Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hakha
  **

  Nebýt obsazení, tak se snad nedodívám. Velice jsem se nudil a hudba při akčních scénách mě iritovala. Ale i přes velkou nudu má tento film několik světlých momentů(všechny v traileru) a tak přes velké zklamání hodnotím tuto jednohubku 2 hvězdičky...(7.5.2010)

 • Djkoma
  **

  Naprosto průměrná záležitost, která si s pár známějšími jmény snaží hrát na víc než hloupou béčkovou akci. Nechápu, proč se třeba Chris Evans neustále upisuje podobným filmům (asi má chuť navzájem své postavy parodovat, viz. jeho postava z Push použita v Losers:)). Talentu i charizma má víc, než tady prodává, oproti tomu Zoe Saldana tu nechává všechnu svoji sexu krásu. Vedle nich působí Jeffrey Dean Morgan ještě dobře, ale proti komu stojí? Pár hodin po filmu to sami nebudete vědět. Záporák bez charizmatu, jehož jméno ani nebudu psát způsobuje, že film je spíše honění stínu, o kterém se vedou zlé povídačky, ale ve skutečnosti to je druhořadý model. Akce je dobrá,o tom žádná, komiksová stylizace zvládnutá. Druhé shlédnutí? A to proč?:-)) PS: v porovnání s A-teamem je to hodně lose:)(11.7.2010)

 • D.Moore
  **

  Ničím, a bohužel ani Ottmanovou hudbou, výjimečná (ne)akční (ne)podívaná, která bohužel nudí. A-Team 2 se rozhodně nekoná, ačkoliv je vidět, že by tvůrci rádi, aby ano.(1.4.2011)

 • dex2man
  **

  Slušná béčková jízda,která ale bohužel krom akce nenabízí nic,co by ji vytáhlo nad hranici průměru.Hlavně lepší záporák by nebyl na škodu...(8.10.2010)

 • tron
  **

  „Ako si sa sem dostal?“ – „Loďou.“ – „Ale veď toto je vnútrozemie.“ – „Bola to zázračná loď.“ Béčko. Mám rád tímovky a robustne charizmatický „Komediant“ Jeffrey Dean Morgan mi ako vodca komanda sedel, ale LOSERS ma nebavili od úvodnej scény – a to je plná výbuchov, prestreliek a úmrtí. Paradoxne, najlepšie momenty boli podľa mňa tie neakčné, obohatené morbídnym humorom („omylom“ zhodenie z 50. poschodia, zastrelenie za slnečník, Jason Patric je zábavný zlosyn). Najväčší podiel na (pod)priemernosti projektu má slabšie herecké obsadenie, nezaujímavý scenár a prekvapivo nevýrazná akcia.(27.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace