Lovec kořist (festivalový název)

Hunter Prey

Sci-Fi

USA, 2009, 90 min

Sandy Collora

Hodně zajímavá sci-fi jednohubka potvrzující pravidlo: Za málo peněz, hodně muziky. Jednoduchý, ale velice zábavný námět, úsporný, ale přesto velmi efektní vizuál a chytré dialogy. Místy jsem měl pocit, že koukám na film ze zlatých 80-tek, ale přesto na něm bylo něco, co ho odlišovalo a Hunter Prey není rozhodně žádné hloupé béčko s ošklivými maskami. Ba naopak.(7.7.2013)

Zbytečně dlouhá, nápaditá sci-fi hra na kočku a myš. PS: vyhladit planetu verbal.(21.3.2012)

Vůbec ne nezajímavá sci-fi, u které se sice mnohokrát zasmějete (v místech, kde to tvůrci pravděpodobně nechtěli) a párkrát si zaťukáte na čelo (v místech, kde to tvůrci určitě nechtěli), ale která uteče a baví.. a rozhodně nevadí, že si na ni už nikdy nevzpomenete. ;)(17.9.2010)

Zde se opravdu spíš hodnotí příběh než-li akce či napětí. Masky udělány dobře. Sci-fy k nedělnímu obědu jako ušité.(24.6.2012)

Dobrý nízkonákladový akčňák od známého "pokusného" režiséra a skvostného trikaře Hollywoodu. I s málem se dá udělat hodně!!(8.3.2012)