jednoduché TV poňatie, ktoré ako oddychovka újde ale nič nové neponúkne(2.7.2012)

• Rhed

Doposud jsem měl za to, že nejtrapnější hlas českého showbusinessu patří Lucii Vondráčkové. Ale Marika Šoposká ji hravě překonává. Možná oplývá jinými kvalitami. D. Klein zajisté ví, leč nepoví.(28.9.2010)

Mile praštěná televizní pohádka, která navazuje na staré tradiční hudebně-veselé pohádky především s Petrem Nárožným. Oproti starým pohádkám má však tato jedno velké plus - byla natáčena ve skutečných exteriérech (zámek Sychrov a Hrádek u Nechanic) a ne ve studiu, tak jako většina dřívějších. Nejde samozřejmě o žádné umělecké dílo, ale jako zábavná pohádka drží nebývale vysoký level a neznám podobnou novodobou pohádku, se kterou by se dala srovnat. K záporům určitě patří podivné paruky, přehnané barvy a poněkud stupidnější text písniček, na druhou stranu na tohle se děti ptát nebudou a ocení zábavnost, výběr příjemných herců i do vedlejších rolí a vynikající chytlavé písničky od Jardy Uhlíře. Prostě super pohádka nejen pro nedělní odpoledne.(29.4.2012)

Konečně nějaká novodobá pohádka, která se celkem povedla :). Veselá pohádka, pěkná hudba, výborné obsazení a kostýmy. Moc se mi líbil obr, čarodejnice byla trošku slabší. Perfektní dvojku vytvořili Pavel Zedníček s Bárou, ti byli naprosto luxusní.(2.6.2013)

• WANDRWALL

Dušan Klein fušuje do všech žánrů. Tady šel do pohádky. A jak to dopadlo? Bez tempa, bez napětí, bez humoru.(29.3.2011)