Šťastná čísla

Šťastné čísla

Komedie / Krimi

Francie / USA, 2000, 105 min

• Brouk

Nevěřte obalům od DVD..... Děsně to s popisem přeháněj... Jooo, když ptáčka lapají.... Tak jsem zase jeden z těch, co mají doma v koutě DVD na jedno použití.... Přes má očekávání..... nuda, šeď šeď šeď.... Škoda(8.7.2004)

• Dever

Soundtrack George Fenton: 1. Light of Day ,2. Obsession ,3. Moving in Stereo ,4. Right Place, Wrong Time ,5. Easy Money ,6. Heaven's on Fire ,7. Rapture ,8. Freeze-Frame ,9. Love Is the Drug ,10. We Are the Champions ,11. My Way ,12. My Big Reward ,13. Lucky Numbers ,(14.5.2011)

Podfouknout Sportku se mi patrně nezdaří, protože čeští notáři jsou příliš pozorní, míčky nepodplatitelné a organizátor nerad vyplácí výhry. V USA je to o chloupek lehčí, neboť nad regulérností losování bdí jeden senilní strážný a na toho jedna vychytralá blondýna v pohodě stačí. Já se u toho bavil tak přibližně na půl plynu, ale skvělé obsazení, a Daleova pistole u mé hlavy, mne přesvědčili o tom, že bych měl při hodnocení zaokrouhlovat nahoru.(28.8.2014)

Podle recenzí nepříznivých recenzí Šťastných čísel jsem očekával nějakou splácaninu, dostalo se mi ale průměrné komedie, ve které Travolta dokazuje, že je dobrý herec, ovšem se špatným čichem na snímky, kterého by ho mohli zachránit od komerčního propadu na dno regálu videopůjčoven.(3.7.2003)

• mandes

rozpočet : $63 million tžby celosvetovo : $10,890,222(18.12.2006)

• - John Travolta a Tim Roth si společně zahráli již ve snímku Pulp Fictionu: Historky z podsvětí (1994). (x_silver)

• - Natáčení probíhalo ve státě Pennsylvanie, konkrétně v rezidenci Harrisburgu a městech Hershey, Dauphin a Sacramento. (reich)