Záložní plán

Back-up Plan, The

Záložný plán

Romantický / Komedie

USA, 2010, 100 min

Soundtrack Stephen Trask: 1. What Is Love? - Jennifer Lopez ,2. Say Hey (I Love You) ,3. Fallin' For You Colbie - Caillat ,4. Disco Lies - Moby ,5. A Beautiful Day - India.Arie ,6. Key To My Heart - Jessica Jarrell ,7. Crabbuckit - K-Os ,8. Bottles - VV Brown ,9. You Me & The Bourgeoisie - The Submarines ,10. Let's Finish (Sinden Remix) - Kudu ,11. Daydream - Titles Theme from The Back-up Plan - Stephen Trask ,12. She Drives Me Crazy - Raney Shockne f/ Barbara Perry ,13. What A Wonderful World - Raney Shockne f/ Barbara Perry(5.5.2011)

• predators

Pohodová romanťárna a zároveň vcelku slušná antikoncepce. 40%(23.2.2012)

Pokud nekdo tento film hodnoti mene jak dvemi hvezdickami, mel by si zamest pred svym vlastnim prahem. Film je sice predvidatelny jako vychod Slunce, plny ohranych klise a od zacatku je jasne, jak to skonci, ale je jasne, ze scenar byl psan srdcem, vtipne sceny nejsou trapne, jsou zabavne, je tu dokonce nekolik skvelych vtipnych hlasek (i.e. That pillow is a bitch! ), cely film provazi prijemna muzika, pribeh si tak plyne...opravdu velke prekvapeni. Z celeho filmu bych vytkl jen 4 minutovou cast s porodem v bazenku, nejen chlapy to muze rozhodit :D. Pro bezneho divaka je to urcite na 60%, pro fanouska Jeniffer Lopez je to minimalne na 80%, je tam vazne sexy :))(9.5.2010)

• moviesfan

Nenašel jsem nic, co bych mohl kladně ohodnotit. Leda tak půvab J.Lo. Příběh je sám o sobě přehnaně předpovídatelný a natočen dle klasických hollywoodských klišé.(1.8.2010)

• fmash

Senzace! Tenhle film se nedá jinak popsat, protože to je takový neutuchající sled drobných senzací, že je z toho jedna velká senzace! Má to jen jeden háček. Už dávno nejsem pravidelným čtenářem Elle, dokonce úspěšně vzdoruji své závislosti, a tak už ani nepamatuju, kdy jsem ukončil své předplatné Ženy a život (ale určitě už je to víc než 2 roky, 4 měsíce a 11 dní). Takže sice vím, že život začíná po třicítce, ale už na mě ty fígle nefungují jako kdysi. Ale jinak je to prča obrovská, třeba ta hláška u porodu tý divný ženský: „to nejsou vlasy“, no to jsem se málem počůral smíchy... Prudký sešup ze žánrově slušné trojky až skoro k odpadu.(6.7.2011)