poster

Šéfe, jsem v tom!

 • USA

  Labor Pains

 • Slovensko

  Šéfe, som v tom!

Komedie / Romantický

USA, 2009, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radek99
  **

  Ženy jsou skutečně z Venuše.(11.5.2014)

 • Johny_fork
  **

  Pořád je rozhodně lepší si k večeři pustit tuto nenáročnou romantickou komedii, než třeba seriál Ulice.(9.4.2013)

 • Riley
  **

  koukatelné, nicméně neuvěřitelně jednoduché! 40%(8.12.2011)

 • Tommassi3
  **

  "Páni, tak tohle byl rozhodně jeden z nejtrapnějších okamžiků v mým životě !!" Tak to si rozhodně nemyslím !! O tomhle snímku lze totiž napsat spousty věcí, ale jistě ne právě tuto repliku, to by se totiž mistryně všech faux pas Lindsay Lohan, na kterou se však téměř vždy moc příjemně kouká, ve svém, a to nejen filmovém, životě musela hodně krotit, navíc Labour Pains přes všechna negativa, včetně především Lindsayina nevěrohodného herectví, rozhodně naplatí za vyloženě špatný film, když navíc právě ta trapnost je v jistých pasážích naprosto záměrná a zejména scénky s lektorkou "fittnesu pro gravidní Američanky" mě hodně bavily.. Snímek nakonec nejvíc doplácí na impotenci - Což v kontextu k obsahu snímku vypadá docela symbolicky !! ;) - svých tvůrců, když scénáristkám Stacey Kramer spolu s Larou Shapiro, která se navíc snažila dost křečovitě předstírat režisérské řemeslo, po slibně rozehrané zápletce rychle dochází nápady, aby tak ta samotná upocená pointa přišla už snad jen z nějaké povinnosti..(6.11.2014)

 • IQ Tiqe
  **

  Ohrané téma, jen s novým nápadem. Lindsay Lohan předstírá těhotenství, aby ji nevyrazili z práce, pak se to zkomplikuje, zbytek se dá domyslet. Kdo se rád dívá na Lindsay Lohan, si to pustí, ostatní spíš ne. Mimochodem tipnul bych si, že Bridgit Mendler (představovala Lindsayinu sestru) se brzy ukáže i v dalších teen-age rolích.(20.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace