• T2
  **

  jednoduché TV poňatie, ktoré ako oddychovka újde ale nič nové neponúkne(2.7.2012)

 • sportovec
  *****

  Zdá se, že pro značnou část posluchačstva a diváctva této databáze se postupně do nenávratna vzdaluje povědomí o vymezení kvality v pohádkové a vůbec mládežnické tvorbě. Lze-li mít výhrady k hereckým výkonům významné části představitelů rolí dívek a princů, zanikají vedle nápaditého scénáře, lehounkého a přitom třaskavinově recesního humoru i režie, která z daných okolností vytěžila maximum. Vlídná babička nestárnoucí Jitky Molavcové (zanedlouho jí bude šedesát let), vyrovnané výkony obou královských párů i sličná ježibaba v poněkud konvenčnějším, ale jinak přesvědčivě zvládnutém podání Radka Holuba dávají zapomenout na zklamání způsobené štědrovečerní pohádkou KOUZLA KRÁLŮ. Po delší době bylo možno zhlédnout vděčné dílko pro děti všeho věku, které se výrazně přiblížilo úrovni předlistopadové tvorby. Zdá-li se to někomu být málo, musím připomenout, že pro poučenější a zkušenější bylo naopak nabídnuto něco, co ve všech ohledech překonalo jejich nejsmělejší očekávání. Očekávání směřující rovněž například ke klasické pohádkové tvorbě Boženy Němcové, bratří Čapků nebo Josefa Lady.(2.5.2009)

 • Katarine
  *

  Hovadina, která sice byla celkem koukatelná (díky dobrému hereckému obsazení), ale naprosto neposlouchatelná (vzhledem k příšerné hudbě a nehudebnímu talentu hlavních představitelů). Proč se proboha dneska musí v každé pohádce zpívat? Vždyť by to klidně šlo i bez toho.(13.4.2009)

 • Baxt
  *

  Pohádka, na které je špatně asi všechno.(28.9.2010)

 • Lukrecie
  ****

  Konečně nějaká novodobá pohádka, která se celkem povedla :). Veselá pohádka, pěkná hudba, výborné obsazení a kostýmy. Moc se mi líbil obr, čarodejnice byla trošku slabší. Perfektní dvojku vytvořili Pavel Zedníček s Bárou, ti byli naprosto luxusní.(2.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace