Den D (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2008, 39x42 min

Vladimír Forst

Je zajímavé sledovat jak "zlaté české ručičky" vynalézají nové a nové věci. Myslím si, že tento pořad může pomoci nejen tomu konkrétnímu podnikateli v začítcích, ale i široké veřejnosti. Také je zajímavé sledovat myšlení investorů. Jde samozřejmě o profit, ale když se jim nějaký nápad líbí hodně, hádají se jak malé děti a svoje požadavky snižují a snižují.(10.6.2012)

Nesnášim toho arogantního buřta s kolečem na hlavě co se skoro nikdy nezvedne Michala Rostocka. Na ten jeho ksicht se nedá koukat! Ostatní investoři jsou celkem sympatičtí (hlavně investorky). Pořad je zajímavý. Je sranda sledovat některé naivky :D(6.8.2012)

Malý televizní kurs o tom, jak rychle a spolehlivě odradit investory. 1) U reality show oceňuji nejenom zábavu, zajímavé aktéry, ale rovněž i nenápadné poučení pro život. To všechno pořad Den D nabízí v rozsáhlé míře. Můžeme, pravda, nesouhlasit s jednáním investorů, s jejich argumentací i s jejich přístupem k soutěžícím, ale nic to nezmění na skutečnosti, že jsme tu konfrontováni s postoji a myšlením skutečných podnikatelů a to je chvílemi velice poučné. 2) Pořad lze použít i jako dobrý cvičný materiál pro všechny, kteří se chtějí naučit správně prezentovat své myšlenky a získávat pro ně stoupence, zvláště v byznisu.(10.4.2011)

A to jsem si myslel, že mě to bavit nebude, fakt mě to překvapilo. Někdy se nestačím divit, co všechno jsou ty lidi schopní vymyslet. Lepší pořad na obrazovkách momentálně asi nenajdete...(17.2.2010)

První série pro mě skvělá, druhá zajímavá, třetí už nudná až trapná.(14.5.2011)

• - Diváci mohli vidět ve 3. sérii celkem 51 projektů. (skrblik007)

• - Pořad vychází ze zahraničního televizního formátu, který odstartoval před jedenácti lety v Japonsku. (Olík)

• - Podíl účastí investorů ve všech sériích je následující. Marta Nováková, Dana Bérová, Tomio Okamura, Michael Rostock se objevili ve 3 sériích. Ivan Pilný a Ondřej Bartoš se zúčastnili natáčení 2 sérií a Margareta Křížová, Petra Rychnovská, John Vanhara a Michal Hanus byli u 1 série. (DexMASTER094)