Zázraky přírody (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2009, 74 min

Adam Rezek

Jan Matiášek

Vladimír Kořen, Maroš Kramár, Marcela Augustová, Iva Pazderková, Vojtěch Kotek, Yvonne Přenosilová, Zdeněk Izer, Bohumil Klepl, Nora Fridrichová, Štěpán Mareš, Ester Kočičková, Ondřej Brzobohatý, Jitka Čvančarová, Jan Čenský, Halina Pawlowská, David Suchařípa, Tereza Kostková, Jitka Zelenková, František Ringo Čech, Kateřina Bláhová, Lucie Výborná, Vilém Čok, Libor Bouček, Aleš Cibulka, Eva Holubová, Jitka Asterová, Josef Alois Náhlovský, Milan Šteindler, Dana Batulková, Aleš Háma, Vojtěch Bernatský, Ewa Farna, Josef Mladý, Ilona Csáková, Jaromír Bosák, Pavel Šporcl, Josef Vojtek, Alexander Hemala, Alice Bendová, Jakub Vágner, Karel Hynek, Jan Pokorný, Oldřich Vízner, Antonín Procházka, Zdeněk Srstka, Zdeněk Junák, Luděk Sobota, Dalibor Gondík, Jakub Kohák, Lumír Olšovský, Petr Bende, Monika Absolonová, Daniel Nekonečný, Václav Moravec, Zbigniew Czendlik, Veronika Freimanová, Robert Záruba, Sandra Pogodová, Diana Kobzanová, Miloš Čermák, Veronika Žilková, Simona Babčáková, Ondřej Hejma, Petr Vondráček, Jakub Wehrenberg, Martin Stropnický, Zdeněk Chlopčík, Lukáš Pavlásek, Klára Vytisková, Daniela Písařovicová, Richard Tesařík, Marta Jandová, Tomáš Jirman, Miroslav Táborský, Oldřich Navrátil, Zdeněk Žák, Roman Vojtek, Andrea Kerestešová, Ivo Jahelka, Richard Nedvěd, Tomáš Zástěra, Tomáš Novotný, Leona Machálková, Michal Novotný, Petr Šmolka, Sámer Issa, Lucie Benešová, Tomáš Matonoha, Igor Bareš, Lenny Trčková, Petr Nasty Cerha, Aleš Valenta, Václav Kopta, Leoš Noha, Pavel Zedníček, Otakar Brousek ml., Saša Rašilov nejml., Josef Carda, Barbora Munzarová, Martin Trnavský, Ivo Šmoldas, Radim Uzel, Miroslav Donutil, Patrik Hezucký, Martin Procházka, Roman Šmucler, Miloš Knor, Martin Zounar, Petr Janda, Jan Saudek, Petr Rychlý, Milan Bahúl, Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Radoslav Banga, Adam Mišík, Ota Jirák, Petr Novotný, Matěj Ruppert, Taťána Kuchařová, Ondřej Ruml, Jiří Mádl, Lenka Krobotová, Jan Potměšil, Ivan Vodochodský, Václav Noid Bárta, Robert Vano, Patrik Kytka, Jan Pirk, Jan Onder, Dana Morávková, Eva Pilarová, Jakub Pok, Mahulena Bočanová, Květa Fialová, Petr Fejk, Andrea Kalivodová
  • Joe321

Kramár vůbec netuší. Hosti většinou zaprdlí. To nemůže vylepšim ani ten Kořen s často zajímavými vstupy.(12.9.2010)

Zaujímave veci sa človek dozvie, aj keď ich v okamihu zabudne. A občas sa dá aj fajn zasmiať.(18.9.2010)

• MM_Ramone

Projekt verejnoprávnej televízie ČT sa snaží zábavou formou sprostredkovať divákom informácie o rôznych živočíšnych druhoch, ktoré obývajú našu krásnu Modrú planétu. Známe osobnosti z televíznej obrazovky, čo prijmú pozvanie do tejto relácie, navzájom medzi sebou súťažia, kto z nich má hlbšie vedomosti o faune. Dokonca sa v štúdiu objavia aj živé zvieratá. Nebol by to špatný nápad, ale pre boha prečo to moderuje slovenský looser Maroš Kramár?! Počúvať tú jeho skomolenú češtinu je neznesiteľné. Veď v Čechách by sa určite našlo nespočet lepších moderátorov. Prečo tam ťahali tohto šaša počmáraného? Hanbím sa za neho. *(15.10.2009)

• ripo

za Kramára .... odpad(29.5.2010)

• triatlet

Dlouhá televizní sobotní nuda, kterou neoživí ani obrázky, ani živá zvířata, ani moderátor, ani pozvaní hosté. Vysílat "soutěžní" pořad ČT v jiný čas, možná bych přihodil hvězdičku za zajímavosti (o zvířatech, ne o hostech...).(5.9.2009)