poster

Český mír

 • anglický

  Czech Peace

Dokumentární / Komedie

Česko, 2010, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  ***

  Jako ukázka českého buranství (na stranách jak pro tak proti) dokonalé, jinak ale nevím, co tento dokument o zcela zveličeném a nesmyslném (ne)problému má sdělit.(6.1.2011)

 • Marigold
  ****

  Klusák a Remunda dovedou být mnohem přesvědčivější než notorický manipulátor Moore, bohužel i oni občas citelně podléhají zaujatosti a ztrácejí ten hřejivý nadhled, z nějž vylézají všichni zúčastnění jako zoufalí demagogové, pitomci a komedianti... kromě Magora samozřejmě, ten má jako vždy pravdu. Parádní materiál pro kritiku ideologie - tou je totiž ten prázdný kus země doslova nasáklý, ať už na něm blábolí vojenská policie nebo skotačí lesní elfové z Greedpeace. A Magorova sociologická evaluace českého národa... tu tesat.(31.1.2011)

 • willow666
  *****

  Dokonalá ukázka blbosti tohoto národa. Někdy se za lidi stydím, ale aby to trvalo téměř celý film, to se mi asi ještě nestalo. Doufám, že nikoho nenapadne dělat v budoucnu referendum o čemkoli.(18.7.2011)

 • Renton
  ***

  Koncepce: Vít Klusák, Filip Remunda .. Dnes (2011) už mi to celé působí dojmem „s křížkem po funuse“ a nějaký hodnotně informační dojem to nezanechá. Jen potvrzení, že exotů je u nás stále dostatek... _ Tak jen dodám, že jsem byl zastáncem radaru v ČR. Dodávat detaily by bylo na dlouhou a asi už zbytečnou diskuzi (do doby než nám nějaká raketa proletí nad hlavou..).(27.2.2011)

 • YURAyura
  ****

  8/10 Jo tak toto rozhodne ano. Ac podano misty docela tendencne a jednostranne, tak ukazalo i prerod nezavisleho starosty bez politickych ambici do spravneho socana. Muj osobni nazor na radar ci potazmo vojenskou pritomnost zde je stale docela nevyhraneny - kazda varianta ma sve pro i proti.(26.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace