Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty

Mačky a Psi 2: Pomsta Kitty Galore

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA / Austrálie, 2010, 79 min

• korbitch22

Film s mluvícími zvířátky, který není ani infantilně vtipný, natož opravdu vtipný.Odkazy na všelijaké filmy zcela k ničemu, dítě to nepochopí a dospělý se tomu nezasměje.Sterilní rutina a o proti opravdu zdařilé jedničce fakt mizérie.35%.(9.2.2014)

Tak si po dlouhé době nadhodnotíme. Úvodní titulky ve stylu Bond, odkaz Batmana, Terminátora a Cobry, kocour alá Hanibal, zfetované kočky, štěňátka a koťátka, hláškující holub (který pokaždé když otevřel zobák, zabodoval), myška Dobrota (naprosto k sežrání) a ty psí oči! mě celých 90 minut bavili a to bez přestání. Měla bych se stydět, že se mi to líbilo? Nestydím! Klidně bych se na to koukla znova, páč při pohledu na prohnanou Kitty si připadám taková nádherná :o) „Vážně při drbání škubeš packou jako na kolobrňdě?“(15.4.2011)

Není to žádný zázrak, ale vyloženě nuda taky ne. V ústředí MEOW bych chtěla pracovat.(9.12.2010)

• ABLABLABLA

Zdá se mi to nebo je druhý díl opravdu lepší než první? Ne nezdá, což je velmi divné. Každopádně film, co se týče technické úrovně, se posunul na jiný level (konečně ty zvířata nepůsobí tak strašidelně), a i námětově se mi to líbilo více než první díl. Spolupráce psů, koček, myší a ptáků? Proč ne:)(22.3.2012)

Rozpočet $85miliónovTržby USA $43,585,753Tržby Celosvetovo $112,482,845Tržby za predaj DVD v USA $8,864,872 //počet predaných kusov 505,726 ║ Prežil som bez väčšej újmi, až nadmieru tomu pomáha Slovenský dabing, príbeh nič moc ale občas tam niečo pobaví a nepôsobí to až tak otravne ako pôvodne naznačovala ukážka k filmu. /videl v kine 3D verziu: 40%/(17.8.2010)