poster

Den D (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2008, 39x42 min

Režie:

Vladimír Forst
 • playboxguest
  ****

  Tak na tohle jsem narazila já, odpůrce většiny tv pořádů, úplnou náhodou při pracovní nudě a šéf by ze mě nejspíš radost neměl, jelikož jsem se do závěrečných titulků úplně zapoměla věnovat pracovní náplni. Online sleduji předchozí díly čtvrté řady, časem se chystám i na další, jelikož Den D opravdu dokáže zaujmout a udržet. Investoři čtvrté série jsou navíc hrozní sympaťáci.(23.6.2012)

 • Rosalinda
  ***

  Mně tedy přijde tenhle pořad docela zajímavý. Nejvíce mě ale fascinuje naprostá naivita až totální debilita některých soutěžících. Oni si asi opravdu neuvědomují, jak jsou trapní a směšní. Někoho je mi líto, většiny ale ne, protože si zaslouží být porotci smeteni a rozmetáni. To se na pořad fakt nedívají, když se do něho hlásí? Kde je nějaký rozum a soudnost? Naopak někteří soutěžící přichází s nápady, že obdivně žasnu, ale těch je pomálu. A Tomio Okamura a Dana Bérová jsou mi sympatičtí a obdivuji jejich inteligenci a schopnost vydělat si velké peníze a zůstat při tom slušnými lidmi.(14.9.2011)

 • DinoRaptor
  ***

  Pouštěli nám to o hodině ekonomie. Některý nápady byly fakt drsný ale hlavně sem se musel chechtat reakcím některých spolužáků.(14.4.2011)

 • MM_Ramone
  ***

  Táto súťažná relácia Českej televízie ma pomerne dosť zaujala. Pred tým som nevidel nič podobné. Úlohou odvážneho, začínajúceho podnikateľa je presvedčiť niekoho zo štvorice investorov, o tom, že jeho projekt bude ziskový a oplatí sa do neho vložiť kapitál. V pozícii investorov sa ocitli skúsení veľkopodnikatelia či draví finanční žraloci. Profesionáli, čo majú nos na peniaze a nedajú sa oblafnúť kdejakou sprostosťou. Originálna reality-show. ***(7.1.2010)

 • slunicko2
  ****

  Malý televizní kurs o tom, jak rychle a spolehlivě odradit investory. 1) U reality show oceňuji nejenom zábavu, zajímavé aktéry, ale rovněž i nenápadné poučení pro život. To všechno pořad Den D nabízí v rozsáhlé míře. Můžeme, pravda, nesouhlasit s jednáním investorů, s jejich argumentací i s jejich přístupem k soutěžícím, ale nic to nezmění na skutečnosti, že jsme tu konfrontováni s postoji a myšlením skutečných podnikatelů a to je chvílemi velice poučné. 2) Pořad lze použít i jako dobrý cvičný materiál pro všechny, kteří se chtějí naučit správně prezentovat své myšlenky a získávat pro ně stoupence, zvláště v byznisu.(10.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace