Nastala chyba při přehrávání videa.
 • verbal
  *****

  Po dlouhých pěti letech nastal znovu Úsvit ve Městě hříchů a pan Rodriguez je zase chytlavý jako mexická chřipka! Navíc se strýček Danny konečně doasociáloval k hauptce, která mu sedla jako hispánský mukl do San Quentinu a neexistuje snad slušivější doplněk k jeho obvyklému outfitu, než šedesáticentimetrová mačeta. Nezbývá, než doufat, že se v roce 2015 po Spy Shits VI Bobo zase vrátí ke kořenům a pan Trejo nebude zrovna zaneprázdněn šikanováním drogových dealerů v nějakém útulném korekčním zařízení .(24.9.2010)

 • Zeck
  **

  Totální nuda. Planetu teror udělala nadsázka, ironie a přehnanost. Vše bylo namícháno tak precizně, že výsledek byl dokonalý. Mačeta, to je úplně jiné kafe, ještě slabší, než Auto zabiják. Jako fiktivní trailer na začátku Planet teror - dokonalé a vtipné. Roztahané do hodiny a půl - totálně nepůsobivé. Danny Trejo je možná cool, ale jen prvních deset minut. Nejzajímavější postava z celého filmu je ta, kterou ztvárnil herec, který neumí hrát - Steven Seagal. Až na závěrečnou trapnost (do které Steven určitě promluvil) se mi záporácký tón jeho postavy nesmírně líbil. Film nemá scénář, což bylo očividně cílem, ale aby celý film stavěl na zběsilém střihu a běhání sem a tam, to už bylo moc. Machete zde není ani vykreslen jako úplný magor, ale jako mexický Robin Hood, který místo šípů tasí křovinořez. Zasmál jsem se třikrát, zbytek jsem těžce protrpěl. Nepovedený příspěvěk do Grindhouse. 40% 28.09. 2010(28.9.2010)

 • Psema
  ****

  "Expendables my ass," křičí El Roberto a já křičím opatrně s ním. Rodriguez si - na rozdíl od často ubuleného a rádoby seriózního Stallona - na nic nehraje a přesně ví, kde postávají žánrové mantinely. Stopáž je sice přepálená, slovní vata občas nekonečná, ale pokaždé, když Machete vytáhne náčiní (od mačety přes strunovou sekačku a křovinořez až po otvírák na víno), anebo je v obraze (stačí i hlava) nadsázkou prošpikovaný Stevie, zábava nebere konce, neboť Rodriguez má trash v malíku a s materiálem se doslova mazlí, uctívá ho a zároveň si z něj i utahuje. Když už nic jiného, Machete je důkaz, že Planeta Teror nebyla náhoda, Bobby De Niro není žádný páprda a Lindsay patří do bordelu. A Cheech Marin je... Ježíš! Tak se nechte zbavit hříchů a táhněte do kina.(10.9.2010)

 • Radek99
  *

  Los stupidos... Tak třeba scéna s vozíkem a následnými střevy místo lana překonala hranici stupidnosti snad většiny béček, co jsem kdy viděl. Už ,,herecká" účast obézního Stevena Seagala mne měla varovat. Robert Rodriguez zjevně točí po lobotomii mozku...kdeže jsou časy jeho raných sofistikovaných snímků...(22.11.2010)

 • H34D
  ***

  Exploatační béčko bez výraznějších pasáží nudy + akce 80. let, která potenciálně stupidní momenty zručně transformuje v parodii...Přesto však film ve svém celku není nostalgickou vzpomínkou, funkční parodií ani svébytnou, oslnivou akcí. Je to zábavná hříčka na odreagování - hračka, kterou si nadšeně ohmatáte, ale po chvíli odložíte a ani nevíte proč. Expendables byli prožitější a Planeta Terror originálnější. Na druhou stranu Machete má neoddiskutovatelný styl a hlavně je zajímavé, že ji v ničem nelze označit jako selhání. Možná nevoní prvotřídností, ale pro méně náročné zůstává zatraceně uspokojivá... 6/10(5.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace