Šťastná čísla

Lucky Numbers

Šťastné čísla

Komedie / Krimi

Francie / USA, 2000, 105 min

Rozpočet $63miliónovTržby USA $10,042,516Tržby Celosvetovo $10,890,222(9.11.2009)

• Dever

Soundtrack George Fenton: 1. Light of Day ,2. Obsession ,3. Moving in Stereo ,4. Right Place, Wrong Time ,5. Easy Money ,6. Heaven's on Fire ,7. Rapture ,8. Freeze-Frame ,9. Love Is the Drug ,10. We Are the Champions ,11. My Way ,12. My Big Reward ,13. Lucky Numbers ,(14.5.2011)

Podfouknout Sportku se mi patrně nezdaří, protože čeští notáři jsou příliš pozorní, míčky nepodplatitelné a organizátor nerad vyplácí výhry. V USA je to o chloupek lehčí, neboť nad regulérností losování bdí jeden senilní strážný a na toho jedna vychytralá blondýna v pohodě stačí. Já se u toho bavil tak přibližně na půl plynu, ale skvělé obsazení, a Daleova pistole u mé hlavy, mne přesvědčili o tom, že bych měl při hodnocení zaokrouhlovat nahoru.(28.8.2014)

• Brouk

Nevěřte obalům od DVD..... Děsně to s popisem přeháněj... Jooo, když ptáčka lapají.... Tak jsem zase jeden z těch, co mají doma v koutě DVD na jedno použití.... Přes má očekávání..... nuda, šeď šeď šeď.... Škoda(8.7.2004)

• novoten

Ani komedie, ani romantika, ani kriminálka. Prostě jen guláš, do kterého Lisa Kudrow zmateně přehrává a Travolta se poživačně usmívá. Nešťastný film.(17.7.2005)

• - Natáčení probíhalo ve státě Pennsylvanie, konkrétně v rezidenci Harrisburgu a městech Hershey, Dauphin a Sacramento. (reich)

• - John Travolta a Tim Roth si společně zahráli již ve snímku Pulp Fictionu: Historky z podsvětí (1994). (x_silver)