poster

Šéfe, jsem v tom!

 • USA

  Labor Pains

 • Slovensko

  Šéfe, som v tom!

Komedie / Romantický

USA, 2009, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  ****

  Klasická romantická komedie se zajímavým nápadem a předstírané těhotenství rozhodně zajímavý nápad je.(17.11.2010)

 • Gilmour93
  **

  Byl jsem si plně vědom, že nejsem cílová skupina (žena bílé pleti, 15-25 let, bezdětná, či svobodná matka, příležitostná kuřačka se zálibou v časopise Rytmus života), ale i tak jsem prožil těžkou diváckou deziluzi. Otřepaný příběh, poselství, že podvádět se smí, když je zatím láska a tuctový závěr naplněný až po okraj žánrovým klišé. Nehledě na to, že L.Lohan předstírá těhotenství stejně špatně jako přítomnost spodního prádla v oblasti rozkroku, střízlivost a vlastně i herectví.. Není fér, že si žena napochoduje do práce s břichem a všichni ji najednou obletují, pomáhají a dveře má do budoucna otevřené, zatímco přijde-li tak muž, řekne se o něm, že je tlusté prase se špatnou životosprávou, což neprospívá firemnímu image, potažmo jeho kariéře. Diskriminace! Žádáme zaslouženou satisfakci v podobě citlivých bradavek a ranní nevolnosti nejen jako následek nočního tahu..!(18.7.2011)

 • sssssycak
  ****

  Tohle je přesně šálek mého čaje. Perfektní film na totální vypnutí a odreagování. Filmu není co vytknout, jeho smyslem totiž oscar není. V rámci pole působnosti perfektní, proto dávám krásné 4*.(11.7.2011)

 • dr.fish
  ***

  Naprosto obyčejná komedie o holce, která předstírá těhotenství, aby ji šéf nevyhodil z práce. Předstírané těhotenství jí natolik změní život, že se z flákače a rebela stává pracovitá a oblíbená spolupracovnice. Už předběžné nastínění děje dává tušit, že se nemůže jednat o převratné dílo světové kinematografie a taky se nejedná. Lindsay Lohan se sice do role hodí, ale v podstatě v ní nemá co hrát, jelikož scénář je velmi chabý. A to by se dal ten nápad se změnou psychiky opravdu pěkně rozvést. Lindsay Lohan byla pěkná jen pár let svého života a tento film do nich jistě patří. Její milovníci si jistě přijdou na své. Nám ostatním se nezbývá než se celý film nudit...50%(26.2.2012)

 • castor
  ***

  Člověk si uklidí, dokonce něco uvaří, nebo se u toho slušně připije. Nenáročná komedie s parametry televizního filmu na nedělní podvečer je pro takové příležitosti jako dělaná. Navíc, když v ní hraje stále talentovaná a snad už kapánek „rozumnější“ Lindsay Lohan.. Cílovou skupinu si najde i díky tomu, že je tak klišovitý a naivní, prostě ryze americký.. ale díky bohu až tak ne moc urážející divákovu inteligenci.. Mimochodem, celkem povedený plakát!!(18.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace