Šťastná čísla

Le Bon numéro

Šťastné čísla

Komedie / Krimi

Francie / USA, 2000, 105 min

Šťastná čísla nejsou vyloženě špatný film. Jenže čím více se děj zamotává, tím mémě je z filmu cítit komedie. Po celou dobu jakoby se deprese hlavního hrdiny přenášela na diváka, který pak jen stěží může mít příjemný pocit z filmu.(1.3.2003)

Rozpočet $63miliónovTržby USA $10,042,516Tržby Celosvetovo $10,890,222(9.11.2009)

I když jde o vyloženě hloupou komedii, bavil jsem se po celou dobu stopáže. Sice nevím, jak bych se na podobný výtvor díval dnes (spíš jestli vůbec), ale tehdy to byla taková jednohubková zábava.(29.5.2009)

Podle recenzí nepříznivých recenzí Šťastných čísel jsem očekával nějakou splácaninu, dostalo se mi ale průměrné komedie, ve které Travolta dokazuje, že je dobrý herec, ovšem se špatným čichem na snímky, kterého by ho mohli zachránit od komerčního propadu na dno regálu videopůjčoven.(3.7.2003)

Skoro jsme se až nechtěl na tenhle film dívat ,ale začátek mě fakt dostal po humorné stránce, postupně,ale film ztrácí ,ale přítomnost Travolty film vytáhla do solidního průměru.(14.7.2006)

• Tim Roth