Šéfe, jsem v tom!

Labor Pains

Šéfe, som v tom!

Komedie / Romantický

USA, 2009, 89 min

Lohan je smažka s nepopiratelným hereckým talentem. Nedivil bych se, kdyby jí to pomohlo i soudu.....Jednokuk.(9.4.2013)

• Jizni Tlapa

Filmová ňůďa jako blázen, nabízející zajímavý námět a naprosto klišovité zakončení, které by předpokládal kdejaký začínající filmový kojenec. L. Lohan není žádným překvapením a nedává filmu nijak na výjimečnosti. Naopak její sestra v podání B. Mendler je úžasným hereckým nosníkem a poctivě filmu zachraňuje dvě hvězdy, bez kterých, by "filmová těhule" putovala rovnou do pomyslného odpaďáku.(12.7.2011)

• Falconica

zase další nebetyčná blbost, co se prostě dá přežít bez větších keců a bez většího utrpení.(16.8.2012)

Nic mi to neřeklo, nic mi to nedalo. Ale to jsem naštěstí ani nečekala, takže nemůžu bejt zklamaná. Bylo na co koukat, to je vše.(2.8.2011)

• rikitiki

Komedie to není ani náhodou, drama taky ne, sonda do života těžce pracující dívky ani se sebezapřením. Naprosto zbytečný film, který plyne bez chuti a zápachu jako chlorovaná voda z tekoucího kohoutku. /11. 7. 11./(11.7.2011)