Šéfe, jsem v tom!

Šéfe, som v tom!

Komedie / Romantický

USA, 2009, 89 min

Lindsay mám rada.(25.3.2016)

Tohle je přesně šálek mého čaje. Perfektní film na totální vypnutí a odreagování. Filmu není co vytknout, jeho smyslem totiž oscar není. V rámci pole působnosti perfektní, proto dávám krásné 4*.(11.7.2011)

Typická americká komedie na jedno podívání. Některé vtípky fungují víc, některé míň. Na Lindsay se příjemně dívá a stopáž je opravdu tak akorát. Na zabití jednoho večera ideální, ale podruhé bych si to už nepustil. Jinak musím poukázat na docela zvláštní věc. Nevím proč, ale napadlo mě se o první reklamě zde podívat, kolik to tady má hodnocení. A těch hodnocení zde bylo 635. Tak jsem si to číslo napsal a o druhé reklamě jsem se opět zde podíval a hele, najednou to bylo už 656 (ano, v polovině filmu přes 20 lidí hodnotilo!) hodnocení. O třetí reklamě se hodnocení zvedlo už na 672 no a těsně po konci filmu, kdy sotva začaly běžet titulky, už zde bylo "krásné" číslo 707. Jo, není holt nad to, když někteří hodnotí film jen z části (škoda, že mě nenapadlo se sem podívat ještě před začátkem filmu, zajímalo by mě, kolik to bylo.) Já hodnotím po zhlédnutí celého filmu - 50 %. Ale beru to, některým lidem prostě 89 minut přijde hodně…(12.7.2011)

• anderson

ČESKÁ DVD PREMIÉRA: NORTH VIDEO = 6.11.2010 - vydanie do "pošetky". (3.11.2010)(3.11.2010)

• rikitiki

Komedie to není ani náhodou, drama taky ne, sonda do života těžce pracující dívky ani se sebezapřením. Naprosto zbytečný film, který plyne bez chuti a zápachu jako chlorovaná voda z tekoucího kohoutku. /11. 7. 11./(11.7.2011)

• - Filmovalo sa v kalifornskom meste Los Angeles, Burbanku a Woodland Hills. (MikaelSVK)

• - Původně film jen pro kino distribuci, ale později povolený jako televizní film. (Elwanelyn)