poster

Záložní plán

 • USA

  Back-up Plan, The

 • Slovensko

  Záložný plán

Romantický / Komedie

USA, 2010, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Riddick77
  ***

  Není to tak zlé, jak jsem myslel, že bude. Nad vodou to drží Alex, Jennifer je opět trošku mimo, ale příběh není až tak špatný, tudíž v pohodě koukatelné. Pravdou ovšem je, že je tam více nechutných scén než-li těch komediálních, škoda... Kdyby přeobsadili hlavní hrdinku, mohlo to být i lepší. 5/10!(17.10.2010)

 • nunka
  **

  Potešia 2 momenty - neodolatelný psí kukúč a mužské vtipné dialógy na pieskovisku. Znechutí predvídateľnosť príbehu a lacná romantika. Jennifer a Alex dieru do sveta týmto hereckým výkonom neurobia, no príjemne sa na nich pozerá, aj keď celý príbeh nestojí za nič.(9.8.2010)

 • kingik
  ****

  Jennifer Lopez se nechá uměle oplodnit, ale má to jednu vadu na kráse. Nemá chlapa, ale splašit ho bude maličkost. Náhodné setkání se sympatickým trhovcem a výrobcem kozích sýrů Alexem O´Loughlinem vyvrcholí nejprve společnou bitvou o taxík, do kterého oba naráz usednou a pozdější opětovné setkání na tržišti už určí, že se tihle dva vydají na společnou cestu životem. Ovšem těhotenství, a následně porod dvojčat, není až taková procházka růžovým sadem, zvláště když se ideální vztah začne komplikovat a ideální muž se ještě na otce necítí. Jennifer Lopez se po delší herecké pauze vrátila v plné síle a hlavně kráse. Přišlo mně, že omládla a do romantických filmů se hodí víc, než některé jiné herečky, se kterými jsem za poslední dobu absolvoval výlet do romantických vod. Lopez vyšla z duelů Catherine-Zeta Jones (Sexy 40) a Jennifer Aniston (Výměna) jako jasný vítěz. Umí si ze sebe udělat legraci a její ztřeštěná a správně trhlá Zoe, mně perfektně pasovala do role a její kreace byla vtipná, nepostrádala potřebně romantické zasnění v kombinaci s jejími zasněnými pohledy a mrkajícími umělými řasy, to na mě fungovalo, jak mělo. Vedle charismatické Lopez, to má každý herecký kolega velmi těžké, a nezáviděl jsem nepříliš známému Alex O´Loughlinovi jeho úkol neztratit se vedle ní. On nakonec nebyl vůbec špatná volba a hodili se k sobě, což se nedá prohlásit třeba o jiných dvojicích. Vtipných situací bylo nečekaně dost, a koho by napadlo, že porod jedné z jejích kamarádek bude spíše připomínat exorcismus, než přivádění nového života na svět. Comeback Lopezové se vydařil, a aby se ještě více zviditelnila, tak v závěrečných titulcích zpívá skladbu "What Is Love?", která je stejně líbivá a příjemná, jako tento milý, romantický film.(20.12.2010)

 • kalap
  **

  Film stojí za kadibudku, ale pannu Lopezovu by som pretiahol, keby ma pekne poprosila.(26.1.2011)

 • Tommassi3
  ***

  "Vidím další tep !!" - "Má dvě srdce ??" - "Ne, to nemá !! Čekáte dvojčata !!" ;)(17.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace