poster

Parchanti

 • USA

  Losers, The

 • Slovensko

  Parchanti

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

USA, 2010, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ****

  Rozpočet $25miliónovTržby USA $23,591,432Tržby Celosvetovo $28,977,335Tržby za predaj DVD v USA $6,462,496 //počet predaných kusov 372,687Príjemné akčné odviazanie, kde poteší pestrá zostava nechcených parchantov s asistenciou pohľadnej Zoe Saldany, príbeh ubieha ako voda, akcia pobaví, občas príde na rad aj nejaké prim hlášky a scénky. Na takého neznámeho režiséra ako je Sylvain White to celkom dobre zvládol. /80%/(6.9.2010)

 • IQ Tiqe
  ***

  Začnu pozitivy - rychlý nástup a vtažení do děje, jak to má být. Herci taky bez problémů - hodí se k sobě, působí dobře, sem tam mě i pobavilo pár typicky akčních gagů. Takže začátek fakt překvapení, vzhelem k recenzím. No jo, ale děj byl slabší. Resp. takhle - hlavní příběh by v akčním prostředí určitě zapůsobil daleko lépe, kdyby byl dotažen do konce - působí jednoduše, ale přesto jakoby se místy tloukla snaha o co nejvíc informací se snahou omezit délku, takže jsou některé scény jen stroze informativní. Největší kámen úrazu pro mě byla evidentní nesmrtelnost některých představitelů - kam se poděla realita?! Jak se mi může líbít něco, čemu nevěřím? Uvidíme, jestli bude pokračování...(4.7.2010)

 • genetique
  ***

  Svižné, dobre obsadené, občas dobre ohláškované a nápadité, ale chýbalo tomu viac režisérskej a scenáristickej rozvahy, príbehovosti a celistvosti. Príbeh béčkovo zabudnuteľný, čo je škoda, pretože s tak dobrou akciou, humorným podtónom a prirodzenými hercami sa z toho dal vyžmýkať konkurent letných blockbusterov. 70%.(21.8.2013)

 • xxmartinxx
  **

  Průměrný film, který se až moc snaží zaujmout, aby se mu to podařilo. Doufám, že Expendables se vydají lepší cestou. Tohle brzy zapadne... právem.(1.6.2010)

 • petero
  ****

  Po ukážke som sa obával že to bude len štýlová nezáživná nuda no našťastie tomu tak nie je. Je to pohodovka so všetkým čo k tomu patrí. Komando je správne sympatické, sršiace vtipom a Zoe Saldana je proste buchta. Komixovka bez superschopností a slušný závan v akčných vodách ako svojho času Shoot Em Up.(5.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace