Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty

Mačky a Psi 2: Pomsta Kitty Galore

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA / Austrálie, 2010, 79 min

• Chrustyn

Hloupé ale chvílemi zábavné pokračování hloupého filmu, který je primárně určen pro mladší část publika. Dětská část se určitě výborně pobaví a některé části jim přijdou i dost napínavé ale pro ostatní film nabízí příliš málo a parodování "Jamese Bonda" a "Mission:Impossible", (o "Mlčení jehňátek" se raději nevyjadřuji) které děti nepochopí, určitě rodiče nepřesvědčí o tom aby se na film se svými ratolestmi podívali. Ale závadné to určitě není.(28.11.2010)

Why can´t we be friends?(26.10.2010)

Titulky stylizivané do legendárního Jamese Bonda byly hodně povedené. Opravdu mě navnadily a musím říct, že nezůstalo pouze u návnady, protože jsem se bavila. Kitty byla kočičí psychopat jak se patří.(29.11.2010)

Není to žádný zázrak, ale vyloženě nuda taky ne. V ústředí MEOW bych chtěla pracovat.(9.12.2010)

Takže nový kočko-psí-ptačí bondovka? Moc se mi libilo jak to napodobuje bondovky hlavně ty začáteční titulky. Soundtrack by byl dobrej kdyby byl original a né nagdákanej od někoho jinýho viz Born to be Wild a Why Can´t we be friend...asi na original neměli prachy..co se týče příběhu? Zase ten typ hlavní hrdina musí zastavit šilenou micinu co chce ovládnout svět je to sice už ochozené ale stejně je to pro děti tak co..nic jsem nečekal ale ono to bylo i nakonec dobrý pár vtipných scén a Chris O´donnel kterýho jsem bez batmana nepoznaval...pruměr(15.3.2011)