Je to lehké a zároveň těžkotonážní, je to béčkové, ale chutná to jako osmdesátková áčka. Srdnatí herci a vizuální facelift zachraňují, co se dá, ale největší překážku staví do cesty divákům zdánlivá nesourodost filmu, který vypadá a chce být moderním metrosexuálním akčňákem, ale stojí po kolena v melancholických hláškách, co zapadaly prachem, a přepálených záporácích, kterým se musíte v koutku duše smát. Losers naštěstí moc často nechtějí, abyste je brali vážně a díky Sylvainu Whiteovi nevypadají jako levoboček, co spadl do kin z regálů videopůjčoven. Nenazýval bych to předkrmem před A-Teamem nebo Expendables, protože nikdo z nás netuší, jak tenhle velký letošní návrat k čistokrevné týmové akci dopadne. Tahle roztomilá jednohubka ale v ústech nezhořkne, ať už to dopadne jakkoliv.(18.5.2010)

No vida slušný Akční film o fakt skvělé partě Týpků! Každý měl charisma, každý měl jinou schopnost.. Sniper byl nejlepší! A Scéna s Letadlem Uff to bylo super! Jo a skvělý pohled na Zoe Saldanu .. Jak já ji MILUJI!(1.1.2013)

Vyhlásit válku CIA? Oni si začali..... Týpci, pro který je hračkou unést vrtulník, vystřílet 30 maníků s Kalašnikama a šířit dobrou náladu! Zábavný béčko, který má naprosto všechno, co od něj očekáváte: žádný velký hvězdy, jednoduchej a šlapající scénář bez zbytečných keců, hodně akce a vtip. Všichni příznivci komiksů, filmů Mission Impossible nebo třeba Vítejte v džungli by měli zbystřit, protože z tohodle mám fakticky DOBREJ POCIT! Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Rád sleduju sebevražedný mise. 2.) Nevím nic o tachyonech v hlubokém vesmíru. 3.) Zajímá mě, jestli se dochodit s prostřílenejma kolenama. 4.) Dlouho jsem neviděl pořádný béčko – RADĚJI zopakuji: BÉČKO! PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE **** NAPĚTÍ *(15.7.2010)

Taťka Winchester a partička hláškujících žoldáků tvrdší než cirhotická játra notorikova na misi tak imposibilní, že by PR oddělení Scientologické církve mělo okamžitě urychlit pokračování, aby jim nedošly ovečky k auditu.(10.5.2010)

Moje emoce si při sledování těchto tupomyslných výplachů prostě nemohou pomoci! Hlášky, výbuchy, klipovitá akce, řízný soundtrack... prostě to žeru! Po A-Teamu sice již tak nehltám, ale pořád si chutné kousky podobně vytříbené podívané dokáži užít. Hodinka a půl utekla jako nic, a i když napětí a vtip nejsou zdaleka tak dobře dávkovány, jako v případě již zmíněného blockbusteru, usínání při sledování Losers rozhodně nehrozí. Zoe Saldana je také daleko větší roštěnka než agentka ve slunečních brýlích, která se v A-Teamu ani neráčila obnažit... U mně s tímto filmem absolutní spokojenost. Beru to jako ryzí nefalšovanou zábavu: pustit, užít si adrenalin a zběsilou jízdu, vypnout. Tahle partička mě slušně pobavila, a kdyby tedy nakonec ta dvojka vznikla - klidně i pro videa - jdu do toho zas.(28.7.2010)

• - Vo filme je scéna zo satelitu Arecibo, ktorý sa nachádza v Porto Rico. Arecibo sa objavil už v bondovke Zlaté oko alebo sci-fi Kontakt. (Wargoo)

• - Snímek měl původně režírovat Peter Berg a nějákou dobu byl ve hře i Tim Story. (3DD!3)

• - Scénář je částečnou adaptací prvního "The Losers" komiksu "Ante Up", který vyšel u DC Vertigo. (3DD!3)