Kupodivu nikterak nepříjemný, chvílemi vážně vtipný a v mnoha momentech šokující. Pár peprných dialogů, které překvapí (z úst Streep nebo Baldwina určitě). Povedlo se, nenudilo, pobavilo!(19.1.2010)

S odstupem je to jakžtakž příjemná záležitost, občas zábavná a občas nudná. Scenář je ale tak trochu trapas. Meryl Streep je nudná, Baldwin samolibý a Martin je projistotu úplně nijaký. Naštěstí se vzájemným interakcím daří bavit po větší část filmu.(23.1.2010)

Cougar Town mě naučil, že 40 je nových 20. A It's Complicated to, že ani život po padesátce není problém. Ok, je to sice film s Meryl, je to film primárně pro ženský, nemám ráda Steve Martina. Ale ten sexy pupkatej Alec Baldwin, to je moje. Navíc je to zásadně vtipný, erotický, nemravný a zábavný filmík :D Takže až budete mít kočky zase návaly, víte, co vám od nich pomůže. A sex s ex to ani nemusí být.(28.2.2011)

• Webb

[5/10]4/10(30.12.2010)

Film, který jsem začal sledovat vlastně omylem, když na něj koukaly přítelkyně, sestra a mamka. Čím dál častěji jsem vzhlížel od práce a zhruba po dvaceti minutách jsem už nepracoval. Nějak se to komplikuje dokáže vtáhnout. Ale jakmile se to konečně zkomplikuje, tak už je to spíše jen série docela podařených scének, což na čtyři hvězdičky nestačí. PS: Meryl Streep je tady rozhodně zajímavější a lepší než v Ďábel nosí pradu.(15.3.2010)