poster

Den D (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2008, 39x42 min

Režie:

Vladimír Forst
 • Kryton
  *****

  Skvělý pořad a i skvělý nápad. Mnohdy neskutečný a zábavný pohled zároveň na ty poklady, které chce někdo prodávat.(19.1.2010)

 • cheyene
  *****

  Zajímavé nápady, obdivuhodné intuitivní jednání a pozoruhodné ekonomické postřehy, to je asi to, co dělá tento pořad tak poutavý. Jednotliví investoři jsou sympatičtí (některý více, jiný méně) a jejich peníze se nebojí z kapsy vykutálet. Den D je podle mého velmi zdařilý počin.(30.3.2010)

 • Gimli
  ****

  Je docela zábavné sledovat, jak jsou lidé mimořádně naivní a hloupí. Ti, co do toho pořadu šli, ho museli předtím už mnohokrát vidět. A přesto tam přijdou nepřipraveni a kolikrát s neskutečnými blbostmi. Oceňuji, že investoři se s uchazeči nemazlí.(20.1.2010)

 • CANNIBAL
  ***

  Rozhodně zajímavý pořad. Asi nejvíc mě šokoval Marek Hlávka, který si přišel říct o 300 000,- na svojí cestovní kancelář Toy traveling (cestovka, jejímiž zákazníci jsou plyšáci). Což mi přišlo jako šílená hovadina, která pak k mému ještě většímu překvapení měla obrovský úspěch a peníze od investorů dostal. Neuvěřitelný, co všechno česká hlava dokáže vymyslet. Další velkou peckou je investor s přezdívkou "Mr. Sorry", který všechny ty chudáky, co si tak věřej opravdu tvrdě vypíská.(22.5.2011)

 • Noviik
  ****

  Hodně mě to zaujalo. I investoři jsou velmi dobře vybraní.(5.4.2009)

 • Ivan Pilný

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace