Tam, kde Alice Nellis skončila, Magnuskovy scénáře pokračují. Na Roberta Sedláčka tedy nemá ani náhodou, ale to je jiná liga. Přesto je to celé velmi lidské téma, šikovně podané, a s nástupem Libuše Švormové na scénu svěží. Nevím, jestli humorné scénky a jemné špílce jsou přímo ve scénáři, nebo je dodali herci či sám režisér, ale jen pomáhají filmu držet tempo. Chápu, že téma "gerontů", jak se dnes s oblibou říká, nikoho netáhne, máme přece kult mládí a krásy a metrosexuality... ale i z těch krásných mladých lidí budou časem geronti, pokud se nezabijí předčasně při nějaké adrenalinové jízdě. A pokud máte kladný vztah ke svým babičkám či dědečkům, film může vás i je příjemně potěšit.(1.5.2011)

• Marthos

Gerontofilní pseudoblábol. Maximální zneužití a využití všeho a všech. Odmítám. Odsuzuji. Vyloučeno. Neexistuje. Tomáš Magnusek je obsesivní deviant.(22.5.2010)

• mchnk

Kdyby to Vlado pojal jako středometrážní snímek o zhrzenosti jedné, bývalým režimem na kolena sražené, důchodkyně, která se po přehnaně dlouhých letech dovolává lidské spravedlnosti mezi svými spolužáky, bylo by to dost slušné, zbytečně nenatahované drámo, které se na konci nepochybně odehrálo. Ale ne, scenárista je jasný, a proto nesmí chybět nucený, nesmyslný humor, neskutečně tragičtí neherci, Magnuskovi kočovní oblíbenci, kdejaký známý ksicht a skrytě viditelné reklamy sponzorů. Vedlejší casting je jedna velká tragedie. V životě nepochopím, jak se mohl rejpal z Černých ovcí pustit do celovečerního filmu, a to ještě se starou, hereckou elitou. Pomiňme fakt, že ne každému bylo v době natáčení kolem 80ti let, to už tak ve filmech bývá, ale pominout fakt, že si toto vzali dobrovolně na triko dva absolutně nezkušení, filmoví tvůrci, již v mých očích nelze. Neskutečně odfláknutý potenciál. Z respektu k hercům dávám dvě.(24.9.2013)

• formelin

Ve všech směrech špatný film. Je mi teda líto těch legend českého filmu že do toho vůbec šli, ale mne to vlastně ani popravdě v dnešní době nepřekvapuje... Ten co stál za kamerou by si měl najít jiné povolání, protože neumět ani zaostřit, to je teda ostuda, nevěřím že by to bylo myšleno záměrně...(22.11.2009)

• Skip

Téma by to bylo zajímavé a jistě stále aktuální, ale jaksi se ho nepodařilo moc dobře zpracovat. Některé výkony našich herců starší generace jsou velmi dobré a jiné zase sklouzávají skoro k trapnosti, přičemž těch druhých je bohužel víc.(20.2.2013)