poster

Český mír

 • anglický

  Czech Peace

Dokumentární / Komedie

Česko, 2010, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  *****

  A je to. Naštvali jsme se, pohádali jsme se, ztrapnili jsme se, byli jsme v televizi, byli jsme v novinách, natáčeli jsme oslavné písně a videoklipy, demonstrovali jsme, přirovnávali jsme kdekoho ke kdekomu a cosi k čemusi, vzpomínali jsme i prorokovali, lezli jsme do zadků a bylo nám lezeno... No a nakonec nám to všechno splasklo. Radar nestojí. A my máme ten náš vysněný mír. Skvělá komedie, která se skutečně stala. 100%(7.4.2011)

 • igi B.
  *

  Hm, Jarda s Fildou na píssu... Řekl bych to slovy starých dobrých Dg307 - "Hrdinové s páskou, hrdinové s maskou..." . . . A jaký je teda vy klucí konceptualistický VÁŠ NÁZOR? . . . Já vím, zase hovno z hovna vzešlo a nezachyceno ni radary ni chachary na úrodnou půdu jak vidno dopadlo. Ale tak aspoň jsme se zase jednou bobavili na cizí účet... Tak za to je ta jedna hvězda... °-/ - - - - - (Poprvé viděno 21.6.2011 na >českém prostoru< , hodnocení 1159., komentář zde jako stotřicátýšestý - 21.6.2011)(21.6.2011)

 • SLOTH
  ****

  radar ano!:)(3.12.2010)

 • Terva
  *

  Ani Mír ani Sen mě neberou.(16.6.2011)

 • Bakllazaan
  ***

  Tito šikovní dokumentaristé opět udělali z Čechů totální hovada. To by jim šlo, ale dále se k tématu bohužel nevyjadřují a defacto jen shromáždili veškeré to publicistické dění okolo tématu. Člověk by měk po shlédnutí dokumentu podle mého zaujmout nějaký názor a debatovat o něm,....po shlédnutí tohoto dokumentu prostě pokrčíte rameny. život de dál. 60%(10.11.2010)

 • - Prvním podnětem pro natočení dokumentu byla návštěva G. W. Bushe v Praze v květnu 2006. [Zdroj: Festival nad řekou] (hippyman)

 • - Hudbu k filmu vytvořila kapela Midi Lidi. (POMO)

 • - Americká docu-pop-star, Michael Moore, který v New Yorku v roce 2005 uváděl premiéru Českého snu, přislíbil, že pakliže s propagací svého nového filmu dorazí i do České republiky, tak film Český mír mediálně podpoří. Zároveň hodlá filmu pomoci s distribucí v USA. [zdroj: Arts Marketing] (POMO)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace