Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Akční filmy vygradované nulovým napětím obvykle s nadhledem přehlížím, ale v tomto případě se neodvažuji být zklamán. Jedná se totiž o pohodovou vypalovačku zcela zaplácanou střelbou, hláškami a sexem, což musí ocenit každý divák neočekávající od přímočarého akčního snímku odpovědi na zákeřné filozofické otázky.(24.11.2011)

 • B!shop
  ***

  Rozjezd je paradni, i kdyz je to cely znacne stupidni a hraje to jen a pouze na efekt. Predstavuje se particka drsnejch, namakanejch, hlaskujicich "vojaku", mezi kterejma je Evans trochu jako pest na oko, ale je z nich nejzajimavejsi a nejzabavnejsi. Cely je to natoceny samozrejme co mozna nejvic cool, zpomalovacky, kamerovy filtry, prestrelky a jedna hlaska za druhou. Takze jsem vypnul mozek a bavil jsem se. Jenze bohuzel nekdy po pul hodine filmu dojde tempo a misto aby v podobnym duchu jel az do finale, zacne se vic kecat a kdyz uz dojde na nakou akci, tak neni nijak zvlast oslnujici, zaporak v podani Patrica je spis vtipnej nez aby pusobil nebezpecne a krome sceny zahrnujici letadlo a motorku uz me nic moc nezaujalo. Takze po slibnym zacatku to postupne sklouzlo az na 3*.(26.6.2010)

 • IQ Tiqe
  ***

  Začnu pozitivy - rychlý nástup a vtažení do děje, jak to má být. Herci taky bez problémů - hodí se k sobě, působí dobře, sem tam mě i pobavilo pár typicky akčních gagů. Takže začátek fakt překvapení, vzhelem k recenzím. No jo, ale děj byl slabší. Resp. takhle - hlavní příběh by v akčním prostředí určitě zapůsobil daleko lépe, kdyby byl dotažen do konce - působí jednoduše, ale přesto jakoby se místy tloukla snaha o co nejvíc informací se snahou omezit délku, takže jsou některé scény jen stroze informativní. Největší kámen úrazu pro mě byla evidentní nesmrtelnost některých představitelů - kam se poděla realita?! Jak se mi může líbít něco, čemu nevěřím? Uvidíme, jestli bude pokračování...(4.7.2010)

 • Hellboy
  ***

  Relativně povedený, nicméně poněkud nenápaditý akčňák, využívajících snad všech možných myslitelných klišé daného žánru. Hlavně úvod, kdy hlavní hrdinové zachraňují děti, to je prostě síla:) Režie je...dobrá, Sylvain White je rutinér, nemá žádný styl, ale to vlastně nevadí. Obsazení je povedené, proti tomu nelze nic namítat. Chris Evans hláškuje, Morgan je rozenej vůdce atd. Příběh je ne zoufale, ale přesto docela dost přímočarý. Různé zvraty nejsou tak nečekané, jak tvůrci zamýšleli. Očividné je půjčování si z bondovek, A-Team byl bezpochyby nemalou inspirací. Hrdinové jsou... kladní. Záporák je komicky až bondovsky (z filmů s Rogerem Moorem) vykreslen jako naprostej megaloman, samozřejmě má po boku neustále namakanou gorilu (trefně obsazený Holt McCallany). Scény s ním jsou všechny naprosto WTF a zajišťují nemalou část celkové zábavy. Akce není moc, ale když už na ní dojde a nějaké auto vyletí do povětří, tak to za to stojí. Rating PG-13 se na snímku pochopitelně dost podepsal: zabíjení je zde hodně, krev žádná. ___ Jako letní pohodová zábava fungují The Losers obstojně, ale mozek je potřeba zahodit někam daleko. Někomu to možná sedne víc, ale do kina za peníze bych na to nešel. Tohle je prostě jednoznačně "modrá zábava", hrozný béčko, výsledné hodnocení zde tipuju tak na 67%. ___ Jinak z komiksové předlohy jsem si před filmem naschvál přečetl jen jedno číslo, takže o věrnosti adaptace zatím nemůžu soudit. PS: Ukázalo se, že původní komiks je nápaditější a zábavnější, než film, ale také to není žádná výhra.(5.5.2010)

 • Spiker01
  *****

  Tohle je akční klenot. Je to sice úplně obyčejný film s tim nejklasičtějším scénářem, ale...má to úplně suprové obsazení. Naprosto vynikající Jeffrey Dean Morgan, skvěle hláškující Chris Evans, jako vždy charismatický Idris Elba, no a v neposlední řadě Zoe Saldana, což je prostě kost. Jak říkám, není to žádný zázrak, ale akce je až na ten výbuch letadla (to už bylo přepálené i na mě moc) vyvážená a chytlavá a všichni zúčastnění tvoří dohromady naprosto perfektní tým. Podobných filmů jsou mraky, ale tahle sestava se vážně povedla...85%(6.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace