• Allien.9

První díl jsem dokoukala bez větších problémů, ale tady už jsem měla vážně co dělat. Nájemný vrah na Moravě? To jako vážně? To už ani nejde brát jako komedii, proboha...(4.8.2014)

• Arbiter

Sem se nudil.(13.11.2011)

„Lepší je si to posrat podle svýho, než podle toho, co ti raděj ty druhý “.(22.12.2009)

• PinokKio

Nastavovaná kaše. Tvůrci si bohužel nepovšimli, že doba grotesek, kdy stačilo jen někam padat a běhat jako tady je pryč. Čekal jsem, že mi dvojka kromě fajn muziky přinese alespoň nějaký příběh, bohužel se tak nestalo. Spousta věcí zůstala nevysvětlena (co ten tajemný sklípek?) či nakousnuta. Těžko říct, jestli by mi více nedalo hodinu a půl sledovat nějaký atletický závod, kde se mi to neustálé běhání může i líbit. Slabších 40%.(4.5.2010)

Ne tak hrozný, jak jsem si myslel, ani ne tak dobrý jak jsem doufal, ale celkem příjemná nenáročná podívaná se s klenicí vína.(22.6.2010)

• - Během natáčení padlo 3 423 klapek a vytočilo se úctyhodných 94 257 metrů filmové suroviny. (Taninaca)

• - Pokračování úspěšné jedničky vydělalo celkově 37,8 milionů Kč, zatímco první díl "jen" 31,2 milionů Kč. (pavlikv)

• - Lubomír Lipský má v tomto filmu svou jubilejní stou filmovou roli. (Taninaca)