Šťastná čísla

Le Bon numéro

Šťastné čísla

Komedie / Krimi

Francie / USA, 2000, 105 min

Podle recenzí nepříznivých recenzí Šťastných čísel jsem očekával nějakou splácaninu, dostalo se mi ale průměrné komedie, ve které Travolta dokazuje, že je dobrý herec, ovšem se špatným čichem na snímky, kterého by ho mohli zachránit od komerčního propadu na dno regálu videopůjčoven.(3.7.2003)

Podfouknout Sportku se mi patrně nezdaří, protože čeští notáři jsou příliš pozorní, míčky nepodplatitelné a organizátor nerad vyplácí výhry. V USA je to o chloupek lehčí, neboť nad regulérností losování bdí jeden senilní strážný a na toho jedna vychytralá blondýna v pohodě stačí. Já se u toho bavil tak přibližně na půl plynu, ale skvělé obsazení, a Daleova pistole u mé hlavy, mne přesvědčili o tom, že bych měl při hodnocení zaokrouhlovat nahoru.(28.8.2014)

I když jde o vyloženě hloupou komedii, bavil jsem se po celou dobu stopáže. Sice nevím, jak bych se na podobný výtvor díval dnes (spíš jestli vůbec), ale tehdy to byla taková jednohubková zábava.(29.5.2009)

Šťastná čísla nejsou vyloženě špatný film. Jenže čím více se děj zamotává, tím mémě je z filmu cítit komedie. Po celou dobu jakoby se deprese hlavního hrdiny přenášela na diváka, který pak jen stěží může mít příjemný pocit z filmu.(1.3.2003)

• novoten

Ani komedie, ani romantika, ani kriminálka. Prostě jen guláš, do kterého Lisa Kudrow zmateně přehrává a Travolta se poživačně usmívá. Nešťastný film.(17.7.2005)

• - Natáčení probíhalo ve státě Pennsylvanie, konkrétně v rezidenci Harrisburgu a městech Hershey, Dauphin a Sacramento. (reich)

• - John Travolta a Tim Roth si společně zahráli již ve snímku Pulp Fictionu: Historky z podsvětí (1994). (x_silver)