poster

Jerichow

Drama

Německo, 2008, 93 min

 • emma53
  *****

  Velmi dobře zpracovaný námět, kde je sice už v začátcích patrné, jakým směrem se to bude asi ubírat, ale přesto jsem byla přilepená opět k židli po celou dobu. Konec mně nakonec zamotal trochu hlavu a v tom je ten fígl, že tak jak jsem zpočátku psala o směru, kterým se to muselo ubírat, tam mně Christian parádně v jednom směru podtrhnul nohy. Atmosféra se mi moc líbila, klidně mohla být ještě hutnější. Ali se mohl do své role ještě víc položit, takhle jsem mu to až tak všechno nebaštila, nicméně film o třech osobách na mě silně zapůsobil, ber nebo neber.(26.11.2015)

 • eLeR
  ****

  Petzoldovi tie prekvapivé konce celkom idú. Ja som totiž čakala koniec trochu iný. Námet a herecké výkony slušné a aj spracovanie sa mi páčilo. A tak sa mi zdá, že v tomto filme neplatilo to známe: Peniaze nie sú všetko. (filmová výzva 2017 - ambron)(12.4.2017)

 • Tatannka
  *****

  "Nemůžeš se jen tak zamilovat, když nemáš peníze."(7.3.2015)

 • DwayneJohnson
  *****

  Tak tohle mi dnes vážně sedlo. Aniž bych to vůbec tušil, dal jsem tomuhle filmu přednost před mnoha jinými. Asi intuice, nebo mě navnadila ta Kajdova jednička, bude to asi tak nějak fifty fifty. Takový trošku pomalejší začátek, což netrvá dlouho a celý tenhle film se nakonec velmi solidně rozjede a končí v grandiózním finále, které je úplně jiné, než asi všichni tři hlavní představitelé očekávali. Netradiční milostný trojúhelník, který tentokrát Christian natočil tak, že mi nakonec nezbývá nic jiného, než dát za pět. Hlavně za ten konec. A možná tak trošku, abych si rýpnul do Kajdy.I :-)(15.9.2014)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $52,863Tržby Celosvetovo $865,924(6.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace