Kouzelná školka (TV pořad)

Rodinný / Hudební / Loutkový

Česko, 1999, 30 min

• hirnlego

Na Kuřátka se vůbec nechytá!(3.6.2009)

František je trapák ! ,-) Jinak pohádky jsou docela fajn .......(15.4.2009)

• Karlos80

Toto je těžké hodnotit i těžké jednostranně odsuzovat, s rodinkou nebo s děckem se nato alespoň jednou občas rádi podíváte, ale že bych to vyhledával sám to opravdu ne, takový masochista zas nejsem..Irituje mě tam vždy na začátku ten trochu pitomoučký hlas když se ozve "KOUZELNÁ ŠKOLKÁÁ":-) Pohádky tam zas tak dobré nejsou to si nemyslím, spíš nové a neznámé věci. Ale i tak na Kuřátka či starší pořady pro děti to nemá..(28.4.2009)

• Flipper

Kouzelná školka niekedy robí z deti poriadných idotov. Obrovské oči a debilná výslovnosť protagonistov ma desí a neviem si predstaviť ako môže pôsobiť na decká. Nech púšťajú rozprávky do zblbnutia a na afekty sa vykašlú.(5.12.2009)

• Gilmour93

Chudák František, někteří tady o něm píšou, jako by jim obhospodařoval starou.. Věřte tomu, nebo ne, má tříletá dcera se včera zaregistrovala na csfd, mrkla před spaním na Stalkera a dala mu, světe, div se, odpad! A asi to nebylo proto, že ji Tarkovskij na konci nepopřál, aby se měla fanfárově.. Nezbývá, než souhlasit se salahadinem.(8.4.2011)

• Ded@M@tes

Pořad pro děti naplněný mnoha pohádkami. Nejvíc k provázení pořadu sedli Magda Reifová a Michal Nesvadba. ( Hodnocení: 4/10 )(27.4.2012)

Hlasuju za děti :-) pro předškoláky je Kouzelná školka něco jako třeba pro nás finále MS světa v hokeji, kdy v něm naši hrají hlavní roli :-)(15.10.2012)

• MM_Ramone

Program českej verejnoprávnej televízie, ktorý je určený tým najmenším divákom, ďeťom v predškolskom veku. Nahlúpli moderátori, nahlúplo sa správajúci hostia a do toho celkom pekné animované rozprávky. Ťažko sa hodnotí niečo podobné. Pre malé deťúrence to má určite veľkú hodnotu a zmysel, čo je celkom fajn. No ja nemôžem dať "Kúzelnej škôlke" viacej ako jednu hviezdičku. *(21.12.2010)

• paascha

Já vyrůstal na Štěpánce a Čertíkovi Bertíkovi a jak to člověka poznamená, o tom ví jen pamětník. Kam se na ně hrabou nějaké školky...i když obsazená je hodně výživné. Molavcovou nesnáším odjakživa, Nesvadbu taky a ti ostatní jsou též velké peklo. Nechtěl bych být fakan, povinně usazený před obrazovkou:-)))(23.9.2009)

• hellstruck

Pohádky jsou asi jediným pozitivem téhle šaškárny. Pro děti to určitě může být zábavné,ale mně to připadá spíš trochu jako brainwashing... myslím hlavně co se týče loutek a především těch trapných uvaděčů.Ale jako malá jsem koukala,ne že ne.(23.11.2011)

• hippyman

snad je to tím, že na to již nekoukám těma dětskýma očima, ale prostě mi to přijde nějaký... infantilní... kupodivu. 40%(10.8.2009)

• Hrabka

Pro dětičky jisto jistě zajímavé pokoukáníčko.(16.6.2009)

• salahadin

Tohle můžou hodnotit jen děti! A já dítě nejsem. Takže ano - z donucení jsem se musel se svým 4letým bratrancem podívat na pár dílů, ale jako dospělý nemám právo našim mrňatům kazit zážitek:-)(11.6.2009)

• WANDRWALL

Děti předškolního věku si svůj cyklický a inspirativní pořad nepochybně zaslouží.***(8.12.2010)(8.12.2010)

Jako malé dítě jsem na Kouzelnou školku hodně ráda koukala... Hodně pohádek a milí moderátoři. Co víc průměrné dítě chce? Nejradši jsem měla Michala Nesvadbu, Magdu Reifovou a František je náhodou super :). Je to pořad pro děti a dětem se to líbí. Co jiného by podle vás tedy pořad pro děti měl být? 60%(29.1.2013)

Kdo by v dětství nesledoval? ;)(25.4.2009)

• iamek

František je idiot !(1.7.2009)

• duklak2

Zlatá kuřátka:-)(10.6.2009)

• heyda

Když jsem byl malý, tak to ještě šlo, ale dnes mi přijde, že to nějak kleslo. Nevim no. Možná je to tím, že už jsem docela vyrostl :-D :-D(14.9.2009)

Je to pro malý děti, tak je to asi třeba i tak brát, ne?(5.2.2012)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8