Moje emoce si při sledování těchto tupomyslných výplachů prostě nemohou pomoci! Hlášky, výbuchy, klipovitá akce, řízný soundtrack... prostě to žeru! Po A-Teamu sice již tak nehltám, ale pořád si chutné kousky podobně vytříbené podívané dokáži užít. Hodinka a půl utekla jako nic, a i když napětí a vtip nejsou zdaleka tak dobře dávkovány, jako v případě již zmíněného blockbusteru, usínání při sledování Losers rozhodně nehrozí. Zoe Saldana je také daleko větší roštěnka než agentka ve slunečních brýlích, která se v A-Teamu ani neráčila obnažit... U mně s tímto filmem absolutní spokojenost. Beru to jako ryzí nefalšovanou zábavu: pustit, užít si adrenalin a zběsilou jízdu, vypnout. Tahle partička mě slušně pobavila, a kdyby tedy nakonec ta dvojka vznikla - klidně i pro videa - jdu do toho zas.(28.7.2010)

Akční oddechovka jak se patří. Celej tým je gutte a složenej ze samejch sympatickejch herců. Zvlášť Jeffrey Dean Morgan se hodí na tyhle vůdčí charismatické role. Pak mě ještě hodně bavil mexickej sniper s kloboukem. Je tam pár opravdu hezky udělanejch nápaditejch scén a vůbec z celýho filmu sálá, jak je komiksově svěží. Hrozně mě bavily scény se záporákem a jeho gorilou (chudák slečna co držela deštník). Prostě jsem se bavil. V podstatě každej film ve kterym v poslední době hraje Zoe Saldana fakt stojí za to.(18.5.2010)

• D.Moore

Ničím, a bohužel ani Ottmanovou hudbou, výjimečná (ne)akční (ne)podívaná, která bohužel nudí. A-Team 2 se rozhodně nekoná, ačkoliv je vidět, že by tvůrci rádi, aby ano.(1.4.2011)

• - Vo filme je scéna zo satelitu Arecibo, ktorý sa nachádza v Porto Rico. Arecibo sa objavil už v bondovke Zlaté oko alebo sci-fi Kontakt. (Wargoo)

• - Scénář je částečnou adaptací prvního "The Losers" komiksu "Ante Up", který vyšel u DC Vertigo. (3DD!3)

• - Snímek měl původně režírovat Peter Berg a nějákou dobu byl ve hře i Tim Story. (3DD!3)