Záložní plán

Záložný plán

Romantický / Komedie

USA, 2010, 100 min

• verbal

Ač je seňora Lopézová jak říkáme my ostravaci "fajna po pysku jak cyp" a "i po dvuch kurduplach ma furt katalogovu řiť", tak jako herečka a zpěvačka by oslnila tak maximálně v Pornomuzikálu. Klidně bych ji šukal a ani by nemusela moc škemrat, ale místo nějaké posrané mexické telenovely, kde "pózuje" výhradně oblečená, prověřím raději příště výjimečnou rychlost a dokonalou flexibilitu zápěstí mé pravé ruky u veledíla typu "Oil and Ass" s její daleko pružnější a méně prudérní jmenovkyní Lucious Lopez! Ta sice díru do světa šoubyznysu asi neudělá, ale alespoň si je vědoma, v čem tkví její pravé qality a neváhá jí ukázat a použít!!(8.7.2010)

Hrozne som sa tohto filmu bala, ze aky paskvil z toho vznikne, ale cuduj sa svete, bolo to take mile male prekvapenie. Nebolo to ani nijako zavratne vtipne, hoci par momentov bolo fajn, ale vyzarovala z toho taka celkom pohodova atmosfera. Jennifer bola sice afektovana, ale nie az tak, ako sme zvyknuti, Alex bol prijemny, no a babicka, kamoska a pejsek na vozicku boli vynikajuci. Az na par nechutnych scen tykajucich sa zenskeho porodu a navstevy gynekologa to bolo celkom znesitelne a mne ta hodina a tristvrte usla celkom prijemne.(21.4.2010)

Rozpočet $35miliónovTržby USA $37,490,007Tržby Celosvetovo $77,477,008Tržby za predaj DVD v USA $11,068,685 //počet predaných kusov 657,729║ komédia presne na hrane ale asi pre Jennifer Lopez mám slabosť v týchto tuctových zmýkačkách, lebo skoro vždy ju v pohode strávim a ani v tomto prípade ma neotrávila /50%/(16.1.2011)

Soundtrack Stephen Trask: 1. What Is Love? - Jennifer Lopez ,2. Say Hey (I Love You) ,3. Fallin' For You Colbie - Caillat ,4. Disco Lies - Moby ,5. A Beautiful Day - India.Arie ,6. Key To My Heart - Jessica Jarrell ,7. Crabbuckit - K-Os ,8. Bottles - VV Brown ,9. You Me & The Bourgeoisie - The Submarines ,10. Let's Finish (Sinden Remix) - Kudu ,11. Daydream - Titles Theme from The Back-up Plan - Stephen Trask ,12. She Drives Me Crazy - Raney Shockne f/ Barbara Perry ,13. What A Wonderful World - Raney Shockne f/ Barbara Perry(5.5.2011)

• Psema

J.Lo tu roztahuje nohy a snaží se tvářit na dvacet... potřebujete vědět víc?(24.6.2010)

• viperblade

Takže, musím se tu k něčemu přiznat. Mám rád Jenn Lopez, fakt že jo. Jako ženská je super a velice dobře se na ni dívá. Ani to její (ne)hraní mi nevadí. Co mi ale vadí, je ten film. Film, který dělá z hysterie normální věc, a z neschopnosti postarat se sám o sebe téměř ctnost. Ani jednou jsem se nezasmál a u některých scén jsem vyloženě trpěl (porod). Prostě a jednoduše to musí přijít nějaká svěží krev, aby vytvořila skvělou romantickou komedii (jako příklad mě napadá Marc Webb a jeho (500) Days of Summer). Opravdu nechápu, jak si tyto "jiné, ale přesto stejné komedie" mohou na sebe vůbec ještě vydělávat… (celosvětově si tato komedie vydělala 77,469,582 dolarů…) To fakt stačí Američanům tak málo? 40 % za Jenn a Melissu.(12.12.2010)

• nunka

Potešia 2 momenty - neodolatelný psí kukúč a mužské vtipné dialógy na pieskovisku. Znechutí predvídateľnosť príbehu a lacná romantika. Jennifer a Alex dieru do sveta týmto hereckým výkonom neurobia, no príjemne sa na nich pozerá, aj keď celý príbeh nestojí za nič.(9.8.2010)

• cheyene

Záložní plán měl slibný rozjezd, ovšem po návštěvě Stanovy farmy se to zhoršovalo a zhoršovalo, takže jsem se už ani nezasmál a nebavil se. Lehce podprůměrná komedie s několika dobrými momenty. Jako jednohubka se to strávit dá.(13.2.2011)

Jennifer Lopez jako nezadaná žena, která už nechce čekat, až potká životní lásku, a tak absolvuje umělé oplodnění, aby po cestě z tohoto zákroku náhodou svou životní lásku potkala? Trochu ujetý příběh, ale tak proč ne, aspoň je zde pokus natočit a nabídnout divákovi nějaký neokoukaný námět. Bohužel zde ale asi veškerá originalita končí, dále je film prodchnut mnoha žánrovými klišé jako ona ho chce, on váhá, nakonec jí on chce ale ona nevěří, že to s ní myslí vážně, prostě klasika, ale ona by asi byla nuda koukat se na film, kde všechno jde jako po másle a kde nejsou žádné konflikty a zvraty. Proto výše zmíněné filmu zase tak moc nevyčítám, spíše konstatuji. Ale jako romantická komedie film docela funguje, dalo se u toho pobavit a užít si ho, ale nemohu se zbavit dojmu, že už jsem viděl mnohem více lepších a zapamatováníhodných romantických komedií. Tento film tak v mých vzpomínkách zůstane zapsán v rámci žánru spíše jako průměrný, a to je také důvod, proč ode mne získává tři hvězdy.(20.7.2014)

Žádný zázrak se nekonal a zase se jedná jen o typickou romantickou komedii s předvídatelným dějem.. 5/10 = 50%(16.1.2011)

• playboxguest

Komedie ořezaná o humor. I na tu Lopezku začne být po čase docela nuda koukat.(11.8.2011)

Jennifer Lopez bude stále sexi ze svým nej nej zadkem na světě.........(22.11.2011)

• swamp

Až na pár povedených vtípků (kupodivu jeden z nich o hovnu) se jedná o předvídatelnou nudu (myslím to tak, že opravdu víte, jaká nuda bude následovat v dalších minutách filmu). Lopez to rozhodně nezachrání a O'Loughlin je trapně umělý.(25.11.2010)

KINO-Filmová noc-Špalíček/// Obsazení 7/10 Děj 4/10 Hudba 6/10 Prostředí 5/10/// +Alex O´Laughlin, Jennifer Lopez, Anthony Anderson, příjemná romantická linie -klišé vedle klišé a hodně nechutných scén a vůbec téma "těhotná matka" je podáno dost nechutně/// Záložní plán je kupodivu snesitelná a vlastně hodně příjemná romantická komedie, která je v některých pasážích i velmi zábavná. Navíc chemie mezi ústřední dvojicí funguje dokonale a je radost se na ni dívat. Bohužel film pohřbívá jakákoliv scéna z "schůze matek" a film úplně shazuje scéna porodu. Nešlo si nevšimnou, že hodně lidí znechuceně odcházelo ze sálu. Nemám nic proti naturalismu, ale nehledal bych ho v romantické komedii, která má pobavit a né znechutit./// Celkem 52%///(27.6.2010)

• Ant

Další z tuctu romantických komedií, které se v kině objevují každý týden. Což je škoda, protože zrovna tenhle kousek měl potenciál, být něčím víc. Na jedné straně máme perspektivního režiséra a hlavní pár Jennifer Lopez/Alexe O'Loughlina, kteří jsou kupodivu nejmenším problémem celého filmu. Tím je jak jinak příběh. Nudný a předvídatelný film.(21.4.2010)

No jo, opět 53%, proč se už přestávám divit.. Pro mě tenhle film byl rozhodně velkým překvapením, téměř nic jsem od něj nečekala, prostě další romantickou komedii s Jennifer Lopez, ale hodně mě to překvapilo. Bylo to ohromně vtipné, až na některé nechutné momenty. Nojo, zase to bylo předvídatelné, neoriginální a bla bla, všechny tyhle věci co vy "kritici" těmhle filmům vyčítáte, tam opět byli. Ale mě to zase nevadilo. Tenhle žánr mám prostě ráda a tahle komedie mě mile překvapila. 3*(19.6.2010)

• IQ Tiqe

Tuctová romantická komedie, na kterou se asi leckdo koukne s nadějí, že něčím překvapí, ale to se nestane.(5.8.2010)

• klerik

Nie že by šlo o vyslovene zlý film, ale je zbytočný. Otrepaná romantika a tehotesnstvo. A to je všetko. Nepozerá sa na to zle, poteší pár fajn vtípkov, obsadenie je celkom funkčné... Ale inak príliš dlhé a príliš "zo života", až sa vytráca zmysel filmového umenia...(18.12.2011)

• iamek

Další klasická stupidní komedie s mizerným obsazením bez špetky nápadu a vtipu. Za celý film jsem se pořádně zasmál asi jednou. Jennifer Lopez je sice pěkná, ale měla by se raději věnovat jiným věcem než herectví.(21.6.2010)

• predators

Pohodová romanťárna a zároveň vcelku slušná antikoncepce. 40%(23.2.2012)

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9