Noční rande

Date Night

Nočné rande

Komedie / Krimi / Romantický

USA, 2010, 88 min

Čekala jsem asi trochu něco jiného, ale vcelku to ušlo, i když víckrát už bych to asi vidět nechtěla. Akční romantická komedie, thriller to není ani náhodou. Řeknu vám, že na nudný předměstský pár se v tom zorientovali docela rychle, já bych byla v háji už v tom Central Parku. Navíc mě tam čekalo překvapení v podobě Leighton Meester a Mily Kunis v hodně malé vedlejší roli. Dávám 3* a poučení z tohohle filmu? Nikdy si neberte cizí rezervace v restauraci a nic takového se vám nestane.(25.9.2011)

....Jsme jen nudný párek z N.Jersey. Slíbil jsem ženě večeři ..... O tom, jak se manželům v nejlepších letech vydařila večeře, při které měli zapomenout na problémy všedního dne. V rámci oživení vztahu si zahrají na detektivy, lupiče, striptéry a prožijí dobrodružství, které jejich manželství minimálně utuží. Tak to prostě je. Film plný manželských problémů nemusí pobavit ty mladší, ani ty, kteří se ve všem chtějí pitvat či zbytečně přemýšlet nad kombinacemi. A nejvíc zklamaní budou ti, kteří se nechtějí smát vtipům o znuděných manželích. Film pro ty starší, kteří uvítají nepřítomnost fekálního humoru a nadchne je krása dříve narozených žen. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Hledám pro sebe a manželku námět na erotické dobrodružství. 2.) Mám ve zvyku zabírat rezervace jiných lidí. 3.) Často navštěvuji klub ,,Mentolový hroch“. 4.) Dusím se doma v oprátce jednotvárnosti. PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ ne(28.9.2010)

Aj z ošúchanej schémy sa dá za istých okolností vyžmýkať maximum. Vďaka dokonale komediálne zladenej dvojici Steve Carell a Tina Fey, rýchlo ubiehajúcim minútam, pútavej autonaháňačke a množstvu zaujímavo obsadených vedľajších rolí nad ktorými zaplesá nielen filmový divák (Mark Wahlberg ale jasne vedie) sa dá Date Night označiť za kvalitnú oddychovku. A pre tých, čo majú väčšie skúsenosti s Levyho tvorbou, môže ísť aj o jeho najlepší film.(8.6.2010)

Dostal som to čo som chcel. Konečne. Lebo väčšina komédii má dobrý trailer, ale skutočnosť je od neho priveľmi vzdialená. Tu som dostal presne to, čo mi bolo sľúbené. Tina Fey má moje sympatie, teším na jej ďalší film.(30.10.2010)

Trhlá avšak velice zábavná komediální oddechovka s naprosto výborným castingem vedlejších postav (Wahlberg, Franco, Kunis, Fichtner...). Občas to prostě chce změnu, stereotyp nemůže být stále!:o)) Pro mě nejzábavnější Levy.(22.8.2014)