• becki_tu

Slabý odvar skvělé jedničky, tentokrát navíc s mafiánem Krampolem, podivným zabijákem Kornem, trapnou Švandovou a s jinak starými známými postavami z prvního dílu, jejichž potenciál, zábavnost a forma právě druhému dílu nejvíc chybí. To samé se dá říct i o režii a scénáři, který spíš působí jako sloh žáka sedmé třídy na téma "Co jsem dělal o prázdninách". 2Bobule nejsou ničím jiným, než vydařeným marketingovým tahem, který měl za úkol opět přilákat diváky na osvědčenou značku a místo toho servíruje průměrné krabicové víno z vesnické sámošky.(16.5.2010)

• Tetsuo

Film trpící únavovým syndromem. Nejzbytečnější hodina a půl, kterou jsem letos strávil v kinech. Jestli jednička bylo "navoněné nic", které v hodně vstřícných divácích navodí nějakou letní pohodu, tak dvojka je absolutní nic umocněno na druhou (a la "Vědomosti vaší dcery se rovnají nule. Pro postup do dalšího ročníku je třeba, aby je minimálně zdvojnásobila".). Nepředpokládám, že libovolný ze zúčastněných tvůrců mohl mít dojem, že dělá dobrý film. Nad scénářem muselo být každému jasné, že jde jen o rozředění původního konceptu "uděláme český Dobrý ročník, víc pro teenagery". A naředěno je to tak, že už tam nezbylo cokoli atraktivního. Jestli letošním nejhorším filmům - Operaci Dunaj a Ulovit miliardáře - aspoň šlo o to něco sdělit, tak u 2slow 2tedious 2Bobulí šlo všem akorát o to shrábnout honorář a potlačit stud, že v tom účinkují.(20.10.2009)

• Lenny.M

Jednička super, co bylo tohle?(15.7.2010)

• 666teen

Rulanda zvaná šedá, špek a jiné dobroty. Hádek s Voříškovou budou mít hezký děti. Já si nechám svoje. Víno, děti i špeky.(18.8.2013)

• Niktorius

"Tak na Moravu já nejedu!" chce se mi křičeť spolu s Juró Krampolovym, dyž čučim na 2Bobule a vidim, jak divná a zvrácená zemňa to mosi byť. Všude samé stréc v kroju, co kolem háže fóry jak v Kameňáku, baráky só tam napojeny na jediné jistič a děvčice se dokážó zamilovať až potym, co jejich galáni spadnó do vody. A že se dá natočiť tak zfušovaná scéna, jako je úvod do totoho filmu, tož to sem dosuď nečul.(10.11.2009)