Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Viktooorka
  ****

  Tak jako si mě Mel získal ve Statečném srdci, tady tomu není jinak jen s tím rozdílem, že zde se mi v záchvatu breku nedělají bubliny u nosu! Téma válek, kde umírá tisíce lidí, i těch nevinných, mě dokáže vždycky chytit za srdce, že je mi všelijaký americký patos u prdele! Takže všechny srdcervoucí scény probrečím jak se patří a vůbec se za to nestydím, klidně i několikrát do roka :o)(10.9.2010)

 • Djkoma
  **

  Film R. Emericha .... patos, patriotismus a jeho další oblíbené věci. Průměrné bitvy. Až moc kladný, neohrožený a nesmrtelný Gibson. Mladý a mnou neoblíbený Ledger. A skvělý záporák J. Isaacs. Tot vše... Dal by se tu najít pohled na koloniální války, ale přijde mi silně zkreslený pro účely filmu, takže pokus o hlubší historickou poznámku bych raději nechal stranou.(30.7.2004)

 • Jamal
  ****

  Historické příběhy miluji ač jsou sebehorší, :: ))(21.11.2005)

 • Chupacabre
  *****

  Výtečně. Film jak má být. Dokonalé scény, perfektní herecké obsazení a opět božská hudba. Co víc si přát ...(26.11.2007)

 • paascha
  *

  Fanatický modroočko začíná pomalu, ale jistě aspirovat na členství v klubu mých největších neoblíbenců, známém pod jménem Top Shitters. Za scénář nemůže, režii zprasil Emmerich, ale jinak...(31.10.2011)

 • - Mel Gibson trval na tom, že jeho postava bude mít sedm dětí, namísto původních šesti. On sám jich totiž také měl sedm. (cariada)

 • - Heath Ledger, který dostal jednu z vedlejších rolí, na konkurzu s režisérem Emmerichem zahanbeně odešel, jelikož se mu to vůbec nepovedlo. Manažer castingu, který ale věděl, že má talent a že ženy tohoto Australana milují, režiséra pozdržel a zavolal si Heatha na druhé čtení a tentokrát Heath udělal dobrý dojem a získal roli Gabriela Martina. (Zdroj: Kniha Heath Ledger - Ilustrovaná biografie, Chris Roberts). (Pavlínka9)

 • - Patriot je po filmu Statečné srdce (1995) již druhým filmem, kde Mel Gibson hraje postavu bojující za svobodu a pomstu Angličanům. (Beckett51)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace