Šéfe, jsem v tom!

Labor Pains

Šéfe, som v tom!

Komedie / Romantický

USA, 2009, 89 min

Typická americká komedie na jedno podívání. Některé vtípky fungují víc, některé míň. Na Lindsay se příjemně dívá a stopáž je opravdu tak akorát. Na zabití jednoho večera ideální, ale podruhé bych si to už nepustil. Jinak musím poukázat na docela zvláštní věc. Nevím proč, ale napadlo mě se o první reklamě zde podívat, kolik to tady má hodnocení. A těch hodnocení zde bylo 635. Tak jsem si to číslo napsal a o druhé reklamě jsem se opět zde podíval a hele, najednou to bylo už 656 (ano, v polovině filmu přes 20 lidí hodnotilo!) hodnocení. O třetí reklamě se hodnocení zvedlo už na 672 no a těsně po konci filmu, kdy sotva začaly běžet titulky, už zde bylo "krásné" číslo 707. Jo, není holt nad to, když někteří hodnotí film jen z části (škoda, že mě nenapadlo se sem podívat ještě před začátkem filmu, zajímalo by mě, kolik to bylo.) Já hodnotím po zhlédnutí celého filmu - 50 %. Ale beru to, některým lidem prostě 89 minut přijde hodně…(12.7.2011)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Prostředí 5/10/// PLUS: prozatím stále oblíbená Lindsay Lohan, která určitě brzy získá zajímavější role, zhruba od poloviny snímku si zvyknete na děj a budete se občas i bavit, jsem celkem rád, že se to obešlo bez trapných scén MÍNUS: po všech stránkách docela průměrná komedie, nebýt tady Lindsay jdu ještě o hvězdičku níž, scénář určitě není pro každého a taky není moc pravděpodobný a reálný***(Celkem 52%)*** Jste v tom? A šéf vás chce vyrazit, protože jste zapomněla na nějakou maličkost. Upozorněte ho na to, že jste v tom i kdyby to nebyla pravda, určitě si tak pomůžete k úspěšné kariéře. Ale teď vážně! Zdá se vám to jako zajímavý námět, pokud ano tak vám zaručuji že se budete dobře bavit./// PS: Hlavní představitelka poslední roky ztrácí půdu pod nohama a docela se plácá z průměru do průměru. Možná to má vliv na její osobní život a nebo obráceně její chování má vliv na nabídky od producentů či režisérů. Je načase aby se holka vzpamatovala a vypracovala se zpět do první ligy.(10.10.2012)

• Johny_fork

Pořád je rozhodně lepší si k večeři pustit tuto nenáročnou romantickou komedii, než třeba seriál Ulice.(9.4.2013)

• IQ Tiqe

Ohrané téma, jen s novým nápadem. Lindsay Lohan předstírá těhotenství, aby ji nevyrazili z práce, pak se to zkomplikuje, zbytek se dá domyslet. Kdo se rád dívá na Lindsay Lohan, si to pustí, ostatní spíš ne. Mimochodem tipnul bych si, že Bridgit Mendler (představovala Lindsayinu sestru) se brzy ukáže i v dalších teen-age rolích.(20.7.2009)

• bourec

Občas asi vybírám po hmatu,jinak to neni možný!40%.(24.11.2010)

• - Filmovalo sa v kalifornskom meste Los Angeles, Burbanku a Woodland Hills. (MikaelSVK)

• - Původně film jen pro kino distribuci, ale později povolený jako televizní film. (Elwanelyn)