Záložní plán

Back-up Plan, The

Záložný plán

Romantický / Komedie

USA, 2010, 100 min

Není to tak zlé, jak jsem myslel, že bude. Nad vodou to drží Alex, Jennifer je opět trošku mimo, ale příběh není až tak špatný, tudíž v pohodě koukatelné. Pravdou ovšem je, že je tam více nechutných scén než-li těch komediálních, škoda... Kdyby přeobsadili hlavní hrdinku, mohlo to být i lepší. 5/10!(17.10.2010)

• nunka

Potešia 2 momenty - neodolatelný psí kukúč a mužské vtipné dialógy na pieskovisku. Znechutí predvídateľnosť príbehu a lacná romantika. Jennifer a Alex dieru do sveta týmto hereckým výkonom neurobia, no príjemne sa na nich pozerá, aj keď celý príbeh nestojí za nič.(9.8.2010)

Jennifer Lopez se nechá uměle oplodnit, ale má to jednu vadu na kráse. Nemá chlapa, ale splašit ho bude maličkost. Náhodné setkání se sympatickým trhovcem a výrobcem kozích sýrů Alexem O´Loughlinem vyvrcholí nejprve společnou bitvou o taxík, do kterého oba naráz usednou a pozdější opětovné setkání na tržišti už určí, že se tihle dva vydají na společnou cestu životem. Ovšem těhotenství, a následně porod dvojčat, není až taková procházka růžovým sadem, zvláště když se ideální vztah začne komplikovat a ideální muž se ještě na otce necítí. Jennifer Lopez se po delší herecké pauze vrátila v plné síle a hlavně kráse. Přišlo mně, že omládla a do romantických filmů se hodí víc, než některé jiné herečky, se kterými jsem za poslední dobu absolvoval výlet do romantických vod. Lopez vyšla z duelů Catherine-Zeta Jones (Sexy 40) a Jennifer Aniston (Výměna) jako jasný vítěz. Umí si ze sebe udělat legraci a její ztřeštěná a správně trhlá Zoe, mně perfektně pasovala do role a její kreace byla vtipná, nepostrádala potřebně romantické zasnění v kombinaci s jejími zasněnými pohledy a mrkajícími umělými řasy, to na mě fungovalo, jak mělo. Vedle charismatické Lopez, to má každý herecký kolega velmi těžké, a nezáviděl jsem nepříliš známému Alex O´Loughlinovi jeho úkol neztratit se vedle ní. On nakonec nebyl vůbec špatná volba a hodili se k sobě, což se nedá prohlásit třeba o jiných dvojicích. Vtipných situací bylo nečekaně dost, a koho by napadlo, že porod jedné z jejích kamarádek bude spíše připomínat exorcismus, než přivádění nového života na svět. Comeback Lopezové se vydařil, a aby se ještě více zviditelnila, tak v závěrečných titulcích zpívá skladbu "What Is Love?", která je stejně líbivá a příjemná, jako tento milý, romantický film.(20.12.2010)

• kalap

Film stojí za kadibudku, ale pannu Lopezovu by som pretiahol, keby ma pekne poprosila.(26.1.2011)

"Vidím další tep !!" - "Má dvě srdce ??" - "Ne, to nemá !! Čekáte dvojčata !!" ;)(17.7.2014)