poster

Záložní plán

 • USA

  Back-up Plan, The

 • Slovensko

  Záložný plán

Romantický / Komedie

USA, 2010, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cheyene
  **

  Záložní plán měl slibný rozjezd, ovšem po návštěvě Stanovy farmy se to zhoršovalo a zhoršovalo, takže jsem se už ani nezasmál a nebavil se. Lehce podprůměrná komedie s několika dobrými momenty. Jako jednohubka se to strávit dá.(13.2.2011)

 • verbal
  odpad!

  Ač je seňora Lopézová jak říkáme my ostravaci "fajna po pysku jak cyp" a "i po dvuch kurduplach ma furt katalogovu řiť", tak jako herečka a zpěvačka by oslnila tak maximálně v Pornomuzikálu. Klidně bych ji šukal a ani by nemusela moc škemrat, ale místo nějaké posrané mexické telenovely, kde "pózuje" výhradně oblečená, prověřím raději příště výjimečnou rychlost a dokonalou flexibilitu zápěstí mé pravé ruky u veledíla typu "Oil and Ass" s její daleko pružnější a méně prudérní jmenovkyní Lucious Lopez! Ta sice díru do světa šoubyznysu asi neudělá, ale alespoň si je vědoma, v čem tkví její pravé qality a neváhá jí ukázat a použít!!(8.7.2010)

 • Gereth
  *

  J.Lo. je opravdu mizerná herečka a O'Loughlin to také moc nevylepšil. Příběh je nudná báchorka o lidském strachu ze závazků a ta nechutná scéna s porodem se pravděpodobně stane častým navštěvníkem mých nočních můr. Abych to zkrátil, je to blbost, nekoukejte na to. Nesplní to vaše očekávání, jakkoliv jsou nízká. // 25%(3.11.2010)

 • rt12
  **

  Jennifer Lopez the wood nothing Do not point !(24.5.2014)

 • Pilda17
  ***

  Žádný zázrak se nekonal a zase se jedná jen o typickou romantickou komedii s předvídatelným dějem.. 5/10 = 50%(16.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace