poster

Lovec kořist (festivalový název)

 • USA

  Hunter Prey

Sci-Fi

USA, 2009, 90 min

Režie:

Sandy Collora
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • honajz
  **

  Tři šašci honí v poušti Darth Vadera, pak si film vzpomene na Enemy Mines, dokonce je jeden z hlavních hrdinů podobný Dennisu Quaidovi vizáží. Aby bylo jasné, že to není natáčené v Nevadě, objeví se sem tam náhodně na nebi libovolně a bez ladu a skladu nějaká planeta, měsíc či slunce.(11.9.2010)

 • DaViD´82
  ***

  Mohl to být perfektní kraťas. Stačilo si jen ohlídat, aby stopáž nenabobtnala do celovečerní stopáže.(9.8.2010)

 • MartinezZ
  ***

  Moc milé překvapení. Jednoduchá levná fandovská sci-fi s trochu nedodělaným koncem, která mi ale osobně přišla jako lepší sci-fi i tím málem, než většina aktuálních AAA hollywoodských rádoby sci-fi titulů. A náhodou masky a propriety se povedly.(29.4.2011)

 • J*A*S*M
  ****

  Velmi sympatický oldchool, který si vystačí s jednou pouští, několika málo postavami a relativně dobrým a cílevědomým scénářem. Pro skutečné fanoušky sci-fi je tento nízkorozpočťák, jehož dějové zvraty skutečně překvapí (což už se moc často nestává), jasnou volbou. 70%(8.8.2010)

 • dex2man
  ***

  Smrdí to dolarem na sto honů, což není při rozpočtu 425 000USD překvapením a stopáž by potřebovala pořádnou odlehčovací kůru, protože některé záběry trvají třikrát tak dlouho, něž by bylo třeba. Scénář je naopak velmi kvalitní a častými dějovými zvraty dokáže opravdu překvapit. Oni totiž oba hrdinové nebojují jen za vlastní přežití, ale i za svojí rasu a tak rozehráli důmyslnou šachovou partii, kdo koho přechytračí. Stejný efekt to má i na diváka, protože s každým zvratem se mění vyznění pointy a člověk si nemůže být ničím jistý do poslední minuty.(18.5.2011)

 • - Filmovalo sa vo federálnom štáte Mexika s názvom Baja California, nachádzajúcom sa na severe Kalifornského polostrova. (MikaelSVK)

 • - Pracovným označením filmu bol názov Untitled Sandy Collora Project. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace