poster

Kouzelná školka (TV pořad)

Rodinný / Hudební / Loutkový

Česko, 1999, 30 min

 • SexyAjinka
  **

  No já nevím... moje mamka je učitelkou v mateřské škole a tohle tam občas sledují, tak by to snad nemělo mít negativní psychický dopad na děti :-D(10.4.2011)

 • ProfesorLotr
  **

  Dobře, ze začátku tam dávali docela pěkné pohádky. Ale teď tam do těch dětí hustěj takový slátaniny. Takový blbosti. Nejprve bych dal čtyři hvězdičky, ale teď si to nezaslouží ani ty dvě. Vždyť ty děti z toho budou úplně blbý. 34%(22.2.2013)

 • Gilmour93

  Chudák František, někteří tady o něm píšou, jako by jim obhospodařoval starou.. Věřte tomu, nebo ne, má tříletá dcera se včera zaregistrovala na csfd, mrkla před spaním na Stalkera a dala mu, světe, div se, odpad! A asi to nebylo proto, že ji Tarkovskij na konci nepopřál, aby se měla fanfárově.. Nezbývá, než souhlasit se salahadinem.(8.4.2011)

 • Handle
  **

  Tenhle pořad mě vždycky lezl krkem, jak Františkem, tak moderátory a ani jako malej jsem to nijak extra nezbožnoval. Každopádně jsem za něj hrozně rád, protože je to jediný, u čeho můj pětiletej hyperaktivní brácha vydrrží. Tudíž celá rodina je ráda za trochu oddychu, alespoň na tu půlhodinu, a proto taky dávám ty 2*.. :D(30.1.2010)

 • Larky
  odpad!

  Mozek otupující paskvil!(13.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace