poster

Český mír

 • anglický

  Czech Peace

Dokumentární / Komedie

Česko, 2010, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bakllazaan
  ***

  Tito šikovní dokumentaristé opět udělali z Čechů totální hovada. To by jim šlo, ale dále se k tématu bohužel nevyjadřují a defacto jen shromáždili veškeré to publicistické dění okolo tématu. Člověk by měk po shlédnutí dokumentu podle mého zaujmout nějaký názor a debatovat o něm,....po shlédnutí tohoto dokumentu prostě pokrčíte rameny. život de dál. 60%(10.11.2010)

 • bassator

  45th KVIFF 2010 - DOCUMENTARY FILMS - OUT OF COMPETITION - Dokumentární filmy - Mimo soutěž + 36. LFŠ UH 2010 - VISEGRÁDSKÝ HORIZONT - Český horizont (Český mír / CZECH PEACE / Český mír)(24.8.2011)

 • Ruut
  **

  Škoda, že to postupem času stále víc připomíná "když si partička nudících se chlapců hraje na partizány". Moorovsky povrchní a nevyvážené.(16.2.2011)

 • Jordan
  ****

  tak to remunda s klusákom znova rozbalili, veľa humoru, nadsázky, provkácie, dobrej muziky, dobrej dokumentaristiky a hromada absurdít made in politika. veľmi vydarený dokument - páni autori mali po Českom sne narazenú latku vysoko a pred sebou neľahký údel potvrdíť či vyvrátiť povesť talentovaných a hlavne drzých (no hravo drzých) provoktérov/filmárov - po Českom míre však už niet pochýb a ja sa teším na ďalší počin z tejto stajne . . .(9.11.2010)

 • SLOTH
  ****

  radar ano!:)(3.12.2010)

 • - V počátcích se tvůrci rozhodovali, zda budou točit film o radaru nebo o kauze Kuřim. Z důvodu časové náročnosti nemohli nebylo možné točit dva filmy najednou, a tak se rozhodli pro tu příjemnější variantu. [Zdroj: Festival nad řekou] (hippyman)

 • - Prvním podnětem pro natočení dokumentu byla návštěva G. W. Bushe v Praze v květnu 2006. [Zdroj: Festival nad řekou] (hippyman)

 • - Americká docu-pop-star, Michael Moore, který v New Yorku v roce 2005 uváděl premiéru Českého snu, přislíbil, že pakliže s propagací svého nového filmu dorazí i do České republiky, tak film Český mír mediálně podpoří. Zároveň hodlá filmu pomoci s distribucí v USA. [zdroj: Arts Marketing] (POMO)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace