poster

Záložní plán

 • USA

  Back-up Plan, The

 • Slovensko

  Záložný plán

Romantický / Komedie

USA, 2010, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ***

  Soundtrack Stephen Trask: 1. What Is Love? - Jennifer Lopez ,2. Say Hey (I Love You) ,3. Fallin' For You Colbie - Caillat ,4. Disco Lies - Moby ,5. A Beautiful Day - India.Arie ,6. Key To My Heart - Jessica Jarrell ,7. Crabbuckit - K-Os ,8. Bottles - VV Brown ,9. You Me & The Bourgeoisie - The Submarines ,10. Let's Finish (Sinden Remix) - Kudu ,11. Daydream - Titles Theme from The Back-up Plan - Stephen Trask ,12. She Drives Me Crazy - Raney Shockne f/ Barbara Perry ,13. What A Wonderful World - Raney Shockne f/ Barbara Perry(5.5.2011)

 • Gereth
  *

  J.Lo. je opravdu mizerná herečka a O'Loughlin to také moc nevylepšil. Příběh je nudná báchorka o lidském strachu ze závazků a ta nechutná scéna s porodem se pravděpodobně stane častým navštěvníkem mých nočních můr. Abych to zkrátil, je to blbost, nekoukejte na to. Nesplní to vaše očekávání, jakkoliv jsou nízká. // 25%(3.11.2010)

 • Jericho666
  **

  Vcelku jsem si i říkal, že na romantické komedii není co zkazit.... Nějak se potkají, něco se mezi nimi stane, pak se to pokazí ale ve velkém finále se k sobě zas vrátí a žijí šťastně... Téma na tisíce provedení... Zde je tomu taktéž, nicméně je to vcelku hrozně zahrané, nudné a až na pár světlých scén, kterých je tam bohužel méně než kolikrát se za celý film oblizují, je celý film jedno velké utrpení...(3.1.2011)

 • numi
  **

  Od romantické komedie s Jennifer Lopez se asi zázraky čekat nedaly, ale nejhorší na tom je, že jsou i horší aspekty tohoto filmu. Takhle odfláknutou stěžejní pasáž romance opusu (rozhádání se - ať již důvod, vývoj či roz(h)řešení) jsem už dlouho neviděl. Opakem budiž Alex O'Loughlin, jehož civilní projev potěší, stejně jako svěží pánský humor při debatách na pískovišti... (Více: http://blog.musicserver.cz/clanek/145/Kino-b-log-Zalozni-plan-4-10/)(1.6.2010)

 • carly
  ****

  Alex spotený a bez košele sám o sebe stojí za jednu hviezdičku. a na Jennifer sa príjemne pozerá. a komédie jej idú. je to oddychovka, pri ktorej si naozaj oddýchnete a aj sa zasmejete. a ja jej preto odpúšťam aj tie ťažšie stráviteľné časti. a ten koniec LOL(11.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace