Šťastná čísla

Šťastné čísla

Komedie / Krimi

Francie / USA, 2000, 105 min

• Dever

Soundtrack George Fenton: 1. Light of Day ,2. Obsession ,3. Moving in Stereo ,4. Right Place, Wrong Time ,5. Easy Money ,6. Heaven's on Fire ,7. Rapture ,8. Freeze-Frame ,9. Love Is the Drug ,10. We Are the Champions ,11. My Way ,12. My Big Reward ,13. Lucky Numbers ,(14.5.2011)

Rozpočet $63miliónovTržby USA $10,042,516Tržby Celosvetovo $10,890,222(9.11.2009)

I když jde o vyloženě hloupou komedii, bavil jsem se po celou dobu stopáže. Sice nevím, jak bych se na podobný výtvor díval dnes (spíš jestli vůbec), ale tehdy to byla taková jednohubková zábava.(29.5.2009)

• mandes

rozpočet : $63 million tžby celosvetovo : $10,890,222(18.12.2006)

Podfouknout Sportku se mi patrně nezdaří, protože čeští notáři jsou příliš pozorní, míčky nepodplatitelné a organizátor nerad vyplácí výhry. V USA je to o chloupek lehčí, neboť nad regulérností losování bdí jeden senilní strážný a na toho jedna vychytralá blondýna v pohodě stačí. Já se u toho bavil tak přibližně na půl plynu, ale skvělé obsazení, a Daleova pistole u mé hlavy, mne přesvědčili o tom, že bych měl při hodnocení zaokrouhlovat nahoru.(28.8.2014)