poster

Vraždy v Yorkshiru: 1983

 • Velká Británie

  Red Riding: In the Year of Our Lord 1983

 • Slovensko

  Vraždy v Yorkshire 3

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Velká Británie, 2009, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • okkac
  ****

  Léta páně 1983 a zmizela další holčička. Tentokráte jsou hlavní postavy právník a jeden ze zkorumpovaných policistů, ve kterém se hnulo svědomí. Třetí díl se hlavně věnuje vysvětlování a ukončování dějových linek z roku 1974. Rok 1980 tu ani není zmíněn a tak, byť je to skvělý díl, působí trochu jako výplň. Zde se nám dostane vysvětlení, co bylo na počátku toho všeho, ale jak dopadnou všechny postavy, to už si musíme domyslet.(3.10.2010)

 • pm
  ***

  Čekala jsem neo-noir, ale trilogie "Red Riding" je spíš drama o korupci v policejním aparátu s prvky politické kritiky, které dávkováním informací vyžaduje diváckou soustředěnost.(19.11.2010)

 • Tommassi3
  ****

  "Na nás a na sever !! Na sever, kde si děláme, co chceme !!"(25.1.2014)

 • LiVentura
  ****

  Zvrhlé, jak jen lidská zrůdná mysl může být.(27.7.2015)

 • Dzeyna
  *****

  Nejlepší z celé trilogie! Rozhodně na tom má zásluhu další, jiný pan režisér. Je zajímavé jak se může na jednom tématicky založeném filmu podílet více režisérů a takhle skvěle se sehrát. Výborná doprovodná hudba! Skvělé dramatické chvilky, originální záběry. Konečně přichází rozuzlení a shrnutí všech událostí a odhalení všech tajemství. Stálo to za to, opravdu napínavé. Je zde i více toho pravého "britského". I Robert Sheehan je tady více než v předchozích dvou dílech, ale má pořád kratší a kratší vlasy, to je jediné, co mi vadilo, takže vážně banalita. Skvělá trilogie o policejní korupci a zazobaných lidech, kteří mají moc.(6.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace