• tuntavala

Toporne.(29.9.2016)

Po těch filmech, ve kterých Vojta Kotek hrál, bylo jen otázkou času, kdy si ho někdo vybere do nějaké pohádky a když už si ho tedy vybrali, tak mu měli v maskérně vybrat alespoň tmavou paruku a ne tu zrzavou. V té vypadal opravdu příšerně. Netušila jsem, že Dušan Klein umí taky natočit takovou bláznivou pohádku. Z Pavla Zedníčka by mohl být český Jack Sparow. Skvěle mu sekundovala Bára Hrzánová. Ta se v podobných rolích snad přímo vyžívá. Ovšem, Radek Holub se těm dvěma v pohodě vyrovnal.(5.10.2011)

• Rhed

Doposud jsem měl za to, že nejtrapnější hlas českého showbusinessu patří Lucii Vondráčkové. Ale Marika Šoposká ji hravě překonává. Možná oplývá jinými kvalitami. D. Klein zajisté ví, leč nepoví.(28.9.2010)

Ani nevím, čím mě to tak oslovilo. Byly to snad paruky Kotka a toho z reklamy na Tuc? Pohádka měla sice úplně stejný děj a průběh jako všechny, ale přece na ni bylo něco jiného, něco pohádkově kouzelného.(15.4.2012)

Jažibaba Šlamastyka Radka Holuba neměla chybu. Písničky od dua Chalupa/Uhlíř se povedly. Příjemná pohádková komedie s královským obsazením a netradičně nápaditým stylem.(28.9.2010)