poster

Šéfe, jsem v tom!

 • USA

  Labor Pains

 • Slovensko

  Šéfe, som v tom!

Komedie / Romantický

USA, 2009, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IQ Tiqe
  **

  Ohrané téma, jen s novým nápadem. Lindsay Lohan předstírá těhotenství, aby ji nevyrazili z práce, pak se to zkomplikuje, zbytek se dá domyslet. Kdo se rád dívá na Lindsay Lohan, si to pustí, ostatní spíš ne. Mimochodem tipnul bych si, že Bridgit Mendler (představovala Lindsayinu sestru) se brzy ukáže i v dalších teen-age rolích.(20.7.2009)

 • dr.fish
  ***

  Naprosto obyčejná komedie o holce, která předstírá těhotenství, aby ji šéf nevyhodil z práce. Předstírané těhotenství jí natolik změní život, že se z flákače a rebela stává pracovitá a oblíbená spolupracovnice. Už předběžné nastínění děje dává tušit, že se nemůže jednat o převratné dílo světové kinematografie a taky se nejedná. Lindsay Lohan se sice do role hodí, ale v podstatě v ní nemá co hrát, jelikož scénář je velmi chabý. A to by se dal ten nápad se změnou psychiky opravdu pěkně rozvést. Lindsay Lohan byla pěkná jen pár let svého života a tento film do nich jistě patří. Její milovníci si jistě přijdou na své. Nám ostatním se nezbývá než se celý film nudit...50%(26.2.2012)

 • Hennes
  *

  Tenhle typ komedií já prostě nemusím. 80% filmu mi přijde nepřirozených a přiblblých. Možná zápletka pro vtipnou komedii, ale to zpracování se moc nepovedlo. Jediná přirozená normální postava mi přijde Bridgit Mendler jako mladší sestra Lindsay Lohan.(18.7.2011)

 • jezurka42
  *

  Nějak si mě to nezískalo. A ani jsem se u toho neodreagovala, nezasmála, ale skoro usnula...sorry...(2.2.2012)

 • Riley
  **

  koukatelné, nicméně neuvěřitelně jednoduché! 40%(8.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace