poster

Noční rande

 • USA

  Date Night

 • Slovensko

  Nočné rande

Komedie / Krimi / Romantický

USA, 2010, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • predators
  ****

  Wow, tak já jsem se příjemně bavil. Začátek je sice slabší, než dojde na večerní rande. Pak už se jedná místy o svižnou akci, až překvapivě povedenou automobilovou honičku a sedl mi i jindy neoblíbený S. Carell. Možná se ještě z tématu dalo zajít do nějakých extrémnějších situací, ale i tak se toho odehrává hodně, a když poinu prvních čtvrt hodinku, tak jsem se ani vteřinu nenudil. Jo, já bych tohle rande hodnotil jako velmi vydařené... 70%(18.7.2010)

 • Matty
  **

  Na základě předchozího virtuálního oťukávání čekáte příjemný večer s milým, vtipným a inteligentním člověkem… jenže hned od prvních minut to mezi vámi začne drhnout. Nu což, nepřeskočila příslovečná jiskra, noc je ještě mladá, nic není ztracené. S blížícím se rozloučením ovšem sílí vaše tušení, že daná osoba není tou vyvolenou. Její humor je přízemní, povědomí o populární kultuře omezené a nikdy přesně nevíte, na čem u ní jste. Myslí tuhle poznámku vážně? Ne? Tak proč se tváří jako kdyby šlo o život? A pokud vám chce naopak sdělit něco závažného o životních rolích, do nichž se dobrovolně uvězňujeme, třeba těch vtipů na téma vyměšování? Jen v duchu odpočítáváte vteřiny a nakonec rádi zamručíte vlažné „ahoj“ a nastoupíte do svého metra. Shawne Levy, zkazils mi večer, nemám tě rád. 40%(23.9.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Jsem hrdým vlastníkem naivní představy o tom, kterak se budu po padesátiletém soužití se svou vyvolenou procházet v parku, držet se s ní za ruku a stále si rozdávat zamilované pohledy. Ale pokud bych se k tomuto stavu měl probrodit celoživotním nestíháním, dětským terorem a četbou knih o afgánských dívkách dojemně menstruujících v poušti, tak ... bych to stejně udělal. Jsem už zkrátka takový. A jelikož si běžně vztah kořením střelbou, automobilovými honičkami či brutálními krádežemi rezervací v luxusních podnicích, tak mám pro tento snímek dost pochopení.(23.6.2012)

 • woody
  **

  Člověka nejvíce zamrzí ta obrovská promarněná šance, že dva z nejlepších současných komiků (kterým to spolu navíc skvěle klape) se musí upsat zrovna takovéhle nevtipné slátanině, plné keců o fádnosti manželství ... Napsat jim scénář Neil Simon, jednalo by se o zlatý fond.(15.7.2010)

 • teutates
  **

  Chápem (snažím sa chápať no), že sa to páči "senilnejšiemu" (že Elizabeth:) publiku, ale ja som sa teda nezasmial skoro vôbec... neprišlo mi to nejak funny a Steve Carell má za sebou oveľa lepšie role, kde nepôsobil taak... neviem Date Night mi vôbec nesadlo. Osobne? sklamanie, avšak dalo sa to čakať, keď v pozadí stojí sám S.Levy... 5/10 "Špionážni manželia v akcii", dúfam, že nebude pokračovanie...(9.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace