Lovec kořist (festivalový název)

Hunter Prey

Sci-Fi

USA, 2009, 90 min

Sandy Collora

Daren Hicks, Simon Tams

Moc milé překvapení. Jednoduchá levná fandovská sci-fi s trochu nedodělaným koncem, která mi ale osobně přišla jako lepší sci-fi i tím málem, než většina aktuálních AAA hollywoodských rádoby sci-fi titulů. A náhodou masky a propriety se povedly.(29.4.2011)

Já jsem s tímto sci-fi spokojen, sice se to odehrává na jedné poušti. herecké obsazení jsou všehovšudy tři lidé. Ale vskutku mě to bavilo. Takový nízko - rozpočtový film, ale překvapil.(3.5.2011)

Vůbec ne nezajímavá sci-fi, u které se sice mnohokrát zasmějete (v místech, kde to tvůrci pravděpodobně nechtěli) a párkrát si zaťukáte na čelo (v místech, kde to tvůrci určitě nechtěli), ale která uteče a baví.. a rozhodně nevadí, že si na ni už nikdy nevzpomenete. ;)(17.9.2010)

Ze začátku trocho monotóní, jak jen furt chodili po poušti a naháněli se. Ale jak se do toho vložila trochu strategie a politiky tak to začlo být super. Na to, jaký tohle mělo nejspíš rozpočet, tak jsem naprosto spokojný. 65%(5.9.2010)

Nízkorozpočtová pocta scifi klasikám natočená za hodně minimální peníz s pár hercema v poušti. Film stojí hlavně na jednoduším postapokalyptickém příběhu a k němu dobře napsanému scénáři. Konec otevřel dveře pro další pokračování...(11.8.2010)

• - Pracovným označením filmu bol názov Untitled Sandy Collora Project. (MikaelSVK)

• - Filmovalo sa vo federálnom štáte Mexika s názvom Baja California, nachádzajúcom sa na severe Kalifornského polostrova. (MikaelSVK)