Šéfe, jsem v tom!

Šéfe, som v tom!

Komedie / Romantický

USA, 2009, 89 min

• Johny_fork

Pořád je rozhodně lepší si k večeři pustit tuto nenáročnou romantickou komedii, než třeba seriál Ulice.(9.4.2013)

• Gilmour93

Byl jsem si plně vědom, že nejsem cílová skupina (žena bílé pleti, 15-25 let, bezdětná, či svobodná matka, příležitostná kuřačka se zálibou v časopise Rytmus života), ale i tak jsem prožil těžkou diváckou deziluzi. Otřepaný příběh, poselství, že podvádět se smí, když je zatím láska a tuctový závěr naplněný až po okraj žánrovým klišé. Nehledě na to, že L.Lohan předstírá těhotenství stejně špatně jako přítomnost spodního prádla v oblasti rozkroku, střízlivost a vlastně i herectví.. Není fér, že si žena napochoduje do práce s břichem a všichni ji najednou obletují, pomáhají a dveře má do budoucna otevřené, zatímco přijde-li tak muž, řekne se o něm, že je tlusté prase se špatnou životosprávou, což neprospívá firemnímu image, potažmo jeho kariéře. Diskriminace! Žádáme zaslouženou satisfakci v podobě citlivých bradavek a ranní nevolnosti nejen jako následek nočního tahu..!(18.7.2011)

• IQ Tiqe

Ohrané téma, jen s novým nápadem. Lindsay Lohan předstírá těhotenství, aby ji nevyrazili z práce, pak se to zkomplikuje, zbytek se dá domyslet. Kdo se rád dívá na Lindsay Lohan, si to pustí, ostatní spíš ne. Mimochodem tipnul bych si, že Bridgit Mendler (představovala Lindsayinu sestru) se brzy ukáže i v dalších teen-age rolích.(20.7.2009)

• Hennes

Tenhle typ komedií já prostě nemusím. 80% filmu mi přijde nepřirozených a přiblblých. Možná zápletka pro vtipnou komedii, ale to zpracování se moc nepovedlo. Jediná přirozená normální postava mi přijde Bridgit Mendler jako mladší sestra Lindsay Lohan.(18.7.2011)

Tohle je přesně šálek mého čaje. Perfektní film na totální vypnutí a odreagování. Filmu není co vytknout, jeho smyslem totiž oscar není. V rámci pole působnosti perfektní, proto dávám krásné 4*.(11.7.2011)

• - Původně film jen pro kino distribuci, ale později povolený jako televizní film. (Elwanelyn)

• - Filmovalo sa v kalifornskom meste Los Angeles, Burbanku a Woodland Hills. (MikaelSVK)