Záložní plán

Back-up Plan, The

Záložný plán

Romantický / Komedie

USA, 2010, 100 min

No jo, opět 53%, proč se už přestávám divit.. Pro mě tenhle film byl rozhodně velkým překvapením, téměř nic jsem od něj nečekala, prostě další romantickou komedii s Jennifer Lopez, ale hodně mě to překvapilo. Bylo to ohromně vtipné, až na některé nechutné momenty. Nojo, zase to bylo předvídatelné, neoriginální a bla bla, všechny tyhle věci co vy "kritici" těmhle filmům vyčítáte, tam opět byli. Ale mě to zase nevadilo. Tenhle žánr mám prostě ráda a tahle komedie mě mile překvapila. 3*(19.6.2010)

Hrozne som sa tohto filmu bala, ze aky paskvil z toho vznikne, ale cuduj sa svete, bolo to take mile male prekvapenie. Nebolo to ani nijako zavratne vtipne, hoci par momentov bolo fajn, ale vyzarovala z toho taka celkom pohodova atmosfera. Jennifer bola sice afektovana, ale nie az tak, ako sme zvyknuti, Alex bol prijemny, no a babicka, kamoska a pejsek na vozicku boli vynikajuci. Az na par nechutnych scen tykajucich sa zenskeho porodu a navstevy gynekologa to bolo celkom znesitelne a mne ta hodina a tristvrte usla celkom prijemne.(21.4.2010)

• viperblade

Takže, musím se tu k něčemu přiznat. Mám rád Jenn Lopez, fakt že jo. Jako ženská je super a velice dobře se na ni dívá. Ani to její (ne)hraní mi nevadí. Co mi ale vadí, je ten film. Film, který dělá z hysterie normální věc, a z neschopnosti postarat se sám o sebe téměř ctnost. Ani jednou jsem se nezasmál a u některých scén jsem vyloženě trpěl (porod). Prostě a jednoduše to musí přijít nějaká svěží krev, aby vytvořila skvělou romantickou komedii (jako příklad mě napadá Marc Webb a jeho (500) Days of Summer). Opravdu nechápu, jak si tyto "jiné, ale přesto stejné komedie" mohou na sebe vůbec ještě vydělávat… (celosvětově si tato komedie vydělala 77,469,582 dolarů…) To fakt stačí Američanům tak málo? 40 % za Jenn a Melissu.(12.12.2010)