Russell Brand = těžko popsatelný chlápek. Pro mě osobně je to taková pánská verze Paris Hilton - nic neumí, ale skvěle se tí živí... A je docela sranda ho u toho sledovat.(4.6.2011)

Klasický apatowský recept: sex krát vulgarity plus tradiční hodnoty lásky a přátelství. Přidaná hodnota: pár chlupatých zdí a jeden chlupatý rocker. Jako parodie na rock, vztahy a showbusiness překvapivě spot-on.(31.7.2010)

• Pethushka

Nesympaticky vyhulená atmosféra, břidké obsazení ne příliš talentovaných herců a umělý humor. Urážlivé je i jakékoliv přirovnání této "srandy" k Pařbě ve Vegas. Protože tady se zase někdo pokoušel o trapný fake. Snaha se cení, ale na snahu se nechodí do kina. Ztráta času, velká nuda.(24.5.2011)

Jeffrey a chlupatá zeď! To hodnocení jsem trochu přestřelila, ale když já si nemůžu pomoc... Kdykoliv ten film vidím tak se jen směju. Pořád a pořád.(8.5.2012)

DOSTAŇ HO TAM je další výborně vyvážená (kupa vulgárních gagů a uvěřitelné ponaučení na závěr) apatowovská bromance, u které při parafrázování nejlepší smithovky platí, že doba pokročila a žádá si víc (na místo mluvení o určité sexuální praktice jako možném řešení vztahů provozování této činnosti). Na rozdíl od samostatných Apatowových režijních a scénáristických počinů jsou díla jím produkovaná nedospělá v tom, jak se snaží předstihnout své předobrazy posunutím hranic a navýšením počtu odkazů na popkulturu, ale ztrácí se v tom celek i upřímě míněné vyznání lásky zesměšňovaného, v tomto případě hudebního byznysu. Když už se divácky oblíbené postavy dočkají vlastního spin-offu, na místo toho, aby si ony podřizovaly film, film si na konec podřídí je, a tak se ze zprvu osvěžující série porušování pravidel vyprávění stane velice konvenční a ve svém duchu i konzervativní (ve smyslu návratu k původnímu) věc, která pozbude své opojnosti. Jasně, že z toho bude kult, ale klasika formátu CHASING AMY nikdy, natož abych se válel smíchy na zemi jako u JAY AND SILENT BOB STRIKES BACK, když stvořený fikční apatowovský svět není dostatečně provázán.(21.9.2010)