Nezlobte mimozemšťany

USA, 2008, 90 min

Ryan Humphries

Gary Tomsic
  • Terva

Aneb muži v černém. Vzhledem k omezenému rozpočtu se to bohužel tváří jako mé oblíbené slovo - telenovela. Pár povedených záběrů střídá velké množství nekvalitního filmu. Stupidní dialogy, strašná kamera a zcela nulové herecké výkony. Asi jediné co je na filmu celkem povedené je hudba. A zatím co se potýkám s myšlenkou zda je to parodie nebo volovina, podvědomí mi říká, abych to vypnul. Já jsem však zvědav, kam až to dojde a jak vypadají ti mimozemšťané. Držel jsem se fest a chce to hodně kuráže k dokoukání.(31.3.2013)

• MMR

Ehm... No to je děs :-D Někdo si asi myslí, že je vtipný. Ale jenom myslí, že :-)(5.8.2011)

• Smok

To, že je táto komédia nevtipná - to by som ešte nejak odpustil. Sem tam sa to totiž stáva aj pri zdarilejších kúskoch. To, že je ale navyše neskutočne trápna svojimi kŕčovitými pokusmi o vtipy nasilu (ktoré samozrejme nevychádzajú) s so všadiaľ trčiacou lacnotou, to už neprepáčim. Jeden z filmov, ktoré už nikdy nechcem vidieť.(18.12.2010)

• Easykk

Já blbec zas jednou udělal chybu a nepodíval se na ČSFD co že si to beru domu...za takovéhle filmy bych tvůrce zatkl, posadil je hezky do křesla a nechal je na to koukat tři dny a tři noci dokola...třeba by se poučili až by jim mozek po pouhých dvaceti minutách šílenstvím vytekl ven ušima a dal se na zběsilý útěk s následnou honičkou přes pět států a finální přestřelkou na pobřeží předtím než by uplaval na jiný kontinent....tam se třeba točí lepší filmy.(2.3.2010)

• maverick10

Tak jsem si pustil Sounds. Chvili film bezel a dle desive kamery jsem si po 10 minutach rikal, sakra kdy uz se nejaka ta baba svlikne!!! Po te co jeden blbec delal ze leze po skale, jsem teprve pochopil, ze se nejedna o porno, ale o jakousi blaznivou parodii. No popravde blazni tam byli vsichni, asi jako kdyz na konkurzu sezenete par hercu, jejichz ukolem je, aby celej film ze sebe delali mentalne postizeny dementy. Scenarista asi trpel utkvelou predstavou, ze vecne opakovani dialogu: "Co je to." "Nevím!" , je treskute zabavne! Na filmu je videt, ze veskery rozpocet se skladal z minci v rozbitych prasatkach a v kapesnych na svacinu. Chrochtam blahem pred takovyma filmama - bridilstvi je totiz desne zabavna vec!!!(26.11.2011)