo alespoň zklamán. Krom toho je Den D přehlídkou českých zručných ručiček, které tvoří neskutečné věci jako kolo s pákovým pohonem (nevím, jak to přesně vynálezce nazval) nebo láká vtipálky s jejich dokonalými podprsenkami z jistého anglického seriálu (fanoušci IT crowd vědí...). Přestože je Den D pořadem na tradičním světovém schématu působí v českém prostředí velmi dobře a díky slavné vynalézavosti českého národy jistě přinese hromadu zajímavých nápadů a vynálezů, které by často jinak divák neviděl (a některé by ho ani jinak nepobavily:)).(19.4.2009)

 • boshke
  *****

  Má oblíbená náplň úterních večerů. A krásná demonstrace toho, že nápad nestačí... Líbilo se mi, že obyčejný smrtelník mohl trochu nahlédnout do světa byznysu a že se mohl z první ruky dozvědět něco o roztodivných zlepšovácích a potenciálních novinkách na českém trhu. Zároveň bylo pozitivní, že to nebyla charita. Investoři investovali svoje peníze a tudíž je vráželi pouze do projektů, ve kterých viděli budoucnost... 100%(12.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace