poster

Lovec kořist (festivalový název)

 • USA

  Hunter Prey

Sci-Fi

USA, 2009, 90 min

Režie:

Sandy Collora
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ruut
  ***

  hororový nádech jen lehounce. Ale jasný důkaz, že solidní divadlo se dá udělat i za pár šupů. Mimochodem je to od stejnýho člověka co natočil zajímavý kraťas Batman:Dead End(16.2.2011)

 • petero
  ***

  Minimalistické fandovské (!!!) sci-fi odohrávajúce sa na vyprahnutej planéte podobne ako Pitch Black má svoje prekvapivé dejové momentky a nejakým zázrakom si dokáže udržať pozornosť počas celej stopáže, pričom v podstate sledujeme len doberanie sa dvoch postáv. Na štyri to nepôjde, to by som sa Petersenovmu Enemy Mine vysmial do očí.(17.10.2010)

 • xxmartinxx
  ***

  Když dostane schopný fanoušek půl milionu, může z toho jistě vzniknout něco dobrého. A taky že vzniklo. Jediná škoda je, že 90 minut se nedaří utáhnout. O kolik lepší by ten film byl zhruba o délce 60 minut? Škoda promarněné šance. 3 a 1/2(20.5.2013)

 • Ouwen
  **

  Celkem nuda, ale na druhou stranu to je zajímavý. Konec je však nedořešený a moc film nenabídne. Navíc, na tu stopáž utíká pomalu. 4/10(25.2.2014)

 • Dan9K
  ****

  Je to jednoduché a přesto vysoce efektní a zábavné. Odkazy (těžko říct, jestli všechny záměrné) na mnoho sci-fi filmů a přesto poměrně originální zážitek plný překvapení. Je to jako jeden díl probíhajícího seriálu, postavy se tu spolu baví, jako bychom je dávno znali, nevíme vůbe nic o těch mnoha konfliktech celého světa, no a ten konec, ten si opravdu o to pokračování říká! Jinak je to ale skvělá žánrová jednohubka. Komorní a nepříliš trikovou atmosféru rozhodně vítám.(7.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace