Záložní plán

Záložný plán

Romantický / Komedie

USA, 2010, 100 min

• Skip

Hodně stupidní film, který v sobě nemá prakticky nic z toho, co by měla mít romantická komedie. Navíc třeba taková scéna porodu v nafukovacím bazénku je něco tak trapného, že si nemůžu vzpomenout, kdy jsem viděl něco trapnějšího.(27.8.2012)

• Anarvin

Zápletka s těhotnou Lopez vzbuzuje naději, že by tentokrát mohlo jít o trošku jinou romantickou komedii. Bohužel se rychle ukáže, že bez sympatického ústředního páru a kompetentního štábu vám žádná zápletka nepomůže. Tvůrci sice asi vědí, za jaký konec se drží kamera, ale jejich výtvor je naprosto bez života. Jako by jen odškrtávali standardizovaný seznam toho, co do filmu musí nacpat. Nezajímavé prostředí, šnečí tempo příběhu, „milenci“ jsou bez náboje a vzájemné chemie. O'Loughlin je naprosto stoický, Jennifer Lopez naopak po většinu filmu protivně hysterická. O nějaké romantice tak nemůže být řeč a s komedií je to stejné. Humor se prakticky nekoná, vrcholnou švandou by mělo být padání do porodního bazénku, zvracení nebo opakování slova vagína. Jedinými světlými body jsou některé vedlejší postavičky (černošský taťka z traileru), jejichž představitelé evidentně už někdy slyšeli o komediálním podání nebo timingu. Ty ale mají ve filmu tak málo prostoru, že tu nekonečnou šeď už opravdu nezachrání.(6.9.2010)

• klerik

Nie že by šlo o vyslovene zlý film, ale je zbytočný. Otrepaná romantika a tehotesnstvo. A to je všetko. Nepozerá sa na to zle, poteší pár fajn vtípkov, obsadenie je celkom funkčné... Ale inak príliš dlhé a príliš "zo života", až sa vytráca zmysel filmového umenia...(18.12.2011)

• Pegas1632

Tak blbej film sem dlouho neviděla. Není to vtipný, zato je to po většinu času trapný. hezký tvářičky to nezachrání. Nikdy více prosím(19.8.2014)

Není to tak zlé, jak jsem myslel, že bude. Nad vodou to drží Alex, Jennifer je opět trošku mimo, ale příběh není až tak špatný, tudíž v pohodě koukatelné. Pravdou ovšem je, že je tam více nechutných scén než-li těch komediálních, škoda... Kdyby přeobsadili hlavní hrdinku, mohlo to být i lepší. 5/10!(17.10.2010)