poster

Správci osudu

 • USA

  The Adjustment Bureau

 • Slovensko

  Správcovia osudu

Romantický / Sci-Fi / Thriller / Akční

USA, 2011, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • POMO
  ****

  Sorry, ale keď je niekto predurčený pre niečo velké, nemá sa zdržovať láskou, určenou na utešenie tápajúcich smrtelníkov! :-) Každopádne sympatický žánrový crossover, ktorý ohranú romantickú zápletku umiestňuje do originálneho prostredia a zaujímavým spôsobom ju rozširuje o pútavé úvahy o osude. Týždeň po zhliadnutí zdvíham na 4* kvôli originalite. Byť iného, smutného konca, dal by som ich hneď.(27.3.2011)

 • Kaka
  ***

  Matt Damon málem zapomněl jaké to je mít roli upřímného sympaťáka. Naštěstí umění hrát nezapomněl zcela jistě a byl to hlavně on v páru s výtečně bezprostřední Emily Blunt, který táhle tento prazvláští snímek kupředu. Výtečné dialogy, scénář, dramaturgie. Některé scifi prvky možná zbytečné a celková filozofie snímku lehce "over the top". Ale v ramci inteligentního a nenáročného popkornu spokojenost. Určitě je to výtvor, který ačkoliv je co se námětu týče pomerně originální, nebude mít vyhraněné diváky, ale zaujme široké spektrum hloupé veřejnosti. Ve většině věcí je právě velice nekonfliktní a uspořádaný. Já to vidím možná trochu jako zápor, fanoušci Slunce seno jahody to uvidí jako klad.(25.9.2011)

 • Shushika
  ****

  Richard Kelly by měl mít úředně zakázáno točit... že by na něj už "shora" poslali Nolfiho, aby ho vyšachoval?(24.10.2011)

 • Tuxedo
  ****

  Osudová romance, nekráčející vyšlapanými cestičkami, nýbrž s tvůrčí sebejistotou využívající nastavený sci-fi koncept k pospojování (a odůvodnění) rozličných žánrových atmosfér a stvoření originálního celku. Znamenitá chemie a herectví Matta Damona a Emily Blunt.(5.4.2011)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Stupidní hovadina o neustálých setkání a odloučení. Uplakánka a frndu chtěli rozdělit.... a je z toho film. Dnes se už opravdu točí sračky o všem!(1.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace