poster

Správci osudu

 • USA

  The Adjustment Bureau

 • SK název

  Správcovia osudu

Romantický / Sci-Fi / Thriller / Akční

USA, 2011, 101 min

 • Kaka
  ***

  Matt Damon málem zapomněl jaké to je mít roli upřímného sympaťáka. Naštěstí umění hrát nezapomněl zcela jistě a byl to hlavně on v páru s výtečně bezprostřední Emily Blunt, který táhle tento prazvláští snímek kupředu. Výtečné dialogy, scénář, dramaturgie. Některé scifi prvky možná zbytečné a celková filozofie snímku lehce "over the top". Ale v ramci inteligentního a nenáročného popkornu spokojenost. Určitě je to výtvor, který ačkoliv je co se námětu týče pomerně originální, nebude mít vyhraněné diváky, ale zaujme široké spektrum hloupé veřejnosti. Ve většině věcí je právě velice nekonfliktní a uspořádaný. Já to vidím možná trochu jako zápor, fanoušci Slunce seno jahody to uvidí jako klad.(25.9.2011)

 • Jossie
  ****

  Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí...tedy co to říkám, ne teď vážně, překvapivě hodně mě to bavilo, Emily Blunt mi nikdy nepřišla tak hezká a Matt Damon mě stále utvrzuje v tom, že si vybírá filmy, které mě budou bavit (asi má podobný vkus). Mělo to pěkný a originální námět, jen ten konec mi malinko připomněl Harryho Pottera mixnutého Hancockem.(11.7.2011)

 • Skejpr
  ****

  V mnoha směrech vykradená a ve spoustě dalších zcela originální love story říznutá oldschoolovou thrillerovou školou a skvěle funkčním mysteriózním prvkem. Chemicky dokonale sladěné ústřední duo a ve své odtažitosti naprosto profesionální režie si říkají o pět hvězd, nedosáhnou na ně ale především kvůli uspěchanému konci a banální pointě. Ten film měl mít o dvacet minut víc, potom by i stávající konec fungoval na výbornou. Takhle je pocit Deus ex Machina až příliš neodbytný. Přesto jedno z překvapení roku a mimořádně intenzivní divácký zážitek... P.S.: Miluju Emily Blunt!!(14.6.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Pri nakrúcaní prepašovali Matta Damona v prestrojení za Davida Norrisa na neziskovú akciu Billa Clintona Global Initiative. Kameraman ho sledoval a producenti zatiaľ presviedčali ďalších svetových lídrov, aby sa tiež objavili vo filme. (krasomama)

 • - Několik měsíců po poslední klapce byl natočen nový závěr filmu. (Coldrex)

 • - Súbor Cedar Lake Contemporary Ballet, ktorého člen Benoit-Swan Pouffer robil choreografiu filmu, je známy odvážnymi atletickými pohybmi a spájaním baletu s multimediálnym umením. (krasomama)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace