Lovec kořist (festivalový název)

Hunter Prey

Sci-Fi

USA, 2009, 90 min

Sandy Collora

Moc milé překvapení. Jednoduchá levná fandovská sci-fi s trochu nedodělaným koncem, která mi ale osobně přišla jako lepší sci-fi i tím málem, než většina aktuálních AAA hollywoodských rádoby sci-fi titulů. A náhodou masky a propriety se povedly.(29.4.2011)

NEPŘEŽÍVAJÍ DRUHY NEJSILNĚJŠÍ, ANI NEJINTELIGENTNĚJŠÍ. PŘEŽÍVAJÍ TY DRUHY, CO MAJÍ NEJVĚTŠÍ SCHOPNOST SE PŘIZPŮSOBIT...(Charles Darwin)....... /// Jednoduchá transportní mise se zvrtla. Převáženej organismus sejmul posádku a loď (kosmická) havarovala. Jsou na něj teď kdesi v poušti ,,jen“ tři a mají 100 hodin do evakuace..... Vyhoďte na poušť pár chlápků ve sci-fi oblečcích, zařiďte měniče hlasů, ,,plazmový“ zbraně..... ještě samozřejmě to nejdůležitější!!! PŘÍBĚH! Skandální odhalení po 30ti minutách? Co chtěj hrát dál? Žádnej debatní kroužek....., trochu boje, lehce naznačený charaktery a ,,on“, POSLEDNÍ SVÝHO DRUHU! Říkám vám – ZAJÍMAVÝ!!! Uplést z hovna bič? (Ale jo...) Ovšem dokázat s ním prásknout? Tož zkuste tohle levňoučký povídání o hvězdných křížových výpravách.... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Už (nebo ještě?) trochu pamatuju. 2.) Jsem poslední svýho druhu 3.) Nesnáším drahý ,,sračky“. 4.) Thx za titule ,,fčelí medvídek“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(30.8.2011)

hororový nádech jen lehounce. Ale jasný důkaz, že solidní divadlo se dá udělat i za pár šupů. Mimochodem je to od stejnýho člověka co natočil zajímavý kraťas Batman:Dead End(16.2.2011)

• Ouwen

Celkem nuda, ale na druhou stranu to je zajímavý. Konec je však nedořešený a moc film nenabídne. Navíc, na tu stopáž utíká pomalu. 4/10(25.2.2014)

Mohl to být perfektní kraťas. Stačilo si jen ohlídat, aby stopáž nenabobtnala do celovečerní stopáže.(9.8.2010)