Božská extáze

USA, 2010, 85 min

• hirnlego

Židi sou divný.(1.12.2015)

• Terva

Příběh je velmi podivný, neodkazuje na historická fakta a obsahuje spousty filmařských chyb. Například Honda civic je vyrobena v roce 2006, kde se tam tedy vzala? Herecké obsazení mdlé, hudba nevýrazná a kamera se také moc nepředvedla. Scénář je lehce zmatený.(7.12.2014)

• Tommassi3

"Židi si stěžujou kvůli penězům ?? Kam ten svět spěje !!" ;)(4.4.2015)

Pašovanie drog, New York, Amsterdam. Čo môže byť filmársky a divácky príťažlivejšie. Najväčšia devíza filmu je však zároveň svojou nevyužitosťou aj najväčšou slabinou. Ešte šťastie, že sa príbeh odohráva v týchto reáliách, inak by bol divácky podstatne menej atraktívny. Stále si však budete hovoriť, o čo viac sa toho dalo na pľaci vyťažiť. Kriminálna zápletka len tak mimochodom plynie, dramatické udalosti prichádzajú až ku koncu a napriek tomu nie sme svedkami žiadnej poriadnej drámy, i keď tá sa tu v skutočnosti odohrávala. Eisenberg je sympaťák, takže mu zároveň držíme palce a ľutujeme jeho rozhodnutie. Toho, kto ho do maléru dostal, by sme najradšej nakopali do prdele. Takto nízke hodnotenie je pre mňa prekvapením, keď niekto očakával niečo ako Krycie meno Donnie Brasco alebo niečo podobné, tak nutne sklamaný byť musel.(10.11.2014)

• Martin741

Nudna fraska. 20 %(8.11.2014)

• - Film  je inspirován skutečnými událostmi z konce devadesátých let, kdy se Hasidic Jews stali pašeráky extáze z Evropy do USA. (Terva)

• - Film měl premiéru na filmovém festivalu v Sundance v roce 2010. Byl zde nominován na Velkou cenu poroty, ale nominaci neproměnil. Vyhrál snímek Winter's Bone (2010). (Terva)

• - Natáčení probíhalo v americkém New Yorku. (Terva)