Fantastická pohádka – fantastická co do žánru i co do zpracování. Bryan Singer si s obry očividně vyhrál a natočil je tak, aby mladší část obecenstva napínali a odrostlejší aby bavili. Obojí mu vyšlo díky sympatickým hercům (Stanley Tucci je nádherně proradný, Nicholas Hoult se přežít dá bez větší újmy), vyváženému scénáři, který naštěstí ví, co je nadhled (není tak zarputile temný jako dejme tomu v případě Sněhurky a lovce), rozumné stopáži a v neposlední řadě úžasným trikům. Epilog musí každého přesvědčit, že Jack a obři vznikli hlavně kvůli zábavě nás i jejich tvůrců.(25.8.2014)

Nicholas Hoult byl ještě před chvilkou zombík, který se zamiluje do Teresy Palmer a najednou je z něj chlapík, který šplá po přerostlé fazolce. Další pohádka, která dostala tu možnost, aby byla takto dobře zfilmována, hlavně po digitální stránce. Takové filmy mám potom rád, když film poskytuje ten pravý zážitek, i tak by neuškodilo, kdyby tu bylo více akce, hlavně na začátku.(6.7.2013)

Jack a obři je především filmem, který se ani na chvíli nesnažil tvářit jako dospělá a temná fantasy, mám pocit, že to ani Bryan Singer neměl vůbec v úmyslu, jedná se o čistokrevnou pohádku, takže rozhodně filmu nemůžu vyčítat menší dětinskost, jako celek je to moc fajn. Hlavní romance je taková ta starodávná, klasická pohádková, jsou zde povedené momenty a nenudila jsem se. Hvězdu dolů dávám akorát za záporáka a jeho poskoka především v první půlce, ta postava totiž byla vážně špatně napsaná a velmi velmi trapná. Film na víkendové vypnutí mozku a myslím, že parádní film pro rodinu s dětmi. Lepší 3*(13.4.2013)

Na obrov od Singera som sa tešil a myslel som si, že i všetky postavy budú kvalitne prepracované, tak ako je to u neho zvykom. Singer to nakoniec nedokázal ku spokojnosti všetkých vtesnať do tých 114-tich minút, ale ja osobne som s príbehom, trikmi i obsadením veľmi spokojný. Jedine v postave Jacka by som rád videl niekoho iného, ale až tak moc mi nevadil. Ako rozprávkový film má všetko, čo má mať a ja som sa nenudil ani na chvíľu. Svet obrov a prvá návšteva u nich je plná napätia a ešte viac som sa tešil na moment, keď prídu obri medzi ľudí. Škoda, že nedošlo k scénam, ktoré sú v animovanej úvodnej časti, kde obri žerú ľuďom svine, kone a vypukol chaos. To by boli skvelé scény, no napriek tomu som si film užil. Ak sa na výsledok pozrieme ako na film, tak zopár chýb nájdeme, ale je to ROZPRÁVKA a ako taká u mňa bodovala. Po skvelej temnej rozprávke Snehulienka a lovec je tu ďalšia , ktorá stojí za to. 90%.(8.9.2013)

• Cival

Sterilní digitální nuda, obdivuhodně hnusná ve všech aspektech - kostýmama, výpravou, výtvarným pojetím obrů, trikama i hereckejma ksichtama. Zbytečnost za 5 miliard Kč. Singer padá s každým filmem hloubš.(15.6.2013)