• verbal

Apatowova fekální dílna opět vytlačila další seriový produkt, z něhož se budou američtí soudruzi nepochybně bodře plácat do kolen a prskat kousky hamburgerů a popcornů do nižších řad. U předchozích "mistrových" produkčních počinů jsem si vždy docela příjemně protáhl atlase s čepovcem nevěřícným kroucením hlavou a rděl jsem se jako patnáctka před deflorací za toho dementa, který ty "humory" napsal. S nejhlubším zármutkem však musím konstatovat, že nebýt toho ohyzdného Superbad prasovředa v hlavní roli, tento výtvor by až tolik nesmrděl a nechal můj dávící reflex celkem lhostejným. Dokonce jsem se i několikrát cudně zachichotal a ten homoanglán sem tam vykazoval i náznaky charizmatu! Lepší dvojka, Džude!(18.10.2010)

Only ring around Rose´s rosie feels cozy...cuz is supertight. 6/10(5.6.2011)

Já jsem se suprově pobavil. Aldous Snow je tam permanentně něčim sjetej a nutí špekouna strkat si drogy do análu. Smál jsem se vždycky, když se Jonah Hill poblil. P Diddy tam je přespeedovanej magor, co bere do rukou rozžhavený kameny a prostě celkově je to fakt střelený. Není to tak komplexní a "ze života" jako Kopačky, ale naprosto schválně mnohem bláznivější.(26.11.2010)

Cinema hodnotila túto komédiu hodne vysoko a tak ma to nejako navnadilo. Navyše Jonah Hill je fakt srandovný chlapík. Najväčší ohlas a výbuchy smiechu vraj vyvolá chlpatá stena, no na mňa to až tak nezapôsobilo. Najviac som sa pobavil pri rozhovore na letisku..." Má plný zadok heroínu" alebo " Ja neviem text na Africké dieťa, ja robím iba africké ksichty." Celkovo som čakal omnoho divokejšiu jazdu. Taký pravý, tvrdý rocker by toho mohol navyvádzať podstatne viac. Scény s rockerovou manželkou mi pripadali úplne zbytočné ako aj pár hereckých sekúnd "slávy" bubeníka Metallici, Larsa Ulricha. Pri sexe v trojke sa určite cítili trápne nielen filmový predstavitelia ale aj divák, pretože nemôžem si pomôcť, táto scéna bola najzbytočnejšia z celého filmu. Pár krát sa dá dobre zasmiať, ale celkovo mám pocit, že tvorcovia nevyťažili ani polovicu toho, čo táto téma ponúka. Vzhľadom na očakávanie, trošku sklamanie. 60%.(15.8.2011)

Rozpočet $40miliónovTržby USA $61,153,526Tržby Celosvetovo $91,455,875Tržby za predaj DVD v USA $25,437,314 //počet predaných kusov 1,489,477║ nezáživná odrhávačka /25%/(15.1.2011)

• - Russell Brand v rámci natáčení koncertní scény skutečně vystoupil před dvaceti tisíci diváky londýnské O₂ Areny. (Coldrex)

• - Do role Jackie Q byla původně vybrána herečka Emily Blunt. Později však musela od projektu odstoupit. (Dr Lizal)

• - Během jedné ze scén s Aaronem (Jonah Hill) a Daphne (Elisabeth Moss) došlo k zemětřesení o síle 4.0 stupně Richterovi škály. Vystrašené výrazy obou herců jsou součástí DVD. (Dr Lizal)