poster

Nezlobte mimozemšťany

 • USA

  Sounds

Komedie / Sci-Fi

USA, 2008, 90 min

Režie:

Ryan Humphries

Kamera:

Gary Tomsic
(další profese)
 • Terva
  *

  Aneb muži v černém. Vzhledem k omezenému rozpočtu se to bohužel tváří jako mé oblíbené slovo - telenovela. Pár povedených záběrů střídá velké množství nekvalitního filmu. Stupidní dialogy, strašná kamera a zcela nulové herecké výkony. Asi jediné co je na filmu celkem povedené je hudba. A zatím co se potýkám s myšlenkou zda je to parodie nebo volovina, podvědomí mi říká, abych to vypnul. Já jsem však zvědav, kam až to dojde a jak vypadají ti mimozemšťané. Držel jsem se fest a chce to hodně kuráže k dokoukání.(31.3.2013)

 • Malarkey
  odpad!

  Sračka ! Hlavně si to v trafikách nekupujte, čekal jsem kravinu, ale u které bych se alespoň od srdce pobavil, ale u tohodle to fakt nejde. Je to strašný !!!! Horší komedii jsem snad v životě neviděl, a jestli jo, tak je to hodně dlouho a radši jsem na ní zapomněl.(3.6.2009)

 • ecceHOMMO
  odpad!

  RÝCHLO DAJTE RUKY PREČ OD TOHOTO TU!!!!!!!!....paródia??...a ja som myslel, že v paródii ide hlavne o vtip a humor ( čo je mnohokrát na úkor deja)....ale tu žiaden humor nieje.....toto nie je paródia toto je DEMENCIA....( v iných parodiách sú aspoň dáke trápne akože vtipné skeče...tu vtip ako taký a ani pokusy oň niesú)...v žiadnom prípade nepozerať!!!!......iba ak by ste chceli niekoho utýrať k smrti.....asi najhorší film aký som kedy videl....(17.6.2009)

 • DarkDemon
  odpad!

  Mám za to, že když dávám tomuto amatérskému paskvilu hodnocení „odpad“ tak tím urážím pár docela dobrých filmů ... něco tak stupidního si žádá a definuje zcela novou kategorii.(1.7.2009)

 • SOLOM.
  odpad!

  tak tomuhle se nedá říct jinak, než úplný shit!!!(16.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace