Tohle je akční klenot. Je to sice úplně obyčejný film s tim nejklasičtějším scénářem, ale...má to úplně suprové obsazení. Naprosto vynikající Jeffrey Dean Morgan, skvěle hláškující Chris Evans, jako vždy charismatický Idris Elba, no a v neposlední řadě Zoe Saldana, což je prostě kost. Jak říkám, není to žádný zázrak, ale akce je až na ten výbuch letadla (to už bylo přepálené i na mě moc) vyvážená a chytlavá a všichni zúčastnění tvoří dohromady naprosto perfektní tým. Podobných filmů jsou mraky, ale tahle sestava se vážně povedla...85%(6.10.2013)

• Tuxedo

První z letošních "týmovek" bohužel nemá v rámci svých mantinelů příliš co nabídnout. Nemá nikterak zvlášť individuálně vyprofilované členy týmu, který postrádá uvěřitelnou sehranost, osobní charisma („Komediant“ a „Stringer“ hrají na neutrál, nicméně Human Torchovi napůl vychází oťukávání komediální polohy) i dojem tvrdých ranařů, nikterak zdatně natočenou akci (to comicsové zamrznutí padajících protivníků z úvodu spíš leze na nervy) ani nikterak chytlavé hlášky či krvavý humor (nejlepší scéna je slabší parafrází ukazováčku Jasona Stathama z Crank), natož atraktivní děj, spád a žánrový feeling. Svým došlápnutím na půl plynu rozhodně neurazí ani neunudí, nač se však zabývat čistokrevným průměrem s nedotaženými žánrovými atributy, když A-Team a Expendables jimi doslova vyzařují již z upoutávek? 5/10(8.5.2010)

Chvíli jsem sice váhal, jestli tu čtyřku dát, ale když jsem si vzpomněl na tu konečnou scénu s letadlem, komiksový styl kamery, neustálé cool zpomalovačky, hodně povedených vtípků, skvělého Komedianta ;-), typicky komiksově šíleného padoucha a hlavně na Aishu, protože Seldana je tu tak hot, že tomu skoro nelze uvěřit, uvědomil jsem si tu super cheesovost, takže asi tak.. Seldana je taková pěkná náladová tygřice (kočkovitá = Na'vi..) Ještě ji asi některé pohyby zůstaly od Avatara, ale jelikož tam přes všechen svůj sex-appeal nebyla člověk, Losers vyhrávaj... Ostatni ji samozřejmě zdatně následují, hlavně ten vzpomínaný Jeffrey Dean Morgan, sice není tak dobře napsaný jako ve Watchmenech, ale stejně je ta jeho postava dobrá a typicky klaďácká.. Z těch dalších Losers byl nejlepší odstřelovač, takové mlčenlivé typy můžu. A k tomu ještě byl součástí těch nejlepších scén.. SUMA: Nečekejte žádný chytrý scénař ani zápletku, občas jsou některé scény i dialogy hrozně klišovité.. Naštěstí pak vždycky příjde nějaká zběsilá scéna parodující sama sebe a hned je zase veselo.. Pro suchary a hnidopichy není tento film určen. Ve vizuálu je na tom docela špatně, ale stále se to dá přežít a mrzí to určitě méně než při 175milionovém G.I. Joe.. SUMA: ultimátní zábava se všemi klasickými částmi, podpořená zábavnou komiksovostí a nádhernou Seldanou. Pro některé guilty pleasure, pro některé úplná blbost, ale pro mně na svoje poměry povedený akční film s hromadou nadsázky PS: bazooka, mnau(7.5.2010)

Akční filmy vygradované nulovým napětím obvykle s nadhledem přehlížím, ale v tomto případě se neodvažuji být zklamán. Jedná se totiž o pohodovou vypalovačku zcela zaplácanou střelbou, hláškami a sexem, což musí ocenit každý divák neočekávající od přímočarého akčního snímku odpovědi na zákeřné filozofické otázky.(24.11.2011)

Tohle jsem měl vidět před A-Teamem a ně po něm. Loseři totiž prohrávají na všech frontách. Nic proti Morganovi, ale jako team leader byl nevýrazný až běda. Jason Patrick je přímo strašný (to Maxe nemohli přihrát aspoň Travoltovi, ten by si tu roli vychutnal) i když na papíře jeho postava musela vypadat skvěle. Díky bohu za hláškujícího Chrise "Kapitána Ameriku" Evanse, který film táhne seč může. Taky ten sniper nebyl špatný. Na Zoe s rakoetometem se dobře kouká, ale to je taky tak všechno. Dějově se dost přešlapuje na místě a i když navštívíme kus světa vždycky jsme tam jen na minutku (Dubaj, Bombaj, Nové Mexiko). Pobavilo mě to, ale čekal jsem přece jen o trochu víc. - Sákra. - Co je? - Petunie hrajou v neděli s Blatouchama.(4.7.2010)

• - Scénář je částečnou adaptací prvního "The Losers" komiksu "Ante Up", který vyšel u DC Vertigo. (3DD!3)

• - Snímek měl původně režírovat Peter Berg a nějákou dobu byl ve hře i Tim Story. (3DD!3)

• - Vo filme je scéna zo satelitu Arecibo, ktorý sa nachádza v Porto Rico. Arecibo sa objavil už v bondovke Zlaté oko alebo sci-fi Kontakt. (Wargoo)