Nastala chyba při přehrávání videa.
 • oje
  ***

  Od Date Night jsem si vzhledem k obsazení hodně sliboval a čekal pořádnej nášup zábavy. Dostal jsem bohužel ale jen průměr s hodně nízkou frekvencí fórků, které alespoň trochu pobavili. Zápletka měla nápad, ale žádný vývoj, a výsledkem je tak sice celkem milá, ale těžce rutinní jednohubka. Carellův potenciál trapného chlápka se nepodařilo příliš zužitkovat a mého oblíbeného komika mohl asi kdokoliv nahradit. Ústřední duo bych si rád zopakoval, ale v jiném scénáři. Podobnou akční komedií s Carrellem je Dostaňtě agenta Smarta. Alternativa: Get Smart.(19.7.2010)

 • teutates
  **

  Chápem (snažím sa chápať no), že sa to páči "senilnejšiemu" (že Elizabeth:) publiku, ale ja som sa teda nezasmial skoro vôbec... neprišlo mi to nejak funny a Steve Carell má za sebou oveľa lepšie role, kde nepôsobil taak... neviem Date Night mi vôbec nesadlo. Osobne? sklamanie, avšak dalo sa to čakať, keď v pozadí stojí sám S.Levy... 5/10 "Špionážni manželia v akcii", dúfam, že nebude pokračovanie...(9.6.2010)

 • moviesfan
  ***

  V herce S.Carell nemám důvěru z předchozích ne zrovna úspěšných filmů. Zde si u mě mírně napravil reputaci, avšak jedinou postavou za zmínku stojí Tina Fey. Tato sympatická herečka filmu prospěla. Wahlberg samozřejmě také, ale ten si zahrál jen minimálně. Komediální příběh poměrně ujde, občas se dostane do fáze "kýčovitosti", ale místy se jedná o dobrou zábavu.(8.6.2010)

 • Yardak
  ****

  Trhlá avšak velice zábavná komediální oddechovka s naprosto výborným castingem vedlejších postav (Wahlberg, Franco, Kunis, Fichtner...). Občas to prostě chce změnu, stereotyp nemůže být stále!:o)) Pro mě nejzábavnější Levy.(22.8.2014)

 • B!shop
  ***

  Ze zacatku docela opruz. Respektive nejen zacatek, ale asi tak hodina deje. Stokrat omletej pribeh o zamene, minimum forku i akce, cely takovy neslany nemastny, Carell nema poradnou prilezitost neco predvest a kde proboha vyhrabali Tinu Fey. Navic je prekonavaj prakticky vsechny vedlejsi postavy, Fichtner jako nadrzenej skorumpovanej uz nevim co, Wahlberg bez trika a obzvlast naprosto ultimatni dvojka Franco a Kunis. Jenze nekdy v momente, kdy nabouraj s dvema autama dohromady, tak dej chytne tempo, jaky mel mit uz od zacatku a vtipne a zaroven akcne to slape az do zaverecnejch titulku. Takze prvni pulka opruz, druha zabavna.(10.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace