V obležení nepřítele (TV film)

Alien Siege

John Quinn

Scénografie:

Kes Bonnet
  • klokyn

Úžasné efekty, sympatický herci, skvelý scenár, áčková réžia.... Ale nie, len srandujem.(25.4.2009)

• Campbell

Tak tohle je od Sci-fi channelu podpásovka, neuvěřitelně stupidní děj by ani nějak nevadil, ale ta nuda je ubíjející, Mám rád béčkové sci-fi ale ty kde se něco děje. Tohle je jen hloupá nuda s Weathersem. Ruce pryč!(22.7.2011)

Klasické béčko od sci-fi pictures když moc nečekáte tak Vás to nezklame já byl spokojen(22.1.2010)

• artas

Naivné a nedôveryhodné aj keď je to sci-fi. Tak chápete?.. Priletia k nám mimozemšťania, ktorí sú napadnutí nejakým vírusom. Sú tak vyspelí, že dokážu zničiť celú zem, ovládajú technológiu pre presuny červiou dierou, ale s vírusom si nedokážu pomôcť inak ako "skvapalnením" ľudí. A teda dajú jasnú inštrukciu, dobrovoľne nám dajte niekoľko miliónov ľudí ktorých zabijeme, aby sme sa mohli vyliečiť, inak vám to tu všetko rozfofrujeme. Tak každý štát na zemi sa podriadi a plní kvóty iba v hrdinných USA vznikne odboj. A samozrejme akoby náhodou vedec, ktorý sa podieľal na výskume mimozemskej lode ktorá padla v 50 rokoch pri Roswelli má dcéru ktorá je výnimočná pretože prežila pokus o destiláciu a je zdrojom z ktorého môžu mimozemšťania opakovane čerpať liek. Ale na to hlavný veliteľ mimozemšťanov kašle a hoci je ako vraví humanista, chce splniť kvóty ktoré mu určila ich "vláda". Samotné mimozemské výsadkové lode vyzerajú ako nemotorné rogalo ktoré by ste zostrelili aj vzduchovkou, mizomšťania bojujú ako vojaci za čias Napoleóna, proste idú, nekryjú sa a nechajú sa odstrelovať. Pobavil ma záber z plnenia transportného modulu destilátom z ľudí, ktorý akoby bol vytvorený v kasárenských sprchách. Na tomto filme nemôžem nájsť nič pozitívne hoci som fanúšikom sci-fi. C-čkoví herci, ktorí nevýrazne vyzerajú aj hrajú, nudný dej, úbohé efekty, tento film nemal vôbec uzrieť svetlo sveta.(25.4.2009)

• tuntavala

Zahrajem si na vojacky, mame flinty a bodacky.(27.11.2013)