Noční rande

Nočné rande

Date Night

Komedie / Krimi / Romantický

USA, 2010, 88 min

Trhlá avšak velice zábavná komediální oddechovka s naprosto výborným castingem vedlejších postav (Wahlberg, Franco, Kunis, Fichtner...). Občas to prostě chce změnu, stereotyp nemůže být stále!:o)) Pro mě nejzábavnější Levy.(22.8.2014)

// Distribútor: Fox // Počet premietajúcich kín v USA: 3,374 // Otvárací Víkend v USA: $25,207,599 //(22.1.2016)

• Xmilden

Na film jsem se díval jen díky cameu Marka Wahlberga. Steve Carella upřímně moc nemusím. Žádnému jeho filmu jsem nedal více než 3 hvězdičky. Už od Božského Bruce s rozpaky sleduju jeho rostoucí popularitu. Tady je postaven na jeho "humoru" další film. Film na mě působil jako manželský poradce. Akční dění na place nebudu komentovat, stejně jako "humorné" scénky v titulcích. Já se prostě nesmál.(15.10.2010)

• Malarkey

Už jsem se bál, že se v Americe netočí průměrné komedie. Točí...a tak nějak se mi zdá, že Steve Carell je jejich součástí docela často.(6.3.2011)

Až nemorálně průměrné. Bez akce a šťávy, hlavní zápletka přestane táhnout po dvaceti minutách. Minimum vtipných scének, žádné hlášky, málo vtipu. Wahlberg jako největší hvězda filmu si odříkal šest vět a skončil. Chyba, zrovna jeho postava mohla s dějem něco provést. Zjevně hlavní scéna na diskotéce, až trapně nevtipná. Plus dávám za krátkou stopáž, pár vtipných vět a Wahlberga. 55% 19.07. 2010(19.7.2010)

• - Napriek tomu, že Mark Wahlberg je počas celého svojho účinkovania minimálne oblečený, v titulkoch sa objavuje meno človeka, ktorý sa staral o jeho šatník. (erapo)

• - Pro režiséra Shawna Levyho byl film po snímcích série Noc v muzeu třetím po sobě jdoucím, který obsahoval slovo „Night“ v názvu. (Missa08)

• - Jméno klubu Peppermint Hippo je odkazem na epizodu 706 seriálu South Park, kde hlavní postavy hrají mladé detektivy. (HellFire)