Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KevSpa
  ****

  Rodriguez pořád válí.(17.10.2010)

 • Hakha
  ****

  Když Robert Rodriguez nenatáčí filmy pro své děťátka, tak podívaná stojí opravdu zato... Naservíroval nám přehnanou kulervoucí akční bažinu, která má mnoho úžasných mininápadů a je velká škoda, že si to neudrželo konstantní tempo (hlavně střed zakolísal). Herecké obsazení je parádní a překvapivě každá vedlejší postava dostala mnoho prostoru… žádný z herců zde nebyl navíc. Tento film má vše co správný akčňák potřebuje, mé hodnocení 4 hvězdičky…(24.9.2010)

 • J*A*S*M
  ****

  Takže z toho menšího grindhousového béčka, které vznikalo ve stínu Stalloneho Postradatelných, se nakonec vyklubal naprosto nehoráznej nářez, kterej zná míru. Brakovost a sebereflexe jsou dávkovány úplně přesně. Trejo! Seagal! Alba! De Niro! Fahey! Lohan! Rodriguez! Rodriguez! Kam se Expendables hrabou ...(27.9.2010)

 • Shit
  *****

  Ten strašnej masakr je trochu rozmělněnej v těch 100 minutách, podle mě by tomu klidně víc slušelo jen 80 minut, každopádně po Planetě teror je to od Roberta Rodrigueze další pocta starým násilným béčkům a opět geniální záležitost. Danny Trejo tam zejména na začátku každýho síleně porcuje a kdo si nezamiloval mačetu kvůli Jasonovi Voorheesovi, tak kvůli Mačeťákovi si jí jistojistě zamiluje, nikdy by mě nenapadlo, že se daj useknout 3 hlavy jednim švihem. Navíc Mačeta neni jenom o Trejovi a jeho soukromých jatkách, ale skvělý jsou i Robert de Niro jako hajzlovskej politik nebo tradičně vyžranej Steven Seagal v roli drogovýho krále a nebo Cheech Marin jako nejhustší Padre v historii filmu, plus samozřejmě v tykovým béčku nesmí chybět krásný holky, což tu nádherně splňujou Jessica Alba a Michelle Rodriguez. Jediný co mě mrzí je, že Danny neukáže ten plášť plnej mačet a že finální duel se Seagalem je trochu odfláklej, ale to už bych chtěl asi moc.(23.9.2010)

 • robbiee
  *****

  [imdb: 7.4/10] | me: Toto je otázka jedinečného vkusu,... Je to film premakaný do detailov, má svoje nezameniteľné črty, výborné obsadenie a hlavne špecifický charakter. Samozrejme, že sa na tento kus nedá pozerať ako na film ako taký, pretože to (ako) taký film nie je ;). Toto je film, ktorý v sebe kĺbi výnimočnosť (ako hereckú, tak aj dejovú) filmov typu From Dusk Till Dawn, Desperado, Planet Terror, Death Proof, atd. Takých tu nemáme veľa, ale keď už príde, tak stojí za to. ...Machete will return in Machete Kills and Machete Kills Again. I absolve you of all your sins. Now get the fuck out.(18.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace