Nezlobte mimozemšťany

USA, 2008, 90 min

Ryan Humphries

Gary Tomsic
  • Ev.D.

Tak tohle je absolutní DĚS, hnus a tolik sprostých slov ,který ani představit nejdou . Nejhorší ,,film" mýho života. Větší sračka se vážně nenajde. Stačí mi narazit na název filmu a už se mi to vrací. Tak znechucená jsem snad nikdy nebyla. Nejhůře promarněných 90 minut mého života. Řeknu vám ,že s tohodle patvaru budete při nejlepším do konce svýho života psychicky labilní. Absolutně žádnej děj, jen pár debilů v lese ,kterým z břicha vyleze něco jako shnilej maxi salát. Že 7 % ? A děláte si ze mě prdel, to si nezaslouží ani 0. Mohli by tohle ,,dílo" používat místo eletrickejch křesel určitě by to mělo větší účinek stačí 5 minut a vsadím se ,že dotyčný vyklopí i to co neví. Jedno dobré poučení, nekupujte si filmy bez toho aniž by jste se podívali na čsfd, nikdy. Toho kdo tohle vymyslel by měli zavřít, vykuchat, pověsit a desetkrát přehrát tuto k*******u. Největší urážka Odpadu! v dějinách databáze. UŽ NIKDY VÍCE !!!!(18.3.2012)

• Malarkey

Sračka ! Hlavně si to v trafikách nekupujte, čekal jsem kravinu, ale u které bych se alespoň od srdce pobavil, ale u tohodle to fakt nejde. Je to strašný !!!! Horší komedii jsem snad v životě neviděl, a jestli jo, tak je to hodně dlouho a radši jsem na ní zapomněl.(3.6.2009)

• ecceHOMMO

RÝCHLO DAJTE RUKY PREČ OD TOHOTO TU!!!!!!!!....paródia??...a ja som myslel, že v paródii ide hlavne o vtip a humor ( čo je mnohokrát na úkor deja)....ale tu žiaden humor nieje.....toto nie je paródia toto je DEMENCIA....( v iných parodiách sú aspoň dáke trápne akože vtipné skeče...tu vtip ako taký a ani pokusy oň niesú)...v žiadnom prípade nepozerať!!!!......iba ak by ste chceli niekoho utýrať k smrti.....asi najhorší film aký som kedy videl....(17.6.2009)

• Smok

To, že je táto komédia nevtipná - to by som ešte nejak odpustil. Sem tam sa to totiž stáva aj pri zdarilejších kúskoch. To, že je ale navyše neskutočne trápna svojimi kŕčovitými pokusmi o vtipy nasilu (ktoré samozrejme nevychádzajú) s so všadiaľ trčiacou lacnotou, to už neprepáčim. Jeden z filmov, ktoré už nikdy nechcem vidieť.(18.12.2010)

• Terva

Aneb muži v černém. Vzhledem k omezenému rozpočtu se to bohužel tváří jako mé oblíbené slovo - telenovela. Pár povedených záběrů střídá velké množství nekvalitního filmu. Stupidní dialogy, strašná kamera a zcela nulové herecké výkony. Asi jediné co je na filmu celkem povedené je hudba. A zatím co se potýkám s myšlenkou zda je to parodie nebo volovina, podvědomí mi říká, abych to vypnul. Já jsem však zvědav, kam až to dojde a jak vypadají ti mimozemšťané. Držel jsem se fest a chce to hodně kuráže k dokoukání.(31.3.2013)