Krédom skupiny Drišľak je šíriť humor a dobrú zábavu v nárečí, ktoré sa stalo charakteristickou črtou ich vystúpení. Svoj javiskový program koncipujú tak, aby zaujali a pobavili všetky vekové kategórie. Humor, paródia, vtipné texty a dialógy, chytľavé melódie a predovšetkým „show po východniarsky“ – to všetko je v ich prevedení originálne a neopakovateľné. (oficiální text distributora)

THE_Joko odpad!

Demencia pre dôchodcov v pokročilom štádiu senility, pretože len oni sa vedia povzniesť nad trápnosťami "hraných scénok". Neverím a ani nikdy neuverím tomu, že sa tieto "scénky" dakedy nacvičovali. Ak to nie je 100% "improvizácia rovnako senilných "hercov" tak si hneď teraz nechám štrkáčom uhryznúť pravý semenník. ()

SOLOM.

Je pravda, že jejich smysl pro humor byl dosti zvláštní, ale nejlepší na tomhle pořadu byli hudební vložky a hosté. Dodnes je možné některé díly shlédnout na internetu. A musím říct, že u některých jsem se i pobavil, takže tomu trošku zvednu hodnocení, protože existují mnohem horší pořady ať už z minulosti nebo i ty současné. ()

Marek1991 odpad!

"Vyhodňare" vyvrhli do sveta neskutočnú sprostosť, kde je starý dobrý Ander z Košíc? Veď toto sa naňho nechytalo. Bol by som pokrytec a zapieral by som sám seba, keby som tomuto, čo som nedokázal pozerať dal lepšie hodnotenie. Moja babka to mala ako výplň nudného televízneho vysielania, kedže pre dôchodcov sa od čias Repete nedostáva dobrým programom, teda skôr žiadnym a potom im je dobré všetko, čo sa dá do vysielania. Nepozerateľná a nepočúvateľná hudobná zmeska s humorom, ktorý je dosť trápny. ()

MM_Ramone odpad!

Hudobno zábavná relácia "Drišľakoviny" zaplnila priestor, ktorý sa uvoľnil po tom ako podobní sedláci z pochydernej kapely Senzus ukončili svoju činnosť. Východniarskí burani, združení v skupine Drišľak, tak predvádzajú pred publikom, zloženým prevažne z dôchodcov, svoju idiotskú show. Ich primitívna hudobná produkcia sa strieda s ešte úbohejšími hranými scénkami. Ku tomu si vždy pozvú nejakého hosťa z radou dávno zabudnutých fušerov. Odpad! ()

djsaly

Hudobno-zábavný formát v prime-time DRIŠĽAKOVINY na obrazovkách verejnoprávnej televízie z dielne STV Košice pripravovanej pod taktovkou folkovo-folklórnej satirickej päťčlennej skupiny z východného Slovenska "Drišľak" má stále veľký ohlas u divákov inak si to ani neviem predstaviť, že ešte stále vysielajú v premiére či v repríze! Preto asi musíme platiť koncesionárske poplatky aby sme mohli podporovať takéto relácie! Ach jáj, kde sú tie časy "Senzi Senzusu" a jeho aktívnych divákov v hľadisku ako napr. legendárneho bývalého hokejistu a trénera Jozefa Golonku. Tá 1* je za môj nedobrovoľný príspevok 4,64 EUR mesačne RTVS ()