Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shakers
  ****

  Škoda tých efektov, ktoré vyzerajú snáď ešte horšie ako s PC hry, inak je to fajn film. Príbeh je dobrý, zaujímavý, nechýba ani kúsok napätia, dobrá hudba Johna Ottmana a samozrejmosťou sú aj dobré akcie s britským obsadením. Len nechápem kam zmizol rozpočet filmu, keď ti obry sú tak odfláknutý. 80% - 4*(16.6.2013)

 • Botič
  **

  Epická prohra! Fazole si teď nějaký ten pátek nedám.(1.6.2013)

 • sarkas21
  *****

  Příjemná podívaná pod taktovkou mistra Singera přináší slušivý vizuál, klasický pohádkový příběh o tom, jak kluk z vidlákova zachrání princeznu s celkem ucházejícími charaktery, které jsou i dobře zahrané. Nepřetržitou akci zpříjemňuje místy hodně vydařený humor a jako celek působí Jack a obři jako slišná a nenáročná fantasy pohádka, která pobaví a nenudí. A to je přesně ten typ filmu, který mi vyhovuje a skvěle dokáže vyplnit večer...(3.7.2014)

 • Radyo
  ****

  Fantasy variace známé americké pohádky rozhodně nezklame - romantika, napětí, dobrodružství, vše dávkované tak akorát v množství přiměřeném pro celou rodinu s ne zcela odrostlými dětmi. Pravda, hlavní hrdina mohl být charismatičtější, jinak ovšem děj nemá skoro žádnou chybku. Čistokrevné čtyři. Btw. Scénka z obří kuchyně je asi the best z celého filmu.(8.12.2014)

 • Hild
  ***

  Jack a obři je především filmem, který se ani na chvíli nesnažil tvářit jako dospělá a temná fantasy, mám pocit, že to ani Bryan Singer neměl vůbec v úmyslu, jedná se o čistokrevnou pohádku, takže rozhodně filmu nemůžu vyčítat menší dětinskost, jako celek je to moc fajn. Hlavní romance je taková ta starodávná, klasická pohádková, jsou zde povedené momenty a nenudila jsem se. Hvězdu dolů dávám akorát za záporáka a jeho poskoka především v první půlce, ta postava totiž byla vážně špatně napsaná a velmi velmi trapná. Film na víkendové vypnutí mozku a myslím, že parádní film pro rodinu s dětmi. Lepší 3*(13.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace