poster

2Bobule

 • anglický

  2Grapes

Komedie / Romantický

Česko, 2009, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Webb
  odpad!

  Zatímco jednička šmakovala na úrovni laciné české klasiky krabicového vína Poezie červená s nevýraznou chutí a karamelovým zápachem, dvojka je už jenom hnusný krabicový víno značky Vino de Mesa, ve kterém se skrývá pravé nefalšované koncentrované zlo. Degustace tohoto "vína" mi trvala asi nejdéle, a to z jednoho prostého důvodu. Smrad z tohoto patoku mi dlouho bránil otevřít ústa a svlažit jím už tak dost ztrápenou dutinu ústní. Jestli chcete vědět, jak chutná peklo, tohle bude ta nejlepší volba. Absolutně nejhorší z nejhorších s chutí nefalšovaného hovna zabaleného v použitý gumě.(2.5.2010)

 • predators
  *

  No to byl běs! Zdálo se mi to nebo tam opravdu všichni chlastali a na hraní se vykašlali? Nulový příběh a o nějakém humoru zde nemůže být taky žádná řeč! Doufám, že už nás nečekají žádné další bobule! 10%(5.5.2010)

 • Enšpígl
  ****

  Ten akční začátek mě vystrašil jak malýho ratlíka. To se vůbec do podobnýho filmu proboha nehodí. Naštěstí pak dal asi někdo režisérovi bylinný čaj a to mu zklidnilo rozbouřené hormonky. Ke zbytku filmu nemám výtku. Dobře jsem se pobavil, musím říct, že až nečekaně dobře, protože jména jako Krampol nebo Korn nebudí moc důvěry. Hodnotit jejich herecké výkony nemá v podobném druhu filmu asi smysl. Možná je potřeba pochválit Terezku Voříškovou, že se rozešla v reálném životě s K. Hádkem a tím se uvolnila pro mě. Protože K. Hádek je možná lepší herec než já, ale jinak jsem všeobecně lepší já a Terezka si to konečně uvědomila. Jenom a teď apeluju zejména na neuživetele CSFD, nenechte se zvyklat zdejším hodnocením. Přečtěte si třeba komentáře uživatele STA a bude Vám hned jasný, co za lidi tomuhle filmu dají odpad. Do toho je třeba připočíst výroky na zdejších diskuzí typu "současný český komedie se líbí jen lidem co koukají na TV Nova a nemají žádný vkus" a rázem máme na světě samozvaný elitářství jakých - si náctiletých artových pseudointelektuálů, co se snaží být arbitrem divákova vkusu a tak zapůsobit jeden před druhým. 2Bobule je komedie, která vyvolá i v podzimních dnech vzpomínky na to vrcholně sexy období zvané léto a určitě pobaví , někdy víc, někdy míň a to mě u podobnýho filmu bohatě stačí. Film je spíše na tři hvězdy, ale v rámci vyvažování přidávám na plynu.(26.10.2009)

 • Niktorius
  *

  "Tak na Moravu já nejedu!" chce se mi křičeť spolu s Juró Krampolovym, dyž čučim na 2Bobule a vidim, jak divná a zvrácená zemňa to mosi byť. Všude samé stréc v kroju, co kolem háže fóry jak v Kameňáku, baráky só tam napojeny na jediné jistič a děvčice se dokážó zamilovať až potym, co jejich galáni spadnó do vody. A že se dá natočiť tak zfušovaná scéna, jako je úvod do totoho filmu, tož to sem dosuď nečul.(10.11.2009)

 • castor
  *

  Hodně rozpačitých výrazů jsem během projekce zřejmě vystřídal. Vždyť i ta Krajčova ústřední píseň je složitější, než celý tenhle pokus o situační komedii. První minuty jsem si navíc myslel, že jsem si omylem pustil čtvrtý díl Kameňáku. Řemeslně slušná a atmosférou dokonce velmi příjemná jednička mile překvapila. Dvojka nicméně sklouzla k tak lacinému nevkusu, až je mi za tvůrce hanba. Tomáš Bařina, režisér jedničky, nepovažoval diváky za úplné idioty, nenutil je rudnout hanbou v sedačkách, držel si relativní nadhled a tu a tam bavil. Přiživení na prvním díle je evidentní, každopádně jakým způsobem, tak to je mi záhadou. Na scénu se totiž vrací nejen ústřední trio, ale přichází také (bohužel) Jiří Krampol, Jana Švandová nebo nájemný vrah Jiří Korn. A scénář, který je tak prázdný, až z toho bolí břicho. A z výše zmíněné trojice naskakuje kopřivka. Jen málokdo je přirozený (snad jen Václav Postránecký nebo upozaděná Tereza Voříšková), se zbytkem je to hodně trpké setkání. Nefunguje snad ani jedna linie (snaha zabijáka Tichého, trhliny ve vztahu Honzy a Kláry, otravné mentorování pana Lipského, rádoby situační humor se sousedem, nahánění budoucího zetě). Nestínám hlavu téhle krabicové rychlokvašce jen třeba proto, že je to snazší než chválit, nebo že jde o český film. To vůbec ne. 2Bobule jsou jednoduše dějově mizerné, odfláknuté a absolutně nemyslící na diváka, což mrzí dvojnásob!!(13.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace