Den D (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2008, 39x42 min

Vladimír Forst
  • Iks

Nakonec jsem to dal za dvě hvězdy. Nápad je to totiž skvělý, ale posledních x dílů je jasně vidět, že arogance a povýšenost investorů daleko přesahuje moji trpělivost se na pořad dívat. Ano, některé nápady byly stupidní a některé byly lepší, ale Mr. Sorry (já bych s ním upřímně rovnou do kšeftu nešel, řekl bych mu to už ve dveřích, abych ho nemusel poslouchat) a další se opravdu překonávali a shazovaly nápady a žadatele co to jenom šlo. A tak se z toho stala šedá show bez špetky citu, pochopení a tolerance. Díky, nemám zájem.(30.6.2013)

• LiVentura

Chápu smysl tohoto pořadu, leč takovouto formou povýšenců na křeslech oblepených penězi a člověka z lidu dělajícího "blbce" před národem nejen ze sebe...?!!! Vidíme zde příklad jasně definovatelného špatného zpracování slušného tématu k zamyšlení, ale delšímu. Hvězdu za nápad.!(5.1.2010)

Opravdu povedený nápad. Problémem může být to, že investoři nejsou žádní "kovaní" showmani, či herci a tudíž řekněme s výjimkou Tomia Okamury působí nemastně, neslaně. V pořadu se samozřejmě střídají zajímavé nápady s naprosto zbytečnými, či záměrně úsměvnými(např. Solar dovdoP), zarážející je však velice častá mizerná připravenost účinkujících na prezentování svého nápadu.(12.5.2011)

Je docela zábavné sledovat, jak jsou lidé mimořádně naivní a hloupí. Ti, co do toho pořadu šli, ho museli předtím už mnohokrát vidět. A přesto tam přijdou nepřipraveni a kolikrát s neskutečnými blbostmi. Oceňuji, že investoři se s uchazeči nemazlí.(20.1.2010)

Hodně zajímavý pořad, který mě od první chvíle zaujal. Jednoduše super nápad, který na obrazovce skvěle funguje.(8.4.2009)