Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické 2. - Vzpoura začíná

• Kanada Blood Countess 2: The Mayhem Begins
všechny plakáty

Netradiční pohled na legendu o Čachtické paní natočený v Čechách! Bičování a mučení mladých dívek, kruté hrátky v zámeckých komnatách i sklepeních... Filmový příběh plný nejen drastických ale i odvážných erotických záběrů z mučírny Alžběty Čachtické přináší hororově laděná verze pověsti o krvavé šlechtičně. V druhém příběhu dospívající a velmi ovlivnitelná Alžběta, pod dohledem tety Kláry, prožije své "probuzení" k celoživotní vášni pro sexuální moc a zvrhlosti vyúsťující až v samotné vraždy. Vzpoura proti dobovým konvencím a mravům začíná!
Zpracování legendy o Alžbětě Bathoryové z produkce firmy North American Pictures proslavené akčními a erotickými snímky natočenými v Čechách a s českými herci (Peklo v řetězech 2, Temné zpovědi). I tentokrát vznikl film o Čachtické paní v českých exteriérech a účinkuje v něm několik obnažených českých modelek v rolích obětí legendární krvavé šlechtičny. (oficiální text distributora)

Ruut odpad!

1x blondýna 30 let velké umělé prsa (Alžběta) + 10 černovláska 23 let střední umělá prsa = Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické 2. Zážitek? K nezaplacení (chápej stáhnuto zdarma z internetu) ()

SOLOM.

Když se v roce 2008 objevilo na pultech trafik DVD s názvem Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické, šel jsem do toho jen z čisté zvědavosti. Ti co mě znají, ví, že nemám absolutně žádný problém s „rozšířením“ svých znalostí co se širokého spektra hororových subžánrů týče. Lloyd A. Simandl mě však, coby režisér nikdy příliš neoslovil (hlavně tedy jeho díla). Více méně mi nevadí příběhy, které jsou eroticky zaměřené, ale musí to mít nějaký děj, který mě dokáže alespoň trochu zaujmout. Což je však u něj opravdu velký problém. Jediné v čem si vždy dokázal u mě získat plusové body je to, že dokázal do svých ultra levných céček dostat docela pohledné ženské. To ovšem u druhořadých (většinou) pornohereček není zas až takový problém. Holky si rády odpočinou u lehké erotiky, dostanou trochu peněz a navíc se stejně většina jeho kousků točí okolo lesbiček – což se samozřejmě líbí zase filmovému štábu. Jenže a pevně věřím, že nejen já, bych rád uvítal i trochu té hororové podívané, když už jsou oba díly vedeny v hororovém žánru. Tady jsem ovšem opět pěkně ostrouhal. Musel jsem se spokojit pouze s bičováním, které bylo navíc podáno tak katastrofální formou, že jsem měl opravdu chuť to vypnout asi po prvních dvaceti minutách. Troška „krve“ na polonahých děvčatech je totiž vše, čeho se zde dočkáme a to je opravdu málo. Jediné výraznější zlepšení jsem zaregistroval v hudebním doprovodu, který se oproti minulému dílu neskládal jen z jedné otravné melodie. No a potom samozřejmě mé oko potěšila přítomnost pornoherečky Kristýny Uhrinové alias Melisy Mendiny. Bylo sice vidět, že klasickým herectvím se rozhodně neživí, ale zas to byl kus pohledné ženské. 10% ()

corpsy odpad!

Dno siaha hlbšie, ako by si ktokoľvek z nás myslel. Poctiť tento snímok nálepkou film, by bolo rúhanie. Ale keďže Simandl stále ďalej tvoril, zrejme to malo nejaký úspech. U koho, to by mohol byť námet na samostatný film. Len prosím nie od Simandla. ()

YURAyura odpad!

0/10 Šíma, se zrejme chce aby se odstupem x let prosadil stejne jako Wood. A myslim, ze se mu to podari, vsichni ti co to v dobe vzniku odsuzovali, to diky pokrocilemu alzhaimerovi chvali... Zkratka nic noveho pod sluncem, divaci jsou tupi dav, staci aby nejaky jouda napsal o Bournovi nebo Craigovi, ze jsou skveli a vsichni to opakuji jako stado, protoze diky vymytemu mozku nemaji vlastni nazor... ()

kondor77

Obyčejný erotický film, který si rozhodně nezaslouží žánrové zařazení "horor/pornografický", jak se nám snaží podsunout pseudoliberální csfd. Aktuální hodnocení zcela zasloužené. ()

Godhaj odpad!

,,Mluvíte v hádankách.“ ,,Pravda je hádanka.“ Pokračování solidního braku o Alžbětě Báthoryové jede ve stejných kolejích jako první díl. Jsou tu k vidění tradiční scény Simandlova typu. Jen tentokrát mi přišla děvčata ještě o chlup více prkenější, většina z nich nepronesla za celou dobu jedinou repliku, zbývá si jen domyslet, jestli to bylo plus nebo mínus. Celek podbarvují podivné tóny, mezi něž se každých asi pět vteřin nacpe dramatické odbíjení zvonů. Než jsem se prokousal stopáží asi osmdesáti minut trvalo mi to s přestávkami kvůli psychickému zdraví lehce přes rok. Tento film je patrně jedním z vůbec nejhorších, které jsem kdy viděl. Důrazně nikomu nedoporučuji ho vidět a už vůbec ne celý! The Room Wisseaua je proti tomuto perla světové kinematografie. ()

+sfinx+

Hodnotit nebudu, protože to asi nemá smysl - jako softporno by to možná ušlo, jako film se to ani nedá brát. Výčet chyb by byl obsáhlý a hlavně zbytečný - celé je to jedna velká chyba. Pokud si to jako lehce erotický cajdák pustíte, tak od toho také jako od softblbosti odejdete a možná budete i spokojeni. Víc tam nenajdete. Já tam však našel ještě něco: Summer Glau! Skoro bych vám tu odpřísáhnul, že je tam.. ()