poster

Lovec kořist (festivalový název)

 • USA

  Hunter Prey

Sci-Fi

USA, 2009, 90 min

Režie:

Sandy Collora
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dawe04
  ***

  Zbytečně dlouhá, nápaditá sci-fi hra na kočku a myš. PS: vyhladit planetu verbal.(21.3.2012)

 • LiVentura
  ****

  Dobrý nízkonákladový akčňák od známého "pokusného" režiséra a skvostného trikaře Hollywoodu. I s málem se dá udělat hodně!!(8.3.2012)

 • Dan9K
  ****

  Je to jednoduché a přesto vysoce efektní a zábavné. Odkazy (těžko říct, jestli všechny záměrné) na mnoho sci-fi filmů a přesto poměrně originální zážitek plný překvapení. Je to jako jeden díl probíhajícího seriálu, postavy se tu spolu baví, jako bychom je dávno znali, nevíme vůbe nic o těch mnoha konfliktech celého světa, no a ten konec, ten si opravdu o to pokračování říká! Jinak je to ale skvělá žánrová jednohubka. Komorní a nepříliš trikovou atmosféru rozhodně vítám.(7.10.2010)

 • Dubro
  ***

  Dielko spoločnosti ŠAF s.r.o. (Špičkový amatér a fanúšik s rozpočtom okliešteným), ktorým konateľ spoločnosti pán Sandy Collora spravil radosť nielen sebe, ale aj ortodoxným scifistom a vyznávačom Enemy atakťalej.(23.9.2010)

 • JohnCZ
  ****

  Hodně zajímavá sci-fi jednohubka potvrzující pravidlo: Za málo peněz, hodně muziky. Jednoduchý, ale velice zábavný námět, úsporný, ale přesto velmi efektní vizuál a chytré dialogy. Místy jsem měl pocit, že koukám na film ze zlatých 80-tek, ale přesto na něm bylo něco, co ho odlišovalo a Hunter Prey není rozhodně žádné hloupé béčko s ošklivými maskami. Ba naopak.(7.7.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace