Noční rande

Date Night

Komedie / Krimi / Romantický

USA, 2010, 88 min

• BadoXXII

Málo vtipné a dosť hlúpe. Hlavná dvojka je však sympatická.(10.4.2011)

• Rex Mundi

Steva Carella nemusím vôbec a Tinu Fey asi len v 30 Rock - lebo polovicu tohto filmu som mala chuť ju fackať, až kým nezavrie klapačku. Nemám rada kričiacich a hysterických ľudí, ktorí sa zároveň správajú ako idioti, ale nakoniec som to prežila a musím so škrípaním zubov pripustiť, že ako bláznivá komédia na jedno použitie o dvoch trpákoch a podsvetí New Yorku to vcelku ušlo. Pomohli najmä vedľajšie postavičky - donchuan Mark Wahlberg, sympatická detektívka Taraji Hensonová a duo Franco+Kunisová a.k.a. Taste "here is your home" a Whippit :-D Tí boli lepší ako ústredný pár.(30.8.2010)

Jaká je pravděpodobnost, že se vydáte snad poprvé v životě do luxusní restaurace abyste vybočili z manželského stereotypu a zvrtne se to v boj o život? Jistě, ta pravděpodobnost je velmi nízká, ale jak nám ukazuje tento film, nikoliv nereálná. A jestli z toho vyváznete se zdravou kůží, to už potom záleží na mnoha faktorech. Například nakolik vhodně se jako manželská dvojice doplňujete, jak moc dokážete zachovat chladnou hlavu a vymyslet plán jak se z toho dostat, a v neposlední řadě jsou také důležité vaše kontakty. Když se pak sejde všechno vhodně dohromady, můžete téměř jistě doufat, že se za svítání vrátíte domů a manželský stereotyp bude pryč. Toto je úchvatná komedie, ktará mě ani na vteřinku nenudila, a u které jsem se velice často a hodně hlasitě smál. Bezesporu nejvtipnější zde byly scénka s taxíkem, která byla naprosto geniální, a potom scénka s Jamesem Francem a Milou Kunis, která neměla ani malinkatou chybičku. Když k tomu ještě připočtu hlavní hrdiny v podání Stevea Carella a Tiny Fey, kteří mě dokázali mnohokrát úžasně rozesmát, tak prostě musím říci, že tenhle film nemá chybu a zaslouží si plný počet, protože takhle úžasně jsem se už dlouho nepobavil. Je to za pět hvězd!(30.7.2011)

• HellFire

Dvě slova - nezajímavé a nudné.(11.9.2010)

Rozpočet $55miliónovTržby USA $98,711,404 Tržby Celosvetovo $152,263,880Tržby za predaj DVD v USA $24,786,907 //počet predaných kusov 1,461,297║ až nečakane konzumné, pobavilo, upútalo /65%/(15.1.2011)

• - Pro režiséra Shawna Levyho byl film po snímcích série Noc v muzeu třetím po sobě jdoucím, který obsahoval slovo „Night“ v názvu. (Missa08)

• - Keďže Mark Wahlberg je vo všetkých scénach od pol pása nahý, museli byť natočené veľmi starostlivo, aby nebolo vidno jeho tetovanie Boba Marleyho na ľavom ramene. (erapo)

• - Jméno klubu Peppermint Hippo je odkazem na epizodu 706 seriálu South Park, kde hlavní postavy hrají mladé detektivy. (HellFire)