• Galadriel
  ****

  Slušný velkofilm, který si nehraje na víc než je - jednoduchá, akční, výpravná, zábavná a popcornová podívaná, proložená skvělými hláškami a s cool Willem Smithem. Pokud nečekáte víc a chcete se jen bavit, směle do toho.(5.1.2004)

 • Fr
  ****

  Spousta zajímavejch nápadů a koncert W.Smitha funguje i po letech (a díky DTS nabírá tento film nové kouzlo). Na druhé straně je tu americká agitka na Den nezávislosti a spousta trapnejch keců okolo (,,...od Američanů, chtějí dát dohromady protiofenzívu!" ,,Konečně!"...) A jsou tu dvě možnosti. Buď v klidu sledovat právě W.Smitha, jak musí táhnout těžkou prdel mimozemšťana pouští, nebo se užírat. Já zvolil áčko.(26.6.2007)

 • pan Hnědý
  ****

  Slabší 4*. Je to stupidní, ale zábavný! Vizuální tvorba mimozemského prostředí a Arnoldova hudba je v podkresu = šťavnatá sci-fi americká podívaná, která zaručeně pobaví. Jsou tu momenty k zamyšlení i diskutovatelné předměty, jenže se vše zvrhne v americký závěr pro naivní Američany.(20.2.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Jako v mnoha případech u filmů studia 20th Centrury Fox Films, měli tento své tajné označení na boxech s filmem - jako "Dutch 2". (don corleone)

 • - Studio původně zvažovalo načasování premiéry snímku na Den padlých vojáků, aby se vyhnulo tradičně nelítostnému soupeření o diváky na Den nezávislosti 4. července. (ClintEastwood)

 • - Pověst o kvalitách filmu dorazila i do Bílého domu. Prezident Bill Clinton si objednal soukromou projekci, které se zúčastnili producent Dean Devlin, režisér Roland Emmerich a filmový prezident Bill Pullman. (Bauer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace