Kouzelná školka (TV pořad)

Rodinný / Hudební / Loutkový

Česko, 1999, 30 min

Náhodou se přiznám, že donedávna jsem to sledoval. Na odreagovaní je daleko lepší kreslená pohádka a františek než na komerční televizi akčnák či kriminálka o ničem.(19.1.2010)

Pro děti naprosto skvělý pořad. Nebo alespoň byl.(23.9.2009)

Zná někdo lepšího pro děti od tří do šesti let? Já ne a ani můj čtyřletý synek ne. V čele s nezlomným Michalem tahle partička vyrábí zábavu pro nejmenší už pěkně dlouho a pořád se na to dá dívat. Akorát paní Hlaváčová se mi zdá trochu nevýrazná. Jinak ale po Rozmarýnku a Štěpánce konečně vhodný nástupce.(28.4.2009)

• Karlos80

Toto je těžké hodnotit i těžké jednostranně odsuzovat, s rodinkou nebo s děckem se nato alespoň jednou občas rádi podíváte, ale že bych to vyhledával sám to opravdu ne, takový masochista zas nejsem..Irituje mě tam vždy na začátku ten trochu pitomoučký hlas když se ozve "KOUZELNÁ ŠKOLKÁÁ":-) Pohádky tam zas tak dobré nejsou to si nemyslím, spíš nové a neznámé věci. Ale i tak na Kuřátka či starší pořady pro děti to nemá..(28.4.2009)

Františka jsem taky neměla ráda, ale Michal byl nejlepší. Tři za Nesvadbu.(17.3.2010)