Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty

Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore

Mačky a psy 2: Pomsta Kitty Galore

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA / Austrálie, 2010, 79 min

Mně to bavilo a až na pár ukecaných pasáží to mělo šmrnc. Animace není vždy skvělá, ale o to tady snad ani nejde. Naprosto souhlasím s komentářem gr8 escap. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/jako-kocky-a-psi-pomsta-prohnane-kitty.html(31.10.2010)

• Carljack

Tohle pokračování je nuda :( Myslel jsem si že jdu na opravdu dobrý film a přitom jsem se koukal na film který mě od začátku nudil v polovině jsem usínal a na konci jsem čekal na konec. 3* jsou přiměřené ale na to jak jsem se nudil jen 2* Prostě strašnej film Díky bože že už to skončilo.(29.8.2010)

Měl jsem dlouhá léta psa než zemřel, dnes mám kočku. Je mezi nimi tolik rozdílů, ale jedna shoda. Milovali, či milují svého dvounohého přítele. A tom je vlastně celá zápletka filmu. Jelikož jde o lidi, musí se psi a kočky spojit poprvé v historii aby porazili mstící se prohnanou kočku Kitty.... Už jen tato zápletka nabízí celou řadu vtipných třecích ploch mezi jednotlivými ,,agenty". Děti (i dospělé) jistě potěší vtipná a povedená animace všech zvířecích hrdinů a filmoví fandové zde najdou nejeden odkaz na jiná díla ze škatulky filmů akčních, špionážních, či thrillerů, slavného 007 nevyjímaje.... Dabing super a ten kdo dělal překlad si hodně pohrál s možnostmi češtiny a posunul snímek ještě o stupeň výš, průpovídky hrdinů byly vtipné a na úrovni díky čemuž se celá rodina dobře bavila - ač film byl pořízen primárně pro syna. Tohle očekávám od rodinného snímku. Velmi milé překvapení! Dávám plné 4 hvězdy! * * * *(27.11.2011)

• predators

Strašné! Stop mluvícím psům a kočkám ve filmovém průmyslu! 10%(31.1.2013)

• Don Jebal

Rozpočet: 85 000 000 $ Otvárací Víkend: 12 279 363 $ (v 3 705 Kinách) Tržby USA: 112 483 764 $ Tržby Celosvetovo: 112 483 764 $(15.5.2012)

• - Je možné všimnout si, že bílý kocour Zvoneček má na obličeji masku Hanibala Lectera. (fiLLthe3DD)

• - Spoiler: Veliká kočka jménem Tlapa "Paws",je díky své roli a kovovým zubům (jedinou viditelnou kovou částí, než se prozradí, že je robot) parodií na padoucha Zuba "Jaws" (Richard Kiel) z filmů o agentovi 007 Jamesi Bondovi (Špion, který mě miloval (1977) a Moonraker (1979)). Oba jsou vysocí a zavalití s kovovými zuby stejného tvaru. (PECHY15)

• - Jméno kočky Kitty Galore je připomínkou "bondovky" Goldfinger (1962), kde se bondgirl jmenovala Pussy Galore (Honor Blackman). Šéf kočičí tajné služby se jmenuje Lazenby po představiteli agenta 007 Georgi Lazenbym. (superbond007)