• Gilmour93

Is it complicated? Kdepak.. Předpokládal jsem, že Meryl bude samostatná silná osobnost, o jejíž přízeň se bude ucházet dotěrný, slabošský ex-manžel spolu s nějakým citlivým ťulpasem a konec vyšumí do ztracena. A taky že jo.. Ve snobském kabátě oděná romantická komedie se suchopárnými dialogy, prázdnými řečmi a absencí svižného vtipu, kde S.Martin s obličejem napnutým jak cirkusové šapitó je ve vážných momentech komičtější, než když má být komický, Baldwin připomíná srstnatého Kromaňonce, co rád papá smažené mamutí řízky na přepáleném oleji a Adlerovic již plnoletí potomci disponují mentalitou dvanáctiletých dětí. Vidět Alecovu klobásu na Skypu, tak jsem doživotně off line..(25.9.2010)

Asi nejslabší film Nancy Mayers, nicméně stále je to příjemná zábava na úrovni .... Pokud by byla Meryl Streep méně "rozjuchaná" a postava architekta by prošla vhodnějším castingem, dalo by se uvažovat i o vyšším hodnocení ... ale muselo by vám být na čtyřicet :)(25.1.2010)

Nabité, svižné, Meryl je boží a Baldwin už není to, co býval, je to spíš tlusťoučký medvídek, ale pořád to do sebe tak zapadá. Rozhodně koukatelná komedie. Ale k příběhu: cožpak nemůžeme udělat chybu? I dvakrát? Už nebude nikdy odpuštěno? Celý film mi v hlavě blikala světélka naděje, aby pak zhasla? Ten konec měl být jakože happy end? Tak to teda bolí..(5.4.2016)

Myslím, že jsem dost mimo cílovou skupinu tohohle filmu, nicméně i tak mi, přesto že je to samozřejmě jedno klišé za druhým, připadal příjemný a pohodový. Lví podíl na tom má samozřejmě stále svěží a výborná Meryl Streep které velmi zdatně sekundují celkem netradičně obsazení Alec Baldwin a Steve Martin. Příjemný film na nedělní odpoledne, který chvilkově pobaví, potěší, ale na dlouho v hlavně nezůstane.(4.2.2010)

Zábavná a milá komedie s dvěma charismatickými herci. Nancy Meyers umí, což mi už dokázala při mém oblíbeném jejím filmu Po čem ženy touží.(1.5.2010)

• - Scény, ve kterých jsou Meryl Streep (Jane Adler) a Steve Martin (Adam) pod vlivem marihuany, se natáčely několik týdnů. Během této doby se oba protagonisté smáli tak často, až se režisérka Nancy Meyers obávala, zda nebude ve filmu smíchu příliš. (Ernia)

• - Interiér domu hlavnej hrdinky filmári vybudovali na obrovskom broadwayskom pódiu v Brooklyne. Jeho stavba a výber každého doplnku trvali niekoľko mesiacov. (pokerkiller)

• - Proslýchá se, že ratingové ohodnocení R, tedy mládeži do 17 let přístupný jen v doprovodu rodičů, obdržel film od Motion Picture Association Of America především kvůli scéně s marihuanou. (Missa08)