Parchanti

Parchanti

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

USA, 2010, 93 min

• Madsbender

Tento film je ako na pohľad chutný oriešok, ktorý sa vám zasekne v hrdle. Skúste radšej komiks. 40%(12.11.2012)

Překvapivě svěží, lehkonohá nahláškovaný týmovka, v níž Chris Evans není za idiota, i když má brýle a herci se snaží,i když nemají co hrát. Možná až příliš ploché postavy a občasné nejasnosti v ději jsou asi jediným zásadnějším zádrhelem na téhle jinak velmi stylové a i navzdory technickým vychytávkám docela oldschoolové akční jízdě. Velké překvapení a za hlásícího záporáka v podání Jasona Patrica solidních 8/10!!(26.5.2010)

• Hal_Moore

Trošku zklamání. Čekal jsem zaprvé trošku něco jiného a zadruhé trošku něco lepšího. Akce je natočena chaoticky, což akční film degraduje na úroveň německých televizních seriálů z devadesátých let. Sice mají Parchanti solidní obsazení, které hází hlášky a náboje všude možně, nemají ale správný spád a občas jsem měl pocit, že se scénáristovi pár stran někam zatoulalo. Jedno však Loserům musím nechat - vynikající hlavní roli. Jeffrey Dean Morgan po Lovcích duchů vstal doslova z popela a po Strážcích zanechává další výraznou stopu v mé mozkové kůře. Krom něj toho moc k pochválení nezbylo (dobrá, ještě Chris Evans). Ani Zoe Saldana neukázala více než v traileru. Promarněná šance.(3.1.2011)

• - Snímek měl původně režírovat Peter Berg a nějákou dobu byl ve hře i Tim Story. (3DD!3)

• - Scénář je částečnou adaptací prvního "The Losers" komiksu "Ante Up", který vyšel u DC Vertigo. (3DD!3)

• - Vo filme je scéna zo satelitu Arecibo, ktorý sa nachádza v Porto Rico. Arecibo sa objavil už v bondovke Zlaté oko alebo sci-fi Kontakt. (Wargoo)