Noční rande

Nočné rande

Date Night

Komedie / Krimi / Romantický

USA, 2010, 88 min

Tři pecky čistě za hodně fajn obsazení, které slibovalo velké věci a potvrzení faktu, že Tina je sexy i bez brýlí.(19.7.2015)

• Malarkey

Už jsem se bál, že se v Americe netočí průměrné komedie. Točí...a tak nějak se mi zdá, že Steve Carell je jejich součástí docela často.(6.3.2011)

• Pethushka

Špatní herci, blbý děj a celkově taková ne příliš vtipná komedie. Jsem ráda, že už to mám za sebou!! V poslední době si přijdu, že jsem si na pana Steve Carella zasedla, ale necítím z něj žádné charisma.(21.11.2010)

Vtipná komédia s dobrými dialógmi, trochou akcie nevyhnutnou k podobnému typu filmu, sympatickou Tinou Fey, o ktorej ešte budeme počuť a vhodnou stopážou robí z tohto snímku slušnú nenáročnú zábavu. A to je niekedy dosť. Dávam 3+(27.4.2010)

• BadoXXII

Málo vtipné a dosť hlúpe. Hlavná dvojka je však sympatická.(10.4.2011)

• - Ve scéně, kdy se Tina Fey chystá do postele, má nasobě tričko Univerzity Viginia, kde gradovala v roce 1992. (HellFire)

• - Jméno klubu Peppermint Hippo je odkazem na epizodu 706 seriálu South Park, kde hlavní postavy hrají mladé detektivy. (HellFire)

• - Pro režiséra Shawna Levyho byl film po snímcích série Noc v muzeu třetím po sobě jdoucím, který obsahoval slovo „Night“ v názvu. (Missa08)