Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton
  *****

  Scénář: Dean Devlin, Roland Emmerich .. Nevím přesně proč, ale mně se TOHLE jednoduše líbí. Co líbí, je to sci-fi nářez apokalypsa!! Téměř špička žánru co se ultra katastrofické vize návštěvy mimozemšťanů týče. Vše zobrazeno v opravdu monstrózním stylu, jak se na takový blockbuster sluší a navíc velice zábavně! Bez dalších debat, jasná stovka.(10.11.2004)

 • arachneuss
  ****

  Blbost ne-blbost. Hovadina ne-hovadina. Jeden z prvních megadrahých filmů co jsem kdy viděl se navždy zapsal do mého srdce a mysli. Patriotismus hoďme stranou, tohle je naprosto bombastické a revolučně megalomanské potěšení v žánru katastrofického filmu. Doteď si vzpomínám na strach ze scén s emzáky a bombastické efekty dané doby. Pokud Emmerich byl někdy na vrcholu, tak to bylo 4. července.(2.12.2007)

 • Shit
  ***

  Je to dobrá zábava, ale někdy mi to připadalo šíleně trapný, hlavně když jsem sledoval super akčního prezidenta USA, kterej chrabě bojuje bok po boku s vojákama proti emzákům a spousta dalších podobnejch scén, ale nejvíc mě dostalo když prezident řiká sedlákovi, kterej letí na jistou smrt "zlom vaz". Ale když si těhle trapáren nebudete všímat a sledovat jenom spoustu skvělých efektů, celkem slušnej příběh okořeněnej vtípkama a různýma hláškama a nějaký ty letecký bitvy, tak se u toho dá skvěle pobavit, ale bohužel je film příliš dlouhej aby bavil po celý 2 a pul hodiny, takze jsme se občas nudil, ale pořád je to nadprůměrnej film. Je to spíš 3,5*(22.4.2005)

 • Dudek
  *

  Obyčejný americký popcornový film, na který se dá dívat, ale rozhodně vám nic nedá.(27.8.2005)

 • CheGuevara
  **

  Pokud Emmerich prodchnutý americkým patriotismem, tak je jasná volba na Godzillu, u které jsem se bavil nepoměrně víc. Celý film je sice pěkný, možná i blbý, ale koukat se na to se zdravým rozumem dá. Některé pasáže dojmou, některé zase vysloveně iritují svojí americkostí. Zejména postavu prezidenta bych si s klidem odpustil. Ale to už k tomu prostě patří. Ber nebo neber, solidní Sci-fi velkofilm s k-sežrání Goldblumem.(5.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace