V obležení nepřítele (TV film)

Alien Siege

V zajatí mimozemšťanov

Sci-Fi / Akční

USA, 2005, 86 min

Robert Stadd

Jeffery Beach

John Quinn
  • Expendable

Je to zase typickej plagáták.Obal vypadá skvěle, ale film je příšernej. Nejde o příběh, ten celkem ujde ano je to dost jednoduchý příběh, o tom jak zlý mimozemstani oblehnou Zemi a chtějí 8 mil. lidí na výrobu vakcíny. Jednomu doktůrkovi unesou dceru, on se s tím jako správný americký otec nehodlá smířit. A spojí se s odbojem a jde vysvobodit dceru. Samozřejmě se tu a tam objeví pár vtipnejch hlášek jako třeba " Chytne hlavu mrtvýho mimozemstana a potichu řekne-Neznají efekty z našich béčkový filmů".Z toho jsem fakt nemohl.Akce je hodně málo a je špatná.Kdyby tu hrál Van Damme nebo Lundgren tak by film byl u mě za 4* ale takhle je to za 1*.(21.1.2010)

• Scytale

Vydržel jsem slabou půlhodinku, ale koukat se na toto dílko déle se opravdu nedalo.(7.2.2010)

• tuntavala

Zahrajem si na vojacky, mame flinty a bodacky.(27.11.2013)

• SOLOM.

Samotný scénář je jedna velká katastrofa, ale dá se zde shlédnout několik zajímavých akčních scén, které snímek ochránily před mým hodnocením odpad. Když už nic jiného, tak musím ocenit výběr hereček.(30.11.2010)

• Dragonlanc

Totálny odpad. Americký primitívy a idioti, ktorí toto natočili mohli radšej peniaze takto vyhodené do vzduchu darovať hladujúcim deťom v Afrike, urobili by tak lepšie pre celé ľudstvo.(20.1.2010)