Rozpočet $25miliónovTržby USA $23,591,432Tržby Celosvetovo $28,977,335Tržby za predaj DVD v USA $6,462,496 //počet predaných kusov 372,687Príjemné akčné odviazanie, kde poteší pestrá zostava nechcených parchantov s asistenciou pohľadnej Zoe Saldany, príbeh ubieha ako voda, akcia pobaví, občas príde na rad aj nejaké prim hlášky a scénky. Na takého neznámeho režiséra ako je Sylvain White to celkom dobre zvládol. /80%/(6.9.2010)

• Hakha

Nebýt obsazení, tak se snad nedodívám. Velice jsem se nudil a hudba při akčních scénách mě iritovala. Ale i přes velkou nudu má tento film několik světlých momentů(všechny v traileru) a tak přes velké zklamání hodnotím tuto jednohubku 2 hvězdičky...(7.5.2010)

No tak fakt asi takový B-team. Potenciál to je a herci taky fajn. Jenže se většina dobrých věcí utopí ve filtrech a klipových záběrech. Nejde dělat poctu osmdesátkám hyperstylem roku 2010. Škoda.(17.6.2010)

• Sonnery

Kucí jsou svalnatý, mají hezký oblečení, sbalej černošku a vystřílí absoltně všechno, včetně padesátiosmi růží na pouti, za čož je místní kolotočář vykáže na labutě. Scénář se stejnými body jsem napsal, když mi bylo šest - čili před rokem(15.9.2011)

Vyvedená akční oddychovka, kde se mi dostalo všech ingrediencí, které jsem očekával. Mám vcelku rád tyto druhy akčňáků kdy příběh začíná stylem " byli vysláni na akci, ale byli zrazeni a ocitají se na cestě za pomstou". Tolik omleté klišé mě vyhovuje. Když se navíc přidají sympatické tváře v čele s Chrisem Evansem tak si chrochtám blahem. O humorné scény se nám stará hlavní záporák Jason Patric. Navíc je vše vkusně doplněno při představování postav sympatickou animací. Pro mě nepochopitelné že tento film nešel u nás do kina! Místo něj se po sálech povalují Exmanželky za odměnu.(9.6.2010)