Mile mě Jack překvapil (no mile, překvapil mě hlavně proto, že jsem čekal daleko větší průser, možná i proto jsem dal horší 4*). Prostě průměr s hvězdným obsazením a hvězdným režisérem. Kdybych na to šel do kina nebo měl vysoké očekávání, tak bych hodnotil jinak, ale já byl připraven na nejhorší. Možná za čtvrtou hvězdičku může i suprový, originální konec.(11.9.2013)

• Boogeyman

Hnusně vypadající nuda s nejhoršími speciálními efekty, jaké jsem v tomhle století u vysokorozpočtového hollywoodského blockbusteru viděl. A kostýmy jsou opravdu hodně gay.(24.6.2013)

• johnn333

Vzhůru do oblak letos fakt jen na vlastní nebezpečí. Po Mocném vládci Oz je tu další předigitalizovaná obludnost, tentokrát z vycíděnýho středověku, bez vtipu a s nejhoršíma hláškama (jejichž trapnost ještě násobí českej dabing). Herci ochotničí, Singer evidentně taky. 50%(28.3.2013)

Zoufale sterilní. Je hezké, že už umíme sladit pohyb herců s trikovými záběry, naanimovat dobře komplet CGI charaktery a opatřit je solidní mimikou, ale jejich render je i navzdory rozpočtu pořád těžce nedostačující a celek je pořád do očí bijící studio. Singer navíc selhává i v inscenaci jednotlivých situací, které jsou neohrabané od počátku až po pointy. Jediné, co trochu funguje je humor (především díky Houltovi a McGregorovi). Vlastně jen díky nim není Jack úplná nuda a tedy ztráta času...(7.6.2013)

Na obrov od Singera som sa tešil a myslel som si, že i všetky postavy budú kvalitne prepracované, tak ako je to u neho zvykom. Singer to nakoniec nedokázal ku spokojnosti všetkých vtesnať do tých 114-tich minút, ale ja osobne som s príbehom, trikmi i obsadením veľmi spokojný. Jedine v postave Jacka by som rád videl niekoho iného, ale až tak moc mi nevadil. Ako rozprávkový film má všetko, čo má mať a ja som sa nenudil ani na chvíľu. Svet obrov a prvá návšteva u nich je plná napätia a ešte viac som sa tešil na moment, keď prídu obri medzi ľudí. Škoda, že nedošlo k scénam, ktoré sú v animovanej úvodnej časti, kde obri žerú ľuďom svine, kone a vypukol chaos. To by boli skvelé scény, no napriek tomu som si film užil. Ak sa na výsledok pozrieme ako na film, tak zopár chýb nájdeme, ale je to ROZPRÁVKA a ako taká u mňa bodovala. Po skvelej temnej rozprávke Snehulienka a lovec je tu ďalšia , ktorá stojí za to. 90%.(8.9.2013)