Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ****

  Já jsem se suprově pobavil. Aldous Snow je tam permanentně něčim sjetej a nutí špekouna strkat si drogy do análu. Smál jsem se vždycky, když se Jonah Hill poblil. P Diddy tam je přespeedovanej magor, co bere do rukou rozžhavený kameny a prostě celkově je to fakt střelený. Není to tak komplexní a "ze života" jako Kopačky, ale naprosto schválně mnohem bláznivější.(26.11.2010)

 • Davies182
  ***

  Úvodní čtvrthodina perfektní, neřku-li bezchybná. Zbytek se pak každou další minutu vleče stále pomaleji. Fórky vyprchávají, trapnost se nedaří šikovně zatlačovat do pozadí (doslova), a i když sem tam pomůže i nějaké to bezvadné cameo nebo sranda, kterou si dělají ikony Hollywoodu samy ze sebe... prostě to nestačí. Za střízliva tři hvězdy, pod vlivem drog se neodvažuji hodnotit.(10.4.2011)

 • Marius
  ***

  Only ring around Rose´s rosie feels cozy...cuz is supertight. 6/10(5.6.2011)

 • gogo76
  ***

  Cinema hodnotila túto komédiu hodne vysoko a tak ma to nejako navnadilo. Navyše Jonah Hill je fakt srandovný chlapík. Najväčší ohlas a výbuchy smiechu vraj vyvolá chlpatá stena, no na mňa to až tak nezapôsobilo. Najviac som sa pobavil pri rozhovore na letisku..." Má plný zadok heroínu" alebo " Ja neviem text na Africké dieťa, ja robím iba africké ksichty." Celkovo som čakal omnoho divokejšiu jazdu. Taký pravý, tvrdý rocker by toho mohol navyvádzať podstatne viac. Scény s rockerovou manželkou mi pripadali úplne zbytočné ako aj pár hereckých sekúnd "slávy" bubeníka Metallici, Larsa Ulricha. Pri sexe v trojke sa určite cítili trápne nielen filmový predstavitelia ale aj divák, pretože nemôžem si pomôcť, táto scéna bola najzbytočnejšia z celého filmu. Pár krát sa dá dobre zasmiať, ale celkovo mám pocit, že tvorcovia nevyťažili ani polovicu toho, čo táto téma ponúka. Vzhľadom na očakávanie, trošku sklamanie. 60%.(15.8.2011)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Lyle Workman: 1."Just Say Yes" - Jarvis Cocker, Jason Buckle, Tim McCall, Ross Orton 2."Gang of Lust" - Carl Barat 3."Furry Walls" - Dan Bern, Mike Viola, Judd Apatow 4."Going Up" - Jason Segel, Lyle Workman 5."Bangers, Beans and Mash" - Jason Segel, Lyle Workman 6."The Clap" - Dan Bern, Mike Viola 7."I Am Jesus" - Jason Segel, Lyle Workman 8."Riding Daphne" - Jason Segel, Lyle Workman 9."F.O.H." - Jarvis Cocker, Chilly Gonzales 10."Yeah Yeah Oi Oi" - Dan Bern, Mitch Marine 11."African Child (Trapped in Me)" - Mike Viola 12."Little Bird" - Mike Viola 13."Searching for a Father" - Jason Segel, Lyle Workman 14."Supertight" - Jason Segel, Lyle Workman, Russell Brand 15."Ring Round" - Greg Kurstin, Inara George(10.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace