Zábavná a milá komedie s dvěma charismatickými herci. Nancy Meyers umí, což mi už dokázala při mém oblíbeném jejím filmu Po čem ženy touží.(1.5.2010)

Asi nejslabší film Nancy Mayers, nicméně stále je to příjemná zábava na úrovni .... Pokud by byla Meryl Streep méně "rozjuchaná" a postava architekta by prošla vhodnějším castingem, dalo by se uvažovat i o vyšším hodnocení ... ale muselo by vám být na čtyřicet :)(25.1.2010)

Cougar Town mě naučil, že 40 je nových 20. A It's Complicated to, že ani život po padesátce není problém. Ok, je to sice film s Meryl, je to film primárně pro ženský, nemám ráda Steve Martina. Ale ten sexy pupkatej Alec Baldwin, to je moje. Navíc je to zásadně vtipný, erotický, nemravný a zábavný filmík :D Takže až budete mít kočky zase návaly, víte, co vám od nich pomůže. A sex s ex to ani nemusí být.(28.2.2011)

Príjemná oddychová komédia, ktorá napotrebuje prísť s jediným originálnym nápadom, pretože má Meryl Streep a Aleca Baldwina. A tí sú božskí.(14.4.2010)

Scénář: Nancy Meyers .. Po Prázdninovém podprůměru, plného hloupých taškařic, přišla Meyers s celkem příjemnou a dobře obsazenou komedií, prudce cílenou na ženy pokročilého věku, kde zaručeně funguje (ověřeno). Sám jsem ji zhlédl bez zádrhelů a nezávazně se i pobavil.(16.1.2010)

• - Natáčení snímku probíhalo od dubna do srpna roku 2009. (jezurka42)

• - Obsazování rolí začalo v roce 2008, jednání s Meryl Streep a Alecem Baldwinem začalo v srpnu. Steve Martin se přidal v říjnu. Další herci byli do snímku obsazeni během roku 2009. (jezurka42)

• - Nancy Meyers se při psaní scénáře nechala inspirovat filmy Caryho Granta, a to např. Jeho dívka Pátek (1940) nebo Příběh z Filadelfie (1940). (Ernia)