Svižné, dobre obsadené, občas dobre ohláškované a nápadité, ale chýbalo tomu viac režisérskej a scenáristickej rozvahy, príbehovosti a celistvosti. Príbeh béčkovo zabudnuteľný, čo je škoda, pretože s tak dobrou akciou, humorným podtónom a prirodzenými hercami sa z toho dal vyžmýkať konkurent letných blockbusterov. 70%.(21.8.2013)

Presne ten pripad filmu, kde je par kulervoucich scen, ale mezi tim je jen okoukana vata... Nekolik zaberu je vylozene originalnich (strilecka na lodi) a i zpomalovani, ac je uz docela proflaklou zalezitosti, ma tady naopak svoje kouzlo. Jenze sem tam si uzivnete a jen koukate na hodinky... Velky plus je ovsem Komediant z Watchmenu a Chris Evans. Takze budiz ctyri.(15.5.2010)

Príjemná a nenáročná zábava, kde postavy (ktoré sú skvelo herecky obsadené) stavujú na prvé miesto akciu a humor. Pre mňa podobná zábavička ako A-Team, len o niečo slabšia. 85% - 4*(22.8.2010)

Rozjezd je paradni, i kdyz je to cely znacne stupidni a hraje to jen a pouze na efekt. Predstavuje se particka drsnejch, namakanejch, hlaskujicich "vojaku", mezi kterejma je Evans trochu jako pest na oko, ale je z nich nejzajimavejsi a nejzabavnejsi. Cely je to natoceny samozrejme co mozna nejvic cool, zpomalovacky, kamerovy filtry, prestrelky a jedna hlaska za druhou. Takze jsem vypnul mozek a bavil jsem se. Jenze bohuzel nekdy po pul hodine filmu dojde tempo a misto aby v podobnym duchu jel az do finale, zacne se vic kecat a kdyz uz dojde na nakou akci, tak neni nijak zvlast oslnujici, zaporak v podani Patrica je spis vtipnej nez aby pusobil nebezpecne a krome sceny zahrnujici letadlo a motorku uz me nic moc nezaujalo. Takze po slibnym zacatku to postupne sklouzlo az na 3*.(26.6.2010)

Chvíli jsem sice váhal, jestli tu čtyřku dát, ale když jsem si vzpomněl na tu konečnou scénu s letadlem, komiksový styl kamery, neustálé cool zpomalovačky, hodně povedených vtípků, skvělého Komedianta ;-), typicky komiksově šíleného padoucha a hlavně na Aishu, protože Seldana je tu tak hot, že tomu skoro nelze uvěřit, uvědomil jsem si tu super cheesovost, takže asi tak.. Seldana je taková pěkná náladová tygřice (kočkovitá = Na'vi..) Ještě ji asi některé pohyby zůstaly od Avatara, ale jelikož tam přes všechen svůj sex-appeal nebyla člověk, Losers vyhrávaj... Ostatni ji samozřejmě zdatně následují, hlavně ten vzpomínaný Jeffrey Dean Morgan, sice není tak dobře napsaný jako ve Watchmenech, ale stejně je ta jeho postava dobrá a typicky klaďácká.. Z těch dalších Losers byl nejlepší odstřelovač, takové mlčenlivé typy můžu. A k tomu ještě byl součástí těch nejlepších scén.. SUMA: Nečekejte žádný chytrý scénař ani zápletku, občas jsou některé scény i dialogy hrozně klišovité.. Naštěstí pak vždycky příjde nějaká zběsilá scéna parodující sama sebe a hned je zase veselo.. Pro suchary a hnidopichy není tento film určen. Ve vizuálu je na tom docela špatně, ale stále se to dá přežít a mrzí to určitě méně než při 175milionovém G.I. Joe.. SUMA: ultimátní zábava se všemi klasickými částmi, podpořená zábavnou komiksovostí a nádhernou Seldanou. Pro některé guilty pleasure, pro některé úplná blbost, ale pro mně na svoje poměry povedený akční film s hromadou nadsázky PS: bazooka, mnau(7.5.2010)