Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Madsbender
  **

  Tento film je ako na pohľad chutný oriešok, ktorý sa vám zasekne v hrdle. Skúste radšej komiks. 40%(12.11.2012)

 • Slasher
  ***

  Nic, co bych býval musel vidět. Což jsem čekal, ale něčím mě to stejně lákalo. Je to vyloženě průměrná týmovka, s dočasně odepsanou partičkou specialistů pod vedením Jeffrey Dean Morgana (ze kterýho se dal udělat mnohem větší borec), kteří se mají za co mstít. Akce, hlášky, charaktery - všechno průměr. Nenasere, neznudí, nenakopne, neoslní.(21.7.2010)

 • xxmartinxx
  **

  Průměrný film, který se až moc snaží zaujmout, aby se mu to podařilo. Doufám, že Expendables se vydají lepší cestou. Tohle brzy zapadne... právem.(1.6.2010)

 • dex2man
  **

  Slušná béčková jízda,která ale bohužel krom akce nenabízí nic,co by ji vytáhlo nad hranici průměru.Hlavně lepší záporák by nebyl na škodu...(8.10.2010)

 • Webb
  *

  Podle traileru jsem myslel že se bude jednat o akční jednohubku která pobaví a hodinu po zhlédnutí na ní zapomenu. Realita je jiná, nepobavila a nasrala. Příběh i scénář jsou nezajímavými prvky, stokrát viděné jinde a v lepším, méně stupidním podání, které tolik nepodceňuje diváky. Scénáristi si asi myslí že stačí ke každému z pěti vojáku přiřadit identitu - Jensen (komunikační technik), Cougar (likvidace na dálku), Pooch (doprava a těžkotonážní zbraně), Roque (výbušniny a taktické zbraně), Clay (operační velení) a je vše v pořádku, vykreslovat či budovat děj už nemusí. Tolik prostřihů do prázdných větví, že by se dala z toho udělat upoutávka na mini seriál, ze kterého si divák nic neodnese, jen mu to vezme čas. V Losers se skrývá jen velké množství kaše, i ta ale nemá vůbec žádnou chuť. Rozhodně nedoporučuji 20%(19.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace