Já jsem se suprově pobavil. Aldous Snow je tam permanentně něčim sjetej a nutí špekouna strkat si drogy do análu. Smál jsem se vždycky, když se Jonah Hill poblil. P Diddy tam je přespeedovanej magor, co bere do rukou rozžhavený kameny a prostě celkově je to fakt střelený. Není to tak komplexní a "ze života" jako Kopačky, ale naprosto schválně mnohem bláznivější.(26.11.2010)

Úvodní čtvrthodina perfektní, neřku-li bezchybná. Zbytek se pak každou další minutu vleče stále pomaleji. Fórky vyprchávají, trapnost se nedaří šikovně zatlačovat do pozadí (doslova), a i když sem tam pomůže i nějaké to bezvadné cameo nebo sranda, kterou si dělají ikony Hollywoodu samy ze sebe... prostě to nestačí. Za střízliva tři hvězdy, pod vlivem drog se neodvažuji hodnotit.(10.4.2011)

Only ring around Rose´s rosie feels cozy...cuz is supertight. 6/10(5.6.2011)

Cinema hodnotila túto komédiu hodne vysoko a tak ma to nejako navnadilo. Navyše Jonah Hill je fakt srandovný chlapík. Najväčší ohlas a výbuchy smiechu vraj vyvolá chlpatá stena, no na mňa to až tak nezapôsobilo. Najviac som sa pobavil pri rozhovore na letisku..." Má plný zadok heroínu" alebo " Ja neviem text na Africké dieťa, ja robím iba africké ksichty." Celkovo som čakal omnoho divokejšiu jazdu. Taký pravý, tvrdý rocker by toho mohol navyvádzať podstatne viac. Scény s rockerovou manželkou mi pripadali úplne zbytočné ako aj pár hereckých sekúnd "slávy" bubeníka Metallici, Larsa Ulricha. Pri sexe v trojke sa určite cítili trápne nielen filmový predstavitelia ale aj divák, pretože nemôžem si pomôcť, táto scéna bola najzbytočnejšia z celého filmu. Pár krát sa dá dobre zasmiať, ale celkovo mám pocit, že tvorcovia nevyťažili ani polovicu toho, čo táto téma ponúka. Vzhľadom na očakávanie, trošku sklamanie. 60%.(15.8.2011)

Soundtrack Lyle Workman: 1."Just Say Yes" - Jarvis Cocker, Jason Buckle, Tim McCall, Ross Orton 2."Gang of Lust" - Carl Barat 3."Furry Walls" - Dan Bern, Mike Viola, Judd Apatow 4."Going Up" - Jason Segel, Lyle Workman 5."Bangers, Beans and Mash" - Jason Segel, Lyle Workman 6."The Clap" - Dan Bern, Mike Viola 7."I Am Jesus" - Jason Segel, Lyle Workman 8."Riding Daphne" - Jason Segel, Lyle Workman 9."F.O.H." - Jarvis Cocker, Chilly Gonzales 10."Yeah Yeah Oi Oi" - Dan Bern, Mitch Marine 11."African Child (Trapped in Me)" - Mike Viola 12."Little Bird" - Mike Viola 13."Searching for a Father" - Jason Segel, Lyle Workman 14."Supertight" - Jason Segel, Lyle Workman, Russell Brand 15."Ring Round" - Greg Kurstin, Inara George(10.5.2011)