Šéfe, jsem v tom!

Šéfe, som v tom!

Komedie / Romantický

USA, 2009, 89 min

• IQ Tiqe

Ohrané téma, jen s novým nápadem. Lindsay Lohan předstírá těhotenství, aby ji nevyrazili z práce, pak se to zkomplikuje, zbytek se dá domyslet. Kdo se rád dívá na Lindsay Lohan, si to pustí, ostatní spíš ne. Mimochodem tipnul bych si, že Bridgit Mendler (představovala Lindsayinu sestru) se brzy ukáže i v dalších teen-age rolích.(20.7.2009)

Film o tom jak snadno se z vás může stát šílenec, co nakonec sám uvěří, že falešné těhoteství je pravdivé. Pomněrně originální zápletka, kromě Lindsay Lohan se ale neobjevil ve filmu nikdo kdo by mě aspoň trochu zaujal. Jen snad, přišlo mi trochu moc nápadný, že jí přes jednu noc narostlo břicho z velikosti 0 do 4 měsíce. Dávám 3*, přece jen jsem se bavila.(11.2.2011)

• Jizni Tlapa

Filmová ňůďa jako blázen, nabízející zajímavý námět a naprosto klišovité zakončení, které by předpokládal kdejaký začínající filmový kojenec. L. Lohan není žádným překvapením a nedává filmu nijak na výjimečnosti. Naopak její sestra v podání B. Mendler je úžasným hereckým nosníkem a poctivě filmu zachraňuje dvě hvězdy, bez kterých, by "filmová těhule" putovala rovnou do pomyslného odpaďáku.(12.7.2011)

Nic mi to neřeklo, nic mi to nedalo. Ale to jsem naštěstí ani nečekala, takže nemůžu bejt zklamaná. Bylo na co koukat, to je vše.(2.8.2011)

Ikdyž je to v podstatě o hlouposti (vymyšlené těhu není nic extra originálního), ale líbilo se mi jakým stylem to bylo pojato. Lindsay to ve filmu fakt slušelo a celkově se na to dívalo hezky..přikloním se ke 4 hvězdičkám, ale je to něco mezi 3 - 4(23.3.2011)