Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Segrestor
  odpad!

  Ježišku na křížku, to bylo ale trapné. Ale zas, v řadě amatérské tvorby, vzhledem k délce filmu, to celkem šlo. Ale obdivuji každého, kdo vydržel koukat celou dobu, na tuhle tydýtovskou panelstory. S plejádou takových herců by se jistě dalo vyšťouchat něco mnohem zábavnějšího a chytřejšího. Zvláštní, kam až dokráčel český film plný tzv. legend. Takže, tradičně: Quo vadis, český filme? In vulva, pane Segrestor, in vulva.(21.9.2015)

 • Marthos
  *

  Gerontofilní pseudoblábol. Maximální zneužití a využití všeho a všech. Odmítám. Odsuzuji. Vyloučeno. Neexistuje. Tomáš Magnusek je obsesivní deviant.(22.5.2010)

 • formelin
  odpad!

  Ve všech směrech špatný film. Je mi teda líto těch legend českého filmu že do toho vůbec šli, ale mne to vlastně ani popravdě v dnešní době nepřekvapuje... Ten co stál za kamerou by si měl najít jiné povolání, protože neumět ani zaostřit, to je teda ostuda, nevěřím že by to bylo myšleno záměrně...(22.11.2009)

 • argenson
  **

  Každá kinematografie má čas od času záslužnou potřebu natočit film vzdávající hold starší herecké generaci ve stylu "dokud jsou ještě tady". Pamatuju si, když byl můj dědeček v osmdesáti letech na maturitním srazu, sešli se tam tři. To je podle mě realita, takže tady to poměrně početné seskupení vitálních dědečků a babiček působilo nevěrohodně. Na druhou stranu Libuše Švormová ke svému závěrečnému monologu potřebovala početné publikum, to je jasné. Nakonec, jako poslední role Zity Kabátové to není úplnej průser.(12.7.2012)

 • honajz
  ****

  Tam, kde Alice Nellis skončila, Magnuskovy scénáře pokračují. Na Roberta Sedláčka tedy nemá ani náhodou, ale to je jiná liga. Přesto je to celé velmi lidské téma, šikovně podané, a s nástupem Libuše Švormové na scénu svěží. Nevím, jestli humorné scénky a jemné špílce jsou přímo ve scénáři, nebo je dodali herci či sám režisér, ale jen pomáhají filmu držet tempo. Chápu, že téma "gerontů", jak se dnes s oblibou říká, nikoho netáhne, máme přece kult mládí a krásy a metrosexuality... ale i z těch krásných mladých lidí budou časem geronti, pokud se nezabijí předčasně při nějaké adrenalinové jízdě. A pokud máte kladný vztah ke svým babičkám či dědečkům, film může vás i je příjemně potěšit.(1.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace