Božská extáze

Holy Rollers

Drama / Krimi

USA, 2010, 85 min

• Tommassi3

"Židi si stěžujou kvůli penězům ?? Kam ten svět spěje !!" ;)(4.4.2015)

• igi B.

Vcelku jalová >židovina< , kdy našinec má až pocit, že hlavním úkolem filmu je - když už to ve "skutečnosti" ti reální aktéři celé tak podělali - bagatelizovat úlohu židovského organizovaného zločinu v N.Y. (potažmo celých U.S.A.) a vnutit divákovi představu, že jde jen o pomýlení hrstky mladých naivních nevyrovnaných a z komunity vykořeněných jedinců mdlého rozumu a uvolněných mravů... . . . Navíc tedy herecká manýra J.E. mi už po pár filmech jím obsazených docela pije krev, jeho blbečkování bez ohledu na roli či žánr filmu by možná zasluhovalo hlubší rozbor, který by ale zase byl mimo smysl tohoto komentáře. Takže tedy - námět zajímavý, záměr záludný, ve výsledku otravný falešný film na kontroverzní téma. - - - - - (Poprvé viděno 14.3.2013 na dvd /s původní zvukovou stopou a č. titulky v originálním formátu obrazu/, hodnocení 259., komentář zde jako čtrnáctý - 15.3.2013)(15.3.2013)

• hirnlego

Židi sou divný.(1.12.2015)

• Malarkey

Už obsah u tohoto filmu mě neuvěřitelně rozesmál, hlavně ten fakt, že je příběh podle pravdy. V tu chvíli jsem si říkal, že ať je film jakýkoliv, musím ho vidět. Nakonec to všecko bylo podle plánu a z filmu se stala neuvěřitelně nudná fraška, která v těch důležitých momentech brutálně selhávala. Židové to v tomhle případě vůbec nevychytali a natočili film se všemi prvky, které by špatný film měl mít. A to se přitom mohlo jednat o vcelku zajímavý příběh. Dokoukat do konce jsem to bohužel nedokázal.(9.5.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $303,064Tržby Celosvetovo $-(17.1.2011)

• - Film měl premiéru na filmovém festivalu v Sundance v roce 2010. Byl zde nominován na Velkou cenu poroty, ale nominaci neproměnil. Vyhrál snímek Winter's Bone (2010). (Terva)

• - Film  je inspirován skutečnými událostmi z konce devadesátých let, kdy se Hasidic Jews stali pašeráky extáze z Evropy do USA. (Terva)

• - Přibližně v páté minutě příběhu lze vidět Hondu Civic sedan, který se začala vyrábět v roce 2006, přestože příběh se odehrává v roce 1998. (Terva)