poster

Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty

 • USA

  Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore

 • Slovensko

  Mačky a Psi 2: Pomsta Kitty Galore

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA / Austrálie, 2010, 79 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SeBig
  ***

  Takže nový kočko-psí-ptačí bondovka? Moc se mi libilo jak to napodobuje bondovky hlavně ty začáteční titulky. Soundtrack by byl dobrej kdyby byl original a né nagdákanej od někoho jinýho viz Born to be Wild a Why Can´t we be friend...asi na original neměli prachy..co se týče příběhu? Zase ten typ hlavní hrdina musí zastavit šilenou micinu co chce ovládnout svět je to sice už ochozené ale stejně je to pro děti tak co..nic jsem nečekal ale ono to bylo i nakonec dobrý pár vtipných scén a Chris O´donnel kterýho jsem bez batmana nepoznaval...pruměr(15.3.2011)

 • ABLABLABLA
  **

  Zdá se mi to nebo je druhý díl opravdu lepší než první? Ne nezdá, což je velmi divné. Každopádně film, co se týče technické úrovně, se posunul na jiný level (konečně ty zvířata nepůsobí tak strašidelně), a i námětově se mi to líbilo více než první díl. Spolupráce psů, koček, myší a ptáků? Proč ne:)(22.3.2012)

 • Viktooorka
  ****

  Tak si po dlouhé době nadhodnotíme. Úvodní titulky ve stylu Bond, odkaz Batmana, Terminátora a Cobry, kocour alá Hanibal, zfetované kočky, štěňátka a koťátka, hláškující holub (který pokaždé když otevřel zobák, zabodoval), myška Dobrota (naprosto k sežrání) a ty psí oči! mě celých 90 minut bavili a to bez přestání. Měla bych se stydět, že se mi to líbilo? Nestydím! Klidně bych se na to koukla znova, páč při pohledu na prohnanou Kitty si připadám taková nádherná :o) „Vážně při drbání škubeš packou jako na kolobrňdě?“(15.4.2011)

 • Hanyou
  ***

  Není to žádný zázrak, ale vyloženě nuda taky ne. V ústředí MEOW bych chtěla pracovat.(9.12.2010)

 • Malarkey
  ****

  První Jako kočky a psi jsem viděl a líbili se mi za čtyři hvězdy. Stejně tomu tak je u jejich pokračování, které se nese v naprosto stejným duchu. Ale pokud máte rádi zvířata a máte chuť se odreagovat, odpočinout a příjemně pobavit, tak proč ne. Narážky na hromadu Hollywoodských borců si vždycky zaslouží pozornost. A když je to natočené mile, tak není co řešit.(29.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace