poster

Den D (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2008, 39x42 min

Režie:

Vladimír Forst
 • Allien.9
  **

  Netradiční (to ano), ale bohužel také nezajímavé. Jeden díl pro orientaci bohatě stačí.(18.7.2012)

 • SeBig
  ****

  Ze začátku jsem kroutil hlavou nad tim co to zase bude za krávovinu, ale ono to je v celku zajímavé, porota je fakt drsná a ty napády jsou taky zajímavé.(24.3.2013)

 • Chermy
  *****

  Parádní! Tahle reality show stojí hlavně na osobnostech investorů a já Tomia Okamuru opravdu můžu! Chytré a vtipné!(31.3.2011)

 • Caszidy
  ***

  Opravdu povedený nápad. Problémem může být to, že investoři nejsou žádní "kovaní" showmani, či herci a tudíž řekněme s výjimkou Tomia Okamury působí nemastně, neslaně. V pořadu se samozřejmě střídají zajímavé nápady s naprosto zbytečnými, či záměrně úsměvnými(např. Solar dovdoP), zarážející je však velice častá mizerná připravenost účinkujících na prezentování svého nápadu.(12.5.2011)

 • CANNIBAL
  ***

  Rozhodně zajímavý pořad. Asi nejvíc mě šokoval Marek Hlávka, který si přišel říct o 300 000,- na svojí cestovní kancelář Toy traveling (cestovka, jejímiž zákazníci jsou plyšáci). Což mi přišlo jako šílená hovadina, která pak k mému ještě většímu překvapení měla obrovský úspěch a peníze od investorů dostal. Neuvěřitelný, co všechno česká hlava dokáže vymyslet. Další velkou peckou je investor s přezdívkou "Mr. Sorry", který všechny ty chudáky, co si tak věřej opravdu tvrdě vypíská.(22.5.2011)

 • Ivan Pilný

 • - První úspěšná investice padla již v prvním díle první série, kdy napůl zainvestovali Ondřej Bartoš a Marta Nováková projekt rehabilitační matrace ve výši 1 200 000 Kč, který investorům přijel představit pan Břetislav Suška. (DexMASTER094)

 • - Největší zásah do sestavy investorů proběhl ve 4. sérii, kdy z předešlé sestavy zbyl jen Michael Rostock a přibyli Margareta Křížová, Petra Rychnovská, John Vanhara a Michal Hanus. (DexMASTER094)

 • - Ve 3. sérii navštívila doupě VIP osobnost - Petr Novotný, jehož hlavním zaměstnáním je, jak sám říká, podnikání. Požadoval tři miliony korun za 15 % podíl. Peníze nezískal. (skrblik007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace