Božská extáze

Holy Rollers

Drama / Krimi

USA, 2010, 85 min

• Martin741

Nudna fraska. 20 %(8.11.2014)

11. 11. 2014 (296.); ortodoxxní židé - pašeráci, to není časté(16.11.2014)

• est

To museli financovat .... nebo co. Tady ani nebyl v příběhu žádný potenciál a tak jsem aspoň čekal že to Jesse zachrání. Zázrak se ale nekonal.(28.12.2011)

• Terva

Příběh je velmi podivný, neodkazuje na historická fakta a obsahuje spousty filmařských chyb. Například Honda civic je vyrobena v roce 2006, kde se tam tedy vzala? Herecké obsazení mdlé, hudba nevýrazná a kamera se také moc nepředvedla. Scénář je lehce zmatený.(7.12.2014)

• igi B.

Vcelku jalová >židovina< , kdy našinec má až pocit, že hlavním úkolem filmu je - když už to ve "skutečnosti" ti reální aktéři celé tak podělali - bagatelizovat úlohu židovského organizovaného zločinu v N.Y. (potažmo celých U.S.A.) a vnutit divákovi představu, že jde jen o pomýlení hrstky mladých naivních nevyrovnaných a z komunity vykořeněných jedinců mdlého rozumu a uvolněných mravů... . . . Navíc tedy herecká manýra J.E. mi už po pár filmech jím obsazených docela pije krev, jeho blbečkování bez ohledu na roli či žánr filmu by možná zasluhovalo hlubší rozbor, který by ale zase byl mimo smysl tohoto komentáře. Takže tedy - námět zajímavý, záměr záludný, ve výsledku otravný falešný film na kontroverzní téma. - - - - - (Poprvé viděno 14.3.2013 na dvd /s původní zvukovou stopou a č. titulky v originálním formátu obrazu/, hodnocení 259., komentář zde jako čtrnáctý - 15.3.2013)(15.3.2013)