Kouzelná školka (TV pořad)

Rodinný / Hudební / Loutkový

Česko, 1999, 30 min

• Karlos80

Toto je těžké hodnotit i těžké jednostranně odsuzovat, s rodinkou nebo s děckem se nato alespoň jednou občas rádi podíváte, ale že bych to vyhledával sám to opravdu ne, takový masochista zas nejsem..Irituje mě tam vždy na začátku ten trochu pitomoučký hlas když se ozve "KOUZELNÁ ŠKOLKÁÁ":-) Pohádky tam zas tak dobré nejsou to si nemyslím, spíš nové a neznámé věci. Ale i tak na Kuřátka či starší pořady pro děti to nemá..(28.4.2009)

• Wiikii

Ty pohádky jsou tam dobré, ale jinak mě to nebavilo už jako pětiletého kluka. A vždy když jsem se chtěl dozvědět něco o světě přepnul jsem na nějaký kanál s dokumentárními pořady ..Pro mladší publikum bych volil trochu jiný dětský pořad než kouzelnou školku. .... HODNOCENÍ: 25% (2*)(25.5.2014)

Hlasuju za děti :-) pro předškoláky je Kouzelná školka něco jako třeba pro nás finále MS světa v hokeji, kdy v něm naši hrají hlavní roli :-)(15.10.2012)

František je trapák ! ,-) Jinak pohádky jsou docela fajn .......(15.4.2009)

Koukají na to malé děti, tak to se musí brát v potaz. Pohádky hezké, co víc si děti můžou přát..(6.11.2011)