Nastala chyba při přehrávání videa.
 • golfista
  *****

  Starý dobrý adrenalin v podání osvědčené dvojice Tony Scott, Denzel Washington ... Pro mě je to akční film roku, který spolehlivě zvedá ze židle ... Když nepřijde do kin tohle, tak sakra co ?!(30.1.2011)

 • Enšpígl
  ***

  Mě ty Tonyho zoomovací orgie poměrně dost serou, vím že je to jeho styl a tady na rozdíl od milard dalších filmů měly svoje místo , stejně jako ty prostřihy, protože zvyšovaly tempo a napětí filmu, ale stejně to není příjemný sledovat. No, myslím si, že Denzel si po týhle vlakový epizodce ještě dlouho nezazpívá "jede, jede mašinka, kouří se jí z komínka.."(26.3.2012)

 • choze
  ***

  Tony Scott jde během dvou posledních filmů z jednoho extrému do druhého - z celý film stojícího vlaku (PELHAM 123) do vlaku nezastavitelného v UNSTOPPABLE. A zatímco první byl přiznaným remakem sedmdesátkové klasiky, druhý neumětelsky vykrádá další klasiku, tentokrát osmdesátkovou (SPLAŠENÝ VLAK). Sice příjemně oldschool, ale úplně zbytečné, což neznamená, že většina diváků tuhle žánrovečku neskousne s chutí a nenadhodnotí. Přesune se teď Tony do devadesátek a přetočí PŘEPADENÍ 2?(25.12.2010)

 • robbiee
  ***

  [imdb: 6.9/10] | me: Viete aký je rozdiel medzi Macgyverom, Petrom Novotným a Tonym Scottom? Macgyver spraví z hovna bombu, Petr Novotný výbornú pomazánku a Tony Scott akčný film. Neviem do akej miery bol film postavený na skutočnosti, ale viem už, že vlak idúci rýchlosťou 20km/h môže vyzerať ako rozbesnený byvol a že dobrí poctiví americkí železničiari ešte nevymreli. Bol to film podľa starej akčnej školy s novými technológiami a Denzelom a to evidentne stačí na to, aby sa človek nenudil. [3 a pol*](15.2.2011)

 • Flipnic
  *****

  Na tyhle filmy zrovna úplně nejsem, ale tenhle se opravdu povedl. Pomalu a nejistě se rozjíždějící akční drama, stejně jako pomalu se rozjíždějící vlak, který se v plné rychlosti mění ve zbraň hromadného ničení. Film graduje pomalu, ale jistě k úžasně zvládnutému finále. Špičkové herecké výkony hlavních dvou hereckých tahounů dávají "rekonstrukčně" vypadajícímu snímku emotivní hloubku. Vše pak dohromady opravdu úžasný adrenalinový zážitek. Pro mne nečekaná pecka!(16.4.2011)

 • Chris Pine

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace