• Webb

Podle traileru jsem myslel že se bude jednat o akční jednohubku která pobaví a hodinu po zhlédnutí na ní zapomenu. Realita je jiná, nepobavila a nasrala. Příběh i scénář jsou nezajímavými prvky, stokrát viděné jinde a v lepším, méně stupidním podání, které tolik nepodceňuje diváky. Scénáristi si asi myslí že stačí ke každému z pěti vojáku přiřadit identitu - Jensen (komunikační technik), Cougar (likvidace na dálku), Pooch (doprava a těžkotonážní zbraně), Roque (výbušniny a taktické zbraně), Clay (operační velení) a je vše v pořádku, vykreslovat či budovat děj už nemusí. Tolik prostřihů do prázdných větví, že by se dala z toho udělat upoutávka na mini seriál, ze kterého si divák nic neodnese, jen mu to vezme čas. V Losers se skrývá jen velké množství kaše, i ta ale nemá vůbec žádnou chuť. Rozhodně nedoporučuji 20%(19.5.2010)

Svižné, dobre obsadené, občas dobre ohláškované a nápadité, ale chýbalo tomu viac režisérskej a scenáristickej rozvahy, príbehovosti a celistvosti. Príbeh béčkovo zabudnuteľný, čo je škoda, pretože s tak dobrou akciou, humorným podtónom a prirodzenými hercami sa z toho dal vyžmýkať konkurent letných blockbusterov. 70%.(21.8.2013)

Nic, co bych býval musel vidět. Což jsem čekal, ale něčím mě to stejně lákalo. Je to vyloženě průměrná týmovka, s dočasně odepsanou partičkou specialistů pod vedením Jeffrey Dean Morgana (ze kterýho se dal udělat mnohem větší borec), kteří se mají za co mstít. Akce, hlášky, charaktery - všechno průměr. Nenasere, neznudí, nenakopne, neoslní.(21.7.2010)

Taťka Winchester a partička hláškujících žoldáků tvrdší než cirhotická játra notorikova na misi tak imposibilní, že by PR oddělení Scientologické církve mělo okamžitě urychlit pokračování, aby jim nedošly ovečky k auditu.(10.5.2010)

No vida slušný Akční film o fakt skvělé partě Týpků! Každý měl charisma, každý měl jinou schopnost.. Sniper byl nejlepší! A Scéna s Letadlem Uff to bylo super! Jo a skvělý pohled na Zoe Saldanu .. Jak já ji MILUJI!(1.1.2013)

• - Scénář je částečnou adaptací prvního "The Losers" komiksu "Ante Up", který vyšel u DC Vertigo. (3DD!3)

• - Vo filme je scéna zo satelitu Arecibo, ktorý sa nachádza v Porto Rico. Arecibo sa objavil už v bondovke Zlaté oko alebo sci-fi Kontakt. (Wargoo)

• - Snímek měl původně režírovat Peter Berg a nějákou dobu byl ve hře i Tim Story. (3DD!3)