poster

Do samoty v tanci (TV film)

Dokumentární / Hudební

Česko, 2008, 56 min

Režie:

Olga Sommerová

Hrají:

Soňa Červená
 • tuntavala
  **

  Nedustojne.(24.6.2015)

 • pohodaman
  ***

  Tři hvězdy za možnost sledovat dobové dokumenty z procesu s M. Horákovou. Ten balast okolo tak 1*(11.4.2009)

 • bohemia_regent
  ****

  V titulcích filmu uvedeno: rok výroby 2009.(2.7.2015)

 • Big Bear
  *

  Přesně tak. Koho zajímá osud Milady Horákové, ať si pustí Proces H (naprostý souhlas s bellandy). Pro všechny ostatní bude toto podání jen děsivě odstrašující! Paní Červená možná umí zpívat, ale herecky se tu předvedla na úrovni provinčních ochotníků... No a sama opera? Jsem konzerva. Tomuto umění nerozumím... Je to nejen blbé, ale je to i trapné a pokud to mělo vyjádřit úctu a připomenout popravenou (65 let od popravy) pak já to tak rozhodně nevnímám. Jen doufám, že nebude následovat opera Toufar, Palach, Patočka ad... Hvězdu za snahu připomenut, nicméně se obávám, že zde zvýtězila snaha o ,,art'' za každou cenu nad důstojným připomenutím této statečné ženy. *(24.6.2015)

 • Radek.SCH
  **

  Pokud si máte vybrat mezi Herculem Poirotem, Ordinací, VKV a tímhle dokumentem, není pochyb, po čem sáhnu. Ale pokud bych měl v danou dobu něco jiného na práci, tak bych o to ani nezavadil. Je to jenom další TV dokument z produkce ČT.(11.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace